Asrın Baki Express Otobüs Bileti

Asrın Baki Express Hakkında Bilgiler

Satış Durumu
Satışa Açık
Durak Sayısı
14
Genel Merkezi
İstanbul, Turkey
Kuruluş Tarihi
2019
Firma Puanı
0 / 5

Asrın Baki Express Hakkında

Asrın Baki Express


İstanbul kuruluşlu bir seyahat firması olan Asrın Baki Express henüz 2019 senesinde kurulmuştur. Henüz yeni bir firma olmalarına rağmen geniş ağ bağlantıları ile adından sıkça söz ettirmektedir. Firma hem yurt içi hem de yurt dışı seferler düzenlemektedir. Sunduğu yüksek standartlı hizmetler ile müşterilerin beğenisini şimdiden kazanmış durumdadır. Firma ulaşım sektörünün henüz yeni aktörlerinden biri olsa da yaptıkları yenilikçi ve kapsamlı faaliyetler ile müşteriler nezdinde olumlu bir görünüme sahiptir.


Seferleri

Firmanın merkezi İstanbul'da olduğundan şubeleri de seferleri de genellikle İstanbul ve çevresinde yoğunlaşmaktadır. Firma Türkiye'nin belli başlı bölgelerine seferler düzenlemektedir ve ağını da günden güne genişletmektedir. Firmanın sefer düzenlediği yerler; İstanbul, İzmir, Ankara, Adana, Antalya, Adapazarı, Bursa, Bodrum, Çanakkale, Erzurum, Gaziantep, Mersin, Malatya, Marmaris, Samsun, Şanlıurfa, Kayseri, Konya, Van gibi şehirler bulunmaktadır. Ayrıca firmanın Azerbaycan'a da seferleri bulunmaktadır.


Otobüs Filosu

Seyahat firmalarının en önemli yatırım kalemlerinden biri şüphesiz ki filolardır. Firmalar sektördeki yerini güçlendirmek, taleplere cevap vermek ve ağını genişletmek için sürekli olarak filolarına yatırım yapma eğilimi gösterirler. Asrın Baki Express de filo yatırımlarına gereken önemi vermektedir. Firmanın filosunda yer alan araçların birçoğu son model olmakla birlikte tamamı 2+1 oturma düzenine sahip araçlardır. Yolcuların bir yolculuktan bekleyecekleri tüm nitelikler firmanın araçlarında mevcut durumdadır. Araçların tamamında; her koltuğa özel iklimlendirme sistemi, her koltuğa özel ışık, priz, USB girişleri, LED ekranlar bulunmaktadır.


İkram ve Hizmetler

Şehirlerarası yolculuk durumlarında firmanın yolcularına sunduğu ikram ve hizmetler yolculuğun kalitesini doğrudan etkileyebilecek güce ve öneme sahiptir. Firma, yolculuk esnasında belirli aralıklarla ya da yolcuların özel talepleri doğrultusunda ikramlar sunmaktadır. İkramlar zengin çeşitlere sahip olmakla birlikte kaliteli ürünler içermektedir. Çalışanlar oldukça güler yüzlü bir şekilde hizmet sunmaktadır. Ayrıca tüm çalışanlar işinde profesyonel, tecrübeli kişilerden oluşmaktadır.

Siz de Asrın Baki Express'ten bilet almak istiyorsanız hemen bilet.com adresini ziyaret edebilirsiniz. Bilet.com üzerinden ücretsiz bir şekilde firmanın tüm seferlerine saniyeler içinde ulaşabilir, bilet alabilir ya da rezervasyon yapabilirsiniz.

Asrın Baki Express İletişim

Telefon: 0212 658 33 50
E-Posta: [email protected].

Adres:
Altıntepsi Mah. Yahya Kemal Cad. No:93/97 Bayrampaşa/İSTANBUL

Asrın Baki Express Sağladığı İmkanlar

Wi-fi
Koltuk Ekranı
USB Girişi
Priz
İkram

Asrın Baki Express SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Seçmiş olduğunuz kalkış ve varış güzergâhına ait sonuçlar geldiğinde, firma bölümünden Asrın Baki Express firmasını filtreleyerek, tüm sefer saatlerini görüntüleyebilirsiniz.
Yine aynı şekilde size uygun seferi aradığınızda çıkan sonuçlardan Asrın Baki Express firmasını filtrelediğinizde, tüm fiyatları görüntüleyebilirsiniz.
Asrın Baki Express otobüs firmasına ait kullanıcı yorumlarını, ilgili firmaya ait sayfadan kontrol ederek genel bir fikre sahip olabilirsiniz.
Genel olarak tüm otobüs firmalarında olan hizmetler Asrın Baki Express otobüs firmasında da geçerlidir.
Asrın Baki Express otobüslerinde rahatlıkla bebek arabası kullanabilirsiniz.
Rota ve tarih bilgilerinizi girerek otobüs bileti araması yaptığınızda karşınıza çıkan listeden Asrın Baki Express biletlerini seçebilirsiniz.
İlgili otobüs bileti aramasını yaptığınızda sizin için listelediğimiz seferler arasından biletleri fiyata göre sıralarsanız, en ucuz Asrın Baki Express otobüs biletini alabilirsiniz.
Asrın Baki Express otobüs firması başlıca şehirlerine sefer düzenlemektedir. Toplam 14 adet şehre sefer düzenlemektedir.
Asrın Baki Express otobüs firmasında her bir koltuğun bagaj limiti 30 kilo ile sınırlıdır.

Asrın Baki Express Hakkında Yorumlar

Çok İyi ()
İyi ()
Orta ()
Kötü ()
Çok Kötü ()
Ortalama Puan

0

Yorum Yok