Aksaray - Bitlis Otobüs Bileti

Online İndirim Kuponu

Aksaray - Bitlis Otobüs Seferleri

 • Vangölü Turizm
  AKSARAY
  00:30
  BITLIS
  130 TL
 • Vangölü Turizm
  AKSARAY
  23:30
  BITLIS
  130 TL

Aksaray - Bitlis Seferi Yapan Otobüs Firmaları

Vangölü Turizm

Aksaray Hakkında

Konya, Ankara, Kırşehir, Nevşehir, Tuz Gölü ve Niğde tarafından çevrilen Aksaray, düzlükleri ile meşhur bir bölgedir. Bir doğal termal cenneti olan bu kentte, Tuz Gölünün eşsiz manzarasının güzelliği görülmeye değerdir.

7 ilçe, 146 köy ve 41 kasabası bulunan Aksaray, her zaman en uygun otobüs bileti bulunabilecek bir kenttir. meşhur Çatalhöyük bu bölgede yer alır ve Güzelyurt evleri, Eğri Minare, Kırkdamaltı Kilisesi, Manastır Vadisi, Aşıklı Höyük, Sultan Hanı görülmesi zorunlu yerlerin başında gelmektedir.

Termal turizmin merkezi olan Ziga kaplıcaları da her mevsim ziyaret edilebilmektedir. Ağaçaltı kilisesi ve Aziz Gregorius kilisesi hala asırlık görkemlerini koruyan alanlar arasında yer almaktadır ve hala yerli ve yabancı turistleri çekmektedir. 

Bitlis Otogarından Şehir Merkezine Ulaşım

Bitlis otogarı şehir merkezi dışında yer almaktadır. Ulaşım konusunda fazla gelişmediği için sadece minibüs ve servislerle çevre ilçelere ulaşım sağlanabilmektedir. En uygun otobüs bileti için yakın illerdeki yerel otobüs firmalarından bilet temin ederek komşu illere seyahat edilebilmektedir.


Servisle Şehir Merkezine Ulaşım

Otobüs firmalarının birkaç tanesinin çeşitli ilçelere servis hizmeti bulunmaktadır. Otobüs firmanızı arayarak servis saatleri ve güzergahlar hakkında net bir bilgi edinebilirsiniz.  


Minibüslerle Ulaşım

Otogarda minibüs hizmetinden yararlanarak birçok farklı köy ve ilçeye gidebilirsiniz. Bitlis şehir içi ulaşımı minibüslerle sağlanmaktadır ve otobüs yoktur.

En Popüler Aksaray - Bitlis Otobüs Seferleri Bilet Fiyatları

Bitlis Hava Durumu

 • açık
  Sal
  açık
  -12°C
 • açık
  Çar
  açık
  -15°C
 • açık
  Per
  açık
  -10°C
 • açık
  Cum
  açık
  -13°C
 • kar yağışlı
  Cmt
  kar yağışlı
  -3°C

Haritada Bitlis

Bitlis Hakkında

Nüfus
0
Plaka
13
Telefon Kodu
434