Artvin Kütahya Otobüs Bileti

Artvin - Kütahya Otobüs Seferleri

Tümünü Göster

Dönüş için otobüs bilet aldınız mı ?

Artvin - Kütahya Seferi Yapan Otobüs Firmaları

Artvin Hakkında

Dağlık bir alana kurulmuş olan Artvin, Çoruh merkezli olarak Ortaçağ’da kurulan bir kenttir. çay, fındık ve kivi ekonominin en önemli parçalarından biridir.

Endüstriyel olarak çay ve fındık fabrikaları bulunmaktadır. Murgul’da ise, bakır işlemeciliği yapılmaktadır. Havalimanı ve demiryolu bulunmayan Artvin de, otoyol da bulunmamaktadır. Kentte yoğun bir göç dalgası sürdürülürken, son yıllarda yaşam koşullarının iyileştirilmesi yatırımlarla il dışına göçler azalmıştır.

Artvin’de mükemmel bir doğa gezisi yapabileceğiniz alanlar bulunmaktadır. Kış aylarında kar ve yağmur nedeniyle ulaşım güçleşebileceğinden, kış haricindeki zamanlarda Artvin’in güzelliklerinin keşfedilmesi tavsiye edilmektedir.

Artvin’de Karadeniz mısır ekmeği, yöresel lezzetler her mevsim keşfedilebilmektedir. Aynı zamanda kamp alanları ve kaplıca turizmi için de Artvin bölgenin turistik duraklarındandır. Bu nedenle yaz kış Artvin gezilebilecek olan doğal güzellikleriyle popüler bir şehirdir. 

En Popüler Artvin - Kütahya Otobüs Seferleri Bilet Fiyatları

Artvin - Kütahya Seferi SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Artvin Kütahya arasında sefer yapan otobüs firmaları firmalarıdır.
En ucuz Artvin Kütahya otobüs bileti almak için, otobüs sayfamızdan güzergâh seçimi yapılmalıdır. Seçim yapıldıktan sonra tüm firmalar ve sefer saatleri listelenecektir. Bu listeden en ucuz otobüs biletini alabilirsiniz.

Kütahya Hava Durumu

 • kapalı
  Sal
  kapalı
  15°C
 • hafif yağmur
  Çar
  hafif yağmur
  10°C
 • hafif yağmur
  Per
  hafif yağmur
  8°C
 • kapalı
  Cum
  kapalı
  10°C
 • parçalı bulutlu
  Cmt
  parçalı bulutlu
  15°C

Haritada Kütahya

Kütahya Hakkında

Nüfus
571.463
Plaka
43
Telefon Kodu
274