Aksaray Çorum Otobüs Bileti

Aksaray - Çorum Otobüs Seferleri

 • Metro Turizm
  AKSARAYOTOGAR
  18:00
  CORUM
  01:00
  300,00 TL
Tümünü Göster

Dönüş için otobüs bilet aldınız mı ?

Aksaray - Çorum Seferi Yapan Otobüs Firmaları

Metro Turizm
Süha Turizm

Aksaray - Çorum Seferi SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Aksaray Çorum arası genellikle 7 saat 0 dakika sürmektedir. Ancak bu süre molalar ve benzeri etkenlerden ufak değişiklikler gösterebilir.
Aksaray Çorum arasında sefer yapan otobüs firmaları Metro Turizm, Süha Turizm firmalarıdır.
Aksaray Çorum otobüs bileti fiyatları arasında en ucuz fiyat 300 TL kadardır.
En ucuz Aksaray Çorum otobüs bileti almak için, otobüs sayfamızdan güzergâh seçimi yapılmalıdır. Seçim yapıldıktan sonra tüm firmalar ve sefer saatleri listelenecektir. Bu listeden en ucuz otobüs biletini alabilirsiniz.

Aksaray Hakkında

Konya, Ankara, Kırşehir, Nevşehir, Tuz Gölü ve Niğde tarafından çevrilen Aksaray, düzlükleri ile meşhur bir bölgedir. Bir doğal termal cenneti olan bu kentte, Tuz Gölünün eşsiz manzarasının güzelliği görülmeye değerdir.

7 ilçe, 146 köy ve 41 kasabası bulunan Aksaray, her zaman en uygun otobüs bileti bulunabilecek bir kenttir. meşhur Çatalhöyük bu bölgede yer alır ve Güzelyurt evleri, Eğri Minare, Kırkdamaltı Kilisesi, Manastır Vadisi, Aşıklı Höyük, Sultan Hanı görülmesi zorunlu yerlerin başında gelmektedir.

Termal turizmin merkezi olan Ziga kaplıcaları da her mevsim ziyaret edilebilmektedir. Ağaçaltı kilisesi ve Aziz Gregorius kilisesi hala asırlık görkemlerini koruyan alanlar arasında yer almaktadır ve hala yerli ve yabancı turistleri çekmektedir. 

Çorum Otogarından Şehir Merkezine Ulaşım

Çorum

Çorum otogarından şehir merkezine ulaşım için halk otobüsleri ve servislerle ulaşımın sağlanması mümkündür. Belediyenin servislerinin bulunduğu otogardan her yarım saatte bir şehir merkezine ulaşım sağlanmaktadır. Yerel otobüs firmalarıyla en uygun otobüs bileti alarak ekonomik bir şekilde seyahat edebilirsiniz.


Taksi ile Şehir Merkezine Ulaşım

Otogara taksi çağırmak için merkezden çağırabilirsiniz. 0364 225 34 05 numaralı telefondan taksi çağırabilirsiniz ve kısa sürede gitmek istediğiniz yere trafik engeline takılmadan gidebilirsiniz. Taksi ücretleri oldukça yüksektir.


Servisle Şehir Merkezine Ulaşım

Bazı yerel ve ulusal otobüs firmalarının merkeze servisleri vardır. Ayrıca bazı otobüsler otogara ilçe ve köylere uğrayabilmektedir. Bunun için otobüs firmanızdan detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.


Belediye Servisleri ile Ulaşım

Çorum belediyesinin her yarım saatte bir merkeze ücretsiz servis hizmeti vardır. Belediye otobüsleri, yeni otogara girmemektedir.

En Popüler Aksaray - Çorum Otobüs Seferleri Bilet Fiyatları

Çorum Hava Durumu

 • parçalı bulutlu
  Per
  parçalı bulutlu
  -6°C
 • kapalı
  Cum
  kapalı
  -5°C
 • kapalı
  Cmt
  kapalı
  -4°C
 • kar yağışlı
  Paz
  kar yağışlı
  -3°C
 • kapalı
  Pzt
  kapalı
  -4°C

Haritada Çorum

Çorum Hakkında

Nüfus
525.180
Plaka
19
Telefon Kodu
364