Artvin Bolu Otobüs Bileti

Artvin - Bolu Otobüs Seferleri

Tümünü Göster

Dönüş için otobüs bilet aldınız mı ?

Artvin - Bolu Seferi Yapan Otobüs Firmaları

Artvin Hakkında

Dağlık bir alana kurulmuş olan Artvin, Çoruh merkezli olarak Ortaçağ’da kurulan bir kenttir. çay, fındık ve kivi ekonominin en önemli parçalarından biridir.

Endüstriyel olarak çay ve fındık fabrikaları bulunmaktadır. Murgul’da ise, bakır işlemeciliği yapılmaktadır. Havalimanı ve demiryolu bulunmayan Artvin de, otoyol da bulunmamaktadır. Kentte yoğun bir göç dalgası sürdürülürken, son yıllarda yaşam koşullarının iyileştirilmesi yatırımlarla il dışına göçler azalmıştır.

Artvin’de mükemmel bir doğa gezisi yapabileceğiniz alanlar bulunmaktadır. Kış aylarında kar ve yağmur nedeniyle ulaşım güçleşebileceğinden, kış haricindeki zamanlarda Artvin’in güzelliklerinin keşfedilmesi tavsiye edilmektedir.

Artvin’de Karadeniz mısır ekmeği, yöresel lezzetler her mevsim keşfedilebilmektedir. Aynı zamanda kamp alanları ve kaplıca turizmi için de Artvin bölgenin turistik duraklarındandır. Bu nedenle yaz kış Artvin gezilebilecek olan doğal güzellikleriyle popüler bir şehirdir. 

En Popüler Artvin - Bolu Otobüs Seferleri Bilet Fiyatları

Artvin - Bolu Seferi SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Artvin Bolu arasında sefer yapan otobüs firmaları firmalarıdır.
En ucuz Artvin Bolu otobüs bileti almak için, otobüs sayfamızdan güzergâh seçimi yapılmalıdır. Seçim yapıldıktan sonra tüm firmalar ve sefer saatleri listelenecektir. Bu listeden en ucuz otobüs biletini alabilirsiniz.

Bolu Hava Durumu

 • hafif kar yağışlı
  Per
  hafif kar yağışlı
  -7°C
 • parçalı bulutlu
  Cum
  parçalı bulutlu
  -9°C
 • kapalı
  Cmt
  kapalı
  2°C
 • kapalı
  Paz
  kapalı
  6°C
 • parçalı bulutlu
  Pzt
  parçalı bulutlu
  9°C

Haritada Bolu

Bolu Hakkında

Nüfus
291.095
Plaka
14
Telefon Kodu
374