Artvin Ses Turizm Online Otobüs Bileti

Artvin Ses Turizm En Popüler Otobüs Seferleri


Artvin Ses Turizm Hakkında

Artvin Ses Turizm

Karadeniz’in yemyeşil doğasını Artvin Ses Turizm ile yapacağınız konforlu yolculuklarda seyredebilirsiniz. 2010 yılında kurulan Artvin Ses Turizm bugün için otobüs şirketleri arasında en genç filoya sahiptir ve firma amblemini tamamlayan yeniliğin sesi sloganı da buna işaret eder. Firma Artvin’li Bilir ailesi tarafından kurulmuş bir aile işletmesidir ve yönetim kurulu da aile üyelerinden oluşmaktadır. 2018 model otobüsler hizmetinizdedir.
 

Hizmet ve Programlar

 
Artvin Ses Turizm güzergahlarının öncelikle Karadeniz Bölgesi ağırlıklı olduğunu ve Artvin – İstanbul ve İstanbul – Artvin seferleri boyunca neredeyse bütün Karadeniz Bölgesinin geçildiğini belirtmek gerek. Firma bu uzun hattı Haziran ayında günde üç kere düzenleyeceğini açıkladığı gidiş dönüş seferleri ile aşmaktadır. Hayatımızın merkezi haline gelen cep telefonlarında mobil uygulamaları olanlar online bilet alımlarını istedikleri zaman, 7/24 yapabilirler. İnternet üzerinden alınan biletlerin daha uygun fiyatlı olduğu da zaten bilinmektedir.
 
İstanbul gibi devasa bir şehrin Avrupa yakasındaki karayolu taşımacılığı merkezi olan Bayrampaşa Esenler Otogarı 90 numaralı peron da firma otobüslerinin geliş gidişine ayrılmıştır. İstanbul’a yapılan yolculuklar sonunda otobüs saatlerine bağlı olarak düzenlenen şehir içi Artvin Ses Turizm servisleri yolcuların gidecekleri son noktaya varmalarına yardımcı olmaktadır. Bu servis hizmetini Samsun gibi başka bir büyük şehirde de alabilirsiniz. Samsun merkez otogar çıkışlı servisler sizi şehirdeki toplam dokuz noktaya ulaştıracaktır.
 

Araç Filosu

 
Rahatlığı ile bilinen Mercedes Benz tipi otobüsler firmanın araç filosunda tercih ettiği modeldir. 50 kişilik Setra s516 HD2 model araç da filoda, en uzun hatlarda iş başındadır. Otobüsler tam donanımlıdır. Otobüslerin araç telefonlarına bile internet üzerinden ulaşabilirsiniz. Sıcak ve soğuk çeşitli içecekler ile paketlenmiş kraker ve kek çeşitleri ikramlar arasındadır.
 

Seferler

 
Artvin Ses Turizm seferleri genel olarak Karadeniz’de geçmektedir.  Artvin, Ankara,  Eskişehir, Bursa ve dönüş seferi olan Bursa, Eskişehir, Ankara, Artvin ile Artvin, Samsun, İstanbul ve karşılıklı İstanbul, Samsun, Artvin seferi en uzun yolculuklarıdır. Ayrıca;
  • Artvin, Samsun ve bitiş noktası olan Ankara seferi ile başlangıç noktası Ankara olan Samsun, Artvin seferi,
  • Artvin, Trabzon seferi ve dönüş yolculuğu sayılabilecek Trabzon, Artvin seferi ile firma yıllardır hizmet vermektedir.

Artvin Ses Turizm İletişim

Telefon: 444 34 08
Website:

Adres:
Çarşı Mahallesi İnönü Caddesi No:36 Artvin/TÜRKİYE

Artvin Ses Turizm Seferleri

Artvin Ses Turizm En Çok Tercih Edilen Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Artvin Ses Turizm Hakkında En Faydalı Yorumlar

Çok İyi ()
İyi ()
Orta ()
Kötü ()
Çok Kötü ()
Ortalama Puan

0

Yorum Yok