Artvin Aksaray Otobüs Bileti

Artvin - Aksaray Otobüs Seferleri

Tümünü Göster

Dönüş için otobüs bilet aldınız mı ?

Artvin - Aksaray Seferi Yapan Otobüs Firmaları

Artvin Hakkında

Dağlık bir alana kurulmuş olan Artvin, Çoruh merkezli olarak Ortaçağ’da kurulan bir kenttir. çay, fındık ve kivi ekonominin en önemli parçalarından biridir.

Endüstriyel olarak çay ve fındık fabrikaları bulunmaktadır. Murgul’da ise, bakır işlemeciliği yapılmaktadır. Havalimanı ve demiryolu bulunmayan Artvin de, otoyol da bulunmamaktadır. Kentte yoğun bir göç dalgası sürdürülürken, son yıllarda yaşam koşullarının iyileştirilmesi yatırımlarla il dışına göçler azalmıştır.

Artvin’de mükemmel bir doğa gezisi yapabileceğiniz alanlar bulunmaktadır. Kış aylarında kar ve yağmur nedeniyle ulaşım güçleşebileceğinden, kış haricindeki zamanlarda Artvin’in güzelliklerinin keşfedilmesi tavsiye edilmektedir.

Artvin’de Karadeniz mısır ekmeği, yöresel lezzetler her mevsim keşfedilebilmektedir. Aynı zamanda kamp alanları ve kaplıca turizmi için de Artvin bölgenin turistik duraklarındandır. Bu nedenle yaz kış Artvin gezilebilecek olan doğal güzellikleriyle popüler bir şehirdir. 

En Popüler Artvin - Aksaray Otobüs Seferleri Bilet Fiyatları

Artvin - Aksaray Seferi SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Artvin Aksaray arasında sefer yapan otobüs firmaları firmalarıdır.
En ucuz Artvin Aksaray otobüs bileti almak için, otobüs sayfamızdan güzergâh seçimi yapılmalıdır. Seçim yapıldıktan sonra tüm firmalar ve sefer saatleri listelenecektir. Bu listeden en ucuz otobüs biletini alabilirsiniz.

Aksaray Hava Durumu

 • parçalı az bulutlu
  Cmt
  parçalı az bulutlu
  9°C
 • açık
  Paz
  açık
  8°C
 • kapalı
  Pzt
  kapalı
  10°C
 • açık
  Sal
  açık
  11°C
 • kar yağışlı
  Çar
  kar yağışlı
  2°C

Haritada Aksaray

Aksaray Hakkında

Nüfus
386.514
Plaka
68
Telefon Kodu
382