Artvin Sinop Otobüs Bileti

Artvin - Sinop Otobüs Seferleri

Tümünü Göster

Dönüş için otobüs bilet aldınız mı ?

Artvin - Sinop Seferi Yapan Otobüs Firmaları

Artvin Hakkında

Dağlık bir alana kurulmuş olan Artvin, Çoruh merkezli olarak Ortaçağ’da kurulan bir kenttir. çay, fındık ve kivi ekonominin en önemli parçalarından biridir.

Endüstriyel olarak çay ve fındık fabrikaları bulunmaktadır. Murgul’da ise, bakır işlemeciliği yapılmaktadır. Havalimanı ve demiryolu bulunmayan Artvin de, otoyol da bulunmamaktadır. Kentte yoğun bir göç dalgası sürdürülürken, son yıllarda yaşam koşullarının iyileştirilmesi yatırımlarla il dışına göçler azalmıştır.

Artvin’de mükemmel bir doğa gezisi yapabileceğiniz alanlar bulunmaktadır. Kış aylarında kar ve yağmur nedeniyle ulaşım güçleşebileceğinden, kış haricindeki zamanlarda Artvin’in güzelliklerinin keşfedilmesi tavsiye edilmektedir.

Artvin’de Karadeniz mısır ekmeği, yöresel lezzetler her mevsim keşfedilebilmektedir. Aynı zamanda kamp alanları ve kaplıca turizmi için de Artvin bölgenin turistik duraklarındandır. Bu nedenle yaz kış Artvin gezilebilecek olan doğal güzellikleriyle popüler bir şehirdir. 

En Popüler Artvin - Sinop Otobüs Seferleri Bilet Fiyatları

Artvin - Sinop Seferi SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Artvin Sinop arasında sefer yapan otobüs firmaları firmalarıdır.
En ucuz Artvin Sinop otobüs bileti almak için, otobüs sayfamızdan güzergâh seçimi yapılmalıdır. Seçim yapıldıktan sonra tüm firmalar ve sefer saatleri listelenecektir. Bu listeden en ucuz otobüs biletini alabilirsiniz.

Sinop Hava Durumu

 • az bulutlu
  Cmt
  az bulutlu
  6°C
 • açık
  Paz
  açık
  9°C
 • kapalı
  Pzt
  kapalı
  9°C
 • açık
  Sal
  açık
  12°C
 • orta şiddetli yağmur
  Çar
  orta şiddetli yağmur
  1°C

Haritada Sinop

Sinop Hakkında

Nüfus
204.133
Plaka
57
Telefon Kodu
368