Asyalines Turizm Online Otobüs Bileti

Asyalines Turizm En Popüler Otobüs Seferleri


Asyalines Turizm Hakkında

Asyalines Turizm

Asya Lines

Asyalines firması uzun yıllardan beridir adını alanında en iyileri arasında geçirmeyi başarmış kaliteli bir seyahat firmasıdır. Tamamıyla yolcuların güvenliği ve konforu önünde bulundurularak sağlanan hizmetleri bugün Türkiye’nin dört bir yanına olacak şekilde sağlanmaktadır. Büyük şehirlerin her birine otobüsü bulunan firmanın geniş bir filosu bulunmaktadır.

Otobüs Filosu

Geniş filosu içerisinde yer alan otobüsler her zaman için bakımı yapılmış ve seyahate hazır bir konumda beklemektedir. Firma bünyesinde çalışan bütün ekipler ise alanında eğitimli ve deneyimli personeldir. Şoförler ve muavin ekipleri rahatınız için en kapsamlı şekilde görevlerini yerine getirirler.

Popüler Güzergâhları

Asyalines firmasında güzergâh daima en çok keyif alınacak şekilde düşünülmektedir. Mola verilen yerlerde keyifli vakitler geçirecek, bu noktalarda, içerisinde bulunulan yöreye ait bir hediye eşyalar satın alabileceksiniz. Seyahat deneyimi x Firması ile adeta kültürel bir gezi havasında geçmektedir. Örneğin Firmanın Ankara’ya giden bir otobüs güzergâhından söz etmek gerekirse, Ankara’ya ulaşana kadar başlıca durulabilecek mola noktaları aşağıdaki gibidir:
  • Sakarya dinlenme tesisleri: Sakarya’da dinlenme noktaları olarak Berceste 3 Dinlenme Tesisleri ve Parkshop Dinlenme Tesisleri bulunmaktadır. Berceste 3 Dinlenme Tesisleri yemek yeme için ideal bir yer olup son derece şık atmosfere sahip bir tesis olmaktadır. Parkshop Dinlenme Tesisleri ise Sakarya’da bir diğer alternatif olarak Asyalines otobüslerinin popüler mola merkezlerinden biridir. AVM’ye benzeyen yapısıyla son derece modern bir tesis olmaktadır.
  • Bolu dinlenme tesisleri: Bolu’da Konakoğlu Dinlenme Tesisleri ve Gökdemir Dinlenme Tesisleri yer almaktadır. Bu iki tesis de Bolu’nun eşsiz havasını deneyimleyebileceğiniz konforlu dinlenme noktalarıdır. Üstelik her ikisi de her türlü ihtiyacınızı rahatlıkla karşılayabileceğiniz bir donanıma sahiptir. Temel ihtiyaçlardan keyifli alışveriş süreçlerine kadar molalarınızda güzel vakitler geçirebilmeniz mümkün olmaktadır.
  • Düzce dinlenme tesisleri: Düzce’de dinlenme noktası kapsamında Akabe dinlenme tesisleri, bünyesinde yer alan çeşitli lezzetli yemekleri bulunan restoranlara sahiptir. Buralarda molalarınızda ziyafet çekebilmeniz her zaman için söz konusudur. Ayrıca hediyelik eşyalar bulabileceğiniz büyük marketleri ile de dikkatleri üzerine çeken popüler bir tesis olmaktadır.

İkram, Hizmet ve Programlar

Asyalines firmasında sizlere eşsiz hizmetler sunacak olan personel, sağlığınız, güvenliğiniz ve rahatınız için gereken bütün faaliyetleri yol boyunca yürütmektedir. Seyahatiniz boyunca yol üzeri varılan noktalar konusunda bilgilendirilecek olup, kısa aralıklarla içecek servisleri sağlanacaktır. Bu sayede yolculuk sürecinizde bir gezi rehberi eşliğinde turizm seyahati yapıyormuş gibi hissedersiniz. İçeceklerin yanı sıra çeşitli ikramlar da belli saatlerde sizlere sunulacaktır. Bu ikramların sunulması öncesinde ve sunulduktan sonra da hijyen koşullarının korunabilmesi bakımından dezenfekte işlemleri uygulanmaktadır. İkram edilen ürünler tamamıyla sağlam ambalajlı paketlerde sizlere verilmekte olup, hiçbir surette el değmemektedir. Çatal, bıçak ve benzeri gereçler de tek kullanımlık ürünler olmakla beraber açılmamış ambalajlarda hizmetinize sunulmaktadır.
Sağlığınızı ve konforunuzu bütün detaylarına kadar önemseyen bu firmadan faydalanabilmek için en uygun fiyatlardaki biletleri tarafımızdan alabilirsiniz.
 

Asyalines Turizm İletişim

Telefon: 0 534 707 34 59
E-Posta: info@asyalines.com
Website:

Adres:
Rasimpaşa Mah. Tayyareci Sami Sok. Derya İş Merkezi No: 13 / 93 Kadıköy / İSTANBUL

Asyalines Turizm Seferleri

Asyalines Turizm En Çok Tercih Edilen Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Asyalines Turizm Hakkında En Faydalı Yorumlar

Çok İyi ()
İyi ()
Orta ()
Kötü ()
Çok Kötü ()
Ortalama Puan

0

Yorum Yok