Aris Seyahat Otobüs Bileti Al

Aris Seyahat En Popüler Otobüs Seferleri


Aris Seyahat Hakkında

Aris Seyahat


Aris Seyahat, 2019 yılında Fırat Hocaoğlu tarafından İstanbul'da kurulan hem şehirlerarası hem de uluslararası bir seyahat firmasıdır. Türkiye'nin yurt dışına seyahat düzenleyen nadir ve kaliteli firmalarından biri olması nedeniyle de oldukça fazla tercih edilmektedir. Yurt dışına karayolu ile ulaşım sağlamak isteyenlerin güvenebileceği, Avrupa standartları düzeyinde hizmet sağlayan firmanın en önemli vizyonlarından biri yolcuların güvenliği kadar konforunu da maksimum düzeyde tutmaktır. Bu anlayışla faaliyetlerini sürdüren firma İstanbul ve İstanbul çevresinde ağını ve tanınırlığını genişletmiş durumdadır.


Seferleri

Aris Seyahat yurt içine ve yurt dışına birçok sefer düzenlemektedir. Özellikle yurt dışına yapılacak karayolu seyahatlerinde firma bulma sıkıntısı yaşayanlar için Aris Seyahat oldukça güzel bir fırsat olacaktır. Firmanın sefer düzenledikleri yerler arasında; Azerbaycan'ın Yevlah, Gence, Kazak, Şerur ve Bakü bölgeleri, Romanya'nın Bükreş, Bacau, Köstence, Craivo, Iasi, Pitelti bölgeleri, İstanbul'un başta Silivri olmak üzere Beylikdüzü, Yeni Havalimanı gibi bölgeleri, Ankara, Antalya, Gaziantep, İzmir, Kayseri gibi bölgeler vardır.


Otobüs Filosu

Aris Seyahat hem yurt içi hem de yurt dışı seferler düzenleyen bir kuruluş olduğundan filo yatırımlarına önem vermekte ve sektörün öncüsü olma adına faaliyetlerini sürdürmektedir. Firmanın filosunda birçok yeni model araç bulunmaktadır. Bu araçlar güvenilir bir seyahat olanağı sunduğu kadar konforlu bir seyahat de vadetmektedir. Firmanın araç filosunda yer alan araçların modelleri çoğunlukla Mercedes Benz Travego'dur. Bu araç sektörün en güçlü ve en çok tercih edilen araçları arasında gösterilmektedir. Ayrıca 2+1 düzenine sahip koltukları da tercih noktasında ayırt edici olmaktadır.


İkram ve Hizmetler

Firmanın ikram ve hizmet hususunda cömert olduğu görünmekte. Yolculuk süresince ve özellikle de uzun saatler boyu sürecek yolculuklarda ikramlar daha çeşitli olmaktadır. Şekerli atıştırmalıklar, tuzlu yiyecekler, soğuk meşrubatlar ve sıcak içecekler gibi çeşitli ikramlar sunulmaktadır.

Aris Seyahat'in tüm seferleri hakkında bilgi sahibi olmak için bilet.com adresini ziyaret edebilirsiniz. Bilet.com aracılığıyla bilet alabilir, rezervasyon yapabilir, tüm fiyatları karşılaştırabilir ve tamamen ücretsiz bir şekilde seferlere ilişkin merak ettiğiniz her bilgiye ulaşabilirsiniz. 

Aris Seyahat İletişim

Telefon: 0212 586 64 21
Telefon: 0212 513 64 22
Website:

Adres:
Aksaray Mah. Küçüklanga Cad. Emniyet Terminali No: 69/R

Aris Seyahat Seferleri

Aris Seyahat En Çok Tercih Edilen Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Aris Seyahat Hakkında En Faydalı Yorumlar

Çok İyi (1)
İyi (0)
Orta (0)
Kötü (0)
Çok Kötü (0)
Ortalama Puan

5

1 Değerlendirme

M****

A****

24-10-2021

Gayet güzel