Asuman Turizm Online Otobüs Bileti

Asuman Turizm En Popüler Otobüs Seferleri


Asuman Turizm Hakkında

Asuman Turizm

Firma resmi olarak Asuman Turizm adını taşıyor ve İstanbul Tahran arası düzenli seferleri gerçekleştiriyor.  2000 yılından beri hizmet vermekte olan firmanın merkezi İstanbul’un Fatih ilçesinin Aksaray semtidir. Dolayısıyla firmanın karşılıklı olarak sefer düzenlediği iki merkez Tahran merkez otogarı ile Aksaray Atatürk Bulvarı üzerindeki kalkış ve varış noktası olarak düzenlenmiştir. Aynı zamanda Ankara, İzmir, Antalya, Bursa, Adana, Konya, Samsun, Eskişehir, Kayseri, Trabzon, Sakarya, Malatya, Balıkesir, Erzurum gibi il merkezleri en popüler firma durakları arasında geçmektedir. Buralardan İstanbul’a yapılan yolcu taşımacılığı ile esas İstanbul Tahran güzergahında yol alacak olan Asuman Turizm araçlarına ulaşabilirsiniz. Turizm ve Seyahat Acenteleri kategorisi üzerinden firmanın iletişim bilgileri de bulunabilir.
 

Asuman Turizm Hakkında

 
Böylesi özel bir yolculuk için yaklaşık 40 saatlik bir otobüs yolculuğunu göze alınmalıdır. Ayrıca Gürbulak sınır kapısından çıkış yapılmaktadır. Önceden bilet rezervasyonu yaptırmanız bu yolculuğu yapanlar tarafından özellikle tavsiye ediliyor. Ayrıca yola çıkmadan bir miktar döviziniz yanınızda olmalı.
 
Uzun yolculuklara uygun olan 2+1 düzenindeki geniş aralıklı Asuman Turizm otobüsleri ve koltukları ile rahat edeceksiniz. Yolculuğunuzda çok sayıda İran’lı ile tanışabilirsiniz. Çünkü bu seyahatler İran vatandaşları tarafından sık sık yapılıyor. Nevruz Bayramı dolayısıyla zaten tatillerini Van veya çevre illerde geçirmeyi seven İranlılar için İstanbul’a gelmek apayrı bir heyecan taşıyor. Otobüs içi ikramlar yapılmakta olup, sorunsuz bir seyahat için son derece uygundur.
 

Asuman Turizm Hakkında

Otobüs yolculuğu dendiği zaman akla gelen yurt içi seferlerinden başka Asuman Turizm gibi taşımacılık firmaları yurtdışı hatlara da çalışmaktadır. İstanbul Tahran arası sefer düzenleyen Asuman Turizm bu otobüs işletmelerinden biridir. Firma yıllardır yaklaşık 40 saat süren bu uzun yolculuğu konfor ve güven içinde gerçekleştirmektedir. İran’ın dini inanışlarına göre resmi tatil olan Hıdrellez sırasında zaten Van ve Ağrı gibi Doğu illerimize akın eden İranlılar bu kez İstanbul gibi bir dünya şehrine gelmek ve sonrasında ülkeye dönebilmek için Asuman Turizm’in seferlerini kullanmaktadır. İran ile aramızda olan Gürbulak sınır kapısı da bu araçlarla ve yapılan pasaport kontrolleri sonrasında geçilmektedir.
 

Hizmet ve Programlar

  • Yolculuğu önceden yapanlar bilet rezervasyonlarının erkenden yapılmasını öğütlüyorlar. Firma otobüslerinin kalkış yeri ve firma merkezi İstanbul’un Fatih ilçesine bağlı olan Aksaray’dır. Atatürk Bulvarı üzerindeki ofis işletmenin merkez ofisidir. Yolculuk sırasında pek çok İran’lı ile tanışmak ihtimal dahilindedir.
  • Asuman Turizm İstanbul Tahran seferleri karşılıklıdır. Yurdun her yerinden gelen İran yolcuları öncelikle Aksaray merkez ofiste toplanır. Kuzey batıdan güney doğuya doğru yapılan bu yolculuk İran’ın başkenti Tahran’da son bulacaktır. Başkent Tahran ülkenin kuzeyinde olduğu için İran’ın iç kısımlarına doğru seyahat etmeyeceksiniz.
  • 2000 yılından beri bu hizmeti vermekte olan Asuman Turizm’in internet üzerinden bilet satış hizmeti yoktur. Yurt dışı bir yolculuk olduğu için merkez ofis ile birebir irtibat kurulması çok daha doğru olacaktır.
  • Aksaray Kemal Paşa Mahallesi Ceylan Palas No; 158 Kat 4 adresinde olan merkez ofisin iletişim numaraları ise (0212) 511 29 69’dur. Bu yolculuğu yapmayı düşünenler normal çalışma günleri ve çalışma saatleri içinde (özellikle öğleden sonraları) ofisi arayabilirler.
  • Yolculuk sırasında sıcak ve soğuk içecek ikramı ve güzergaha bağlı molalar verilmektedir. Yerel rehberler yolculara yardımcı olmaktadır.

Otobüs Filosu

 
Kısaca Asuman Tur olarak da bilinen firmanın otobüsleri Mercedes marka, uzun yolculuklarda rahat ettiren 2+1 koltuk düzeni ile yapılmış, koltuk araları geniş otobüslerdir. Yolculuk sırasında yanınızda bir miktar döviz olması uygun olacaktır. (İran’ın para birimi İran Riyali’dir.)
 
 

Asuman Turizm İletişim

Telefon: (0212)-511-29-69
Fax 0212 528 39 69
E-Posta: aslan@superonline.com

Adres:
Atatürk Bulvarı , Ceylan Ap. No : 38 Fatih Istanbul

Asuman Turizm Seferleri

Asuman Turizm En Çok Tercih Edilen Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Asuman Turizm Hakkında En Faydalı Yorumlar

Çok İyi ()
İyi ()
Orta ()
Kötü ()
Çok Kötü ()
Ortalama Puan

0

Yorum Yok