Artvin Tokat Otobüs Bileti

Artvin - Tokat Otobüs Seferleri

Tümünü Göster

Dönüş için otobüs bilet aldınız mı ?

Artvin - Tokat Seferi Yapan Otobüs Firmaları

Artvin Hakkında

Dağlık bir alana kurulmuş olan Artvin, Çoruh merkezli olarak Ortaçağ’da kurulan bir kenttir. çay, fındık ve kivi ekonominin en önemli parçalarından biridir.

Endüstriyel olarak çay ve fındık fabrikaları bulunmaktadır. Murgul’da ise, bakır işlemeciliği yapılmaktadır. Havalimanı ve demiryolu bulunmayan Artvin de, otoyol da bulunmamaktadır. Kentte yoğun bir göç dalgası sürdürülürken, son yıllarda yaşam koşullarının iyileştirilmesi yatırımlarla il dışına göçler azalmıştır.

Artvin’de mükemmel bir doğa gezisi yapabileceğiniz alanlar bulunmaktadır. Kış aylarında kar ve yağmur nedeniyle ulaşım güçleşebileceğinden, kış haricindeki zamanlarda Artvin’in güzelliklerinin keşfedilmesi tavsiye edilmektedir.

Artvin’de Karadeniz mısır ekmeği, yöresel lezzetler her mevsim keşfedilebilmektedir. Aynı zamanda kamp alanları ve kaplıca turizmi için de Artvin bölgenin turistik duraklarındandır. Bu nedenle yaz kış Artvin gezilebilecek olan doğal güzellikleriyle popüler bir şehirdir. 

En Popüler Artvin - Tokat Otobüs Seferleri Bilet Fiyatları

Artvin - Tokat Seferi SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Artvin Tokat arasında sefer yapan otobüs firmaları firmalarıdır.
En ucuz Artvin Tokat otobüs bileti almak için, otobüs sayfamızdan güzergâh seçimi yapılmalıdır. Seçim yapıldıktan sonra tüm firmalar ve sefer saatleri listelenecektir. Bu listeden en ucuz otobüs biletini alabilirsiniz.

Tokat Hava Durumu

 • açık
  Cmt
  açık
  -5°C
 • kapalı
  Paz
  kapalı
  2°C
 • hafif yağmur
  Pzt
  hafif yağmur
  6°C
 • kapalı
  Sal
  kapalı
  7°C
 • hafif yağmur
  Çar
  hafif yağmur
  10°C

Haritada Tokat

Tokat Hakkında

Nüfus
593.990
Plaka
60
Telefon Kodu
356