Asrın Turizm Otobüs Bileti Al

Asrın Turizm En Popüler Otobüs Seferleri


Asrın Turizm Hakkında

2019 yılında kurulmuş olan Asrın Firması 14 durakta ulaşım hizmeti vermektedir. Firmanın merkezi İstanbul’da yer almaktadır. İstanbul başta olmak üzere Ankara ve Bakü’deki şubeleri ile birlikte müşteri memnuniyetini kazanmaya yönelik ulaşım çalışmalarını yürütmektedir. Asrın Turizm yüksek kalite standartları kapsamında hizmet vermekte olan Asrın Baki Ekspres, yolcularının öneri ve şikayetlerine önem vermektedir. Firma, güler yüzlü ve güncel hizmet yaklaşımlarına ayak uyduran personelleri sayesinde müşterilerinden tam not almaktadır. Müşterileri ile arasında kurmuş olduğu güven bağı, düzenli ve sorunsuz olarak düzenlemekte olduğu seferlerinden kaynaklanmaktadır. Bu pürüzsüz hizmetin devam etmesi için personel seçimlerine özen göstermektedir.

Asrın turizm Seferleri

İstanbul merkezli çalışmakta olan firma; İstanbul, İzmir, Ankara, Adana, Antalya, Adapazarı, Bursa, Bodrum, Çanakkale, Erzurum, Gaziantep, Mersin, Malatya, Marmaris, Samsun, Şanlıurfa, Kayseri, Konya, Van gibi büyük illere sürekli seferler düzenlemesinin yanı sıra Asrın Turizm Azerbaycan’a da seferler yapmaktadır.


Otobüs filosu

Güvenli bir yolculuk yapabilmek için gerekli olanların en başında bakımlı bir araç filosu gelmektedir.  Asrın Baki Ekspres’in filosu son teknoloji ile donatılmış, düzenli olarak bakımları yapılan araçlardan oluşmaktadır. 2+1 koltuk modeline sahip bu araçlarla seyahat oldukça konforludur. 


İkram ve Hizmetler

Araç içerisinde özel okuma ışıklarından bireysel kullanıma sunulan prizlere varıncaya kadar birçok hizmet mevcuttur. Araç içi personeller tüm yolcuların istek ve ihtiyaçlarına son derece profesyonel bir şekilde karşılık vermektedir. Her koltuğun üst kısmında ayarlanabilir klimalar ve okuma ışıkları yer almaktadır. Mevsimsel farklılıklara maruz kalmanızı önleyecek bu iklimlendirme sistemini gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Koltuk arkalarında yer alan ekranlar üzerinden; TV yayını izleyebilir ve USB girişi sayesinde elektronik cihazlarınızı şarj edebilirsiniz. Ayrıca uzun seyahatlerde tüm yolculara çeşitli hafif atıştırmalıklar ve içecekler sunulmaktadır.

Biletlerinizi online olarak kolayca satın alabilirsiniz. En güvenli bilet sitelerinden olan bilet.com sayesinde; bilet fiyatlarını, saatlerini karşılaştırabilir ve size uygun olan biletleri en güvenilir ve pratik şekilde dilediğiniz elektronik cihaz üzerinden satın alabilirsiniz. Asrın Turizm için belirlenen süre zarfında biletinizin iptal ve değişiklik işlemlerini de yine bu site üzerinden iletişime geçerek rahatça çözebilirsiniz.

Asrın Turizm İletişim

Telefon: 0212 000 00 00

Adres:
Merkez Mahallesi Yadigar Çıkmazı Sokak No:17/13 GAZİOSMANPAŞA

Asrın Turizm Seferleri

Asrın Turizm En Çok Tercih Edilen Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Asrın Turizm Hakkında En Faydalı Yorumlar

Çok İyi ()
İyi ()
Orta ()
Kötü ()
Çok Kötü ()
Ortalama Puan

0

Yorum Yok