Asrın Baki Express Online Otobüs Bileti

Asrın Baki Express En Popüler Otobüs Seferleri


Asrın Baki Express Hakkında

Asrın Baki Express


İstanbul kuruluşlu bir seyahat firması olan Asrın Baki Express henüz 2019 senesinde kurulmuştur. Henüz yeni bir firma olmalarına rağmen geniş ağ bağlantıları ile adından sıkça söz ettirmektedir. Firma hem yurt içi hem de yurt dışı seferler düzenlemektedir. Sunduğu yüksek standartlı hizmetler ile müşterilerin beğenisini şimdiden kazanmış durumdadır. Firma ulaşım sektörünün henüz yeni aktörlerinden biri olsa da yaptıkları yenilikçi ve kapsamlı faaliyetler ile müşteriler nezdinde olumlu bir görünüme sahiptir.


Seferleri

Firmanın merkezi İstanbul'da olduğundan şubeleri de seferleri de genellikle İstanbul ve çevresinde yoğunlaşmaktadır. Firma Türkiye'nin belli başlı bölgelerine seferler düzenlemektedir ve ağını da günden güne genişletmektedir. Firmanın sefer düzenlediği yerler; İstanbul, İzmir, Ankara, Adana, Antalya, Adapazarı, Bursa, Bodrum, Çanakkale, Erzurum, Gaziantep, Mersin, Malatya, Marmaris, Samsun, Şanlıurfa, Kayseri, Konya, Van gibi şehirler bulunmaktadır. Ayrıca firmanın Azerbaycan'a da seferleri bulunmaktadır.


Otobüs Filosu

Seyahat firmalarının en önemli yatırım kalemlerinden biri şüphesiz ki filolardır. Firmalar sektördeki yerini güçlendirmek, taleplere cevap vermek ve ağını genişletmek için sürekli olarak filolarına yatırım yapma eğilimi gösterirler. Asrın Baki Express de filo yatırımlarına gereken önemi vermektedir. Firmanın filosunda yer alan araçların birçoğu son model olmakla birlikte tamamı 2+1 oturma düzenine sahip araçlardır. Yolcuların bir yolculuktan bekleyecekleri tüm nitelikler firmanın araçlarında mevcut durumdadır. Araçların tamamında; her koltuğa özel iklimlendirme sistemi, her koltuğa özel ışık, priz, USB girişleri, LED ekranlar bulunmaktadır.


İkram ve Hizmetler

Şehirlerarası yolculuk durumlarında firmanın yolcularına sunduğu ikram ve hizmetler yolculuğun kalitesini doğrudan etkileyebilecek güce ve öneme sahiptir. Firma, yolculuk esnasında belirli aralıklarla ya da yolcuların özel talepleri doğrultusunda ikramlar sunmaktadır. İkramlar zengin çeşitlere sahip olmakla birlikte kaliteli ürünler içermektedir. Çalışanlar oldukça güler yüzlü bir şekilde hizmet sunmaktadır. Ayrıca tüm çalışanlar işinde profesyonel, tecrübeli kişilerden oluşmaktadır.

Siz de Asrın Baki Express'ten bilet almak istiyorsanız hemen bilet.com adresini ziyaret edebilirsiniz. Bilet.com üzerinden ücretsiz bir şekilde firmanın tüm seferlerine saniyeler içinde ulaşabilir, bilet alabilir ya da rezervasyon yapabilirsiniz.

Asrın Baki Express İletişim

Asrın Baki Express Seferleri

Asrın Baki Express En Çok Tercih Edilen Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Asrın Baki Express Hakkında En Faydalı Yorumlar

Çok İyi ()
İyi ()
Orta ()
Kötü ()
Çok Kötü ()
Ortalama Puan

0

Yorum Yok