Akpolat Turizm Otobüs Bileti Al

Akpolat Turizm En Popüler Otobüs Seferleri


Akpolat Turizm Hakkında

Akpolat Turizm


Değişen müşteri isteklerine en uygun çözümleri kalite ve güvenle sunma misyonuyla hizmet vermeye başlayan Akpolat Turizm Muş merkezli bir işletmedir. 2018 yılında faaliyetlerine başlayan firma Muş’un çevre şehirler ile olan kültürel ve ekonomik bağlarının kuvvetlenmesini amaçlamıştır. Emre Akpolat tarafından kurulan şirket, farklı yolcu taşıma klasmanlarında hizmet vermektedir. Sektörde referans bir marka haline gelmek, yolcu güvenliğini en üst düzeyde tutmak için çalışmalar yürütmek ve memnuniyeti en üst düzeyde tutmak şirketin vizyonudur. Şirket Muş dışında diğer şirketlerin satış ofislerinde faaliyet göstermektedir.


Seferleri

Merkezi Muş otogarı olan şirket Muş’u aşağıdaki il ve ilçelere bağlamaktadır.
Bitlis, Erzurum, Hakkâri, Van, Tatvan, Edremit (Van), Varto, Yüksekova, Karlıova, Gevaş, Güroymak, Elâzığ, Bitlis, Erciş, Çat, Hasköy, Karakoçan ve Kovancılar.
Akpolat Turizm araçları sefere göre yol boyunca en fazla 2 mola vermektedir. Bazı seferler ekspress yani molasız olarak tamamlanmaktadır.


Otobüs Filosu

Misafirlerine 8 araçla hizmet veren işletmenin 2 adet Mercedes Travego otobüsü bulunmaktadır. Diğer araçları Otokar Midibüslerden ve Mercedes Sprinter’lardan oluşmaktadır. Oturma düzeni 2+2 olarak düzenlenmiş Travego’larda koltuk arkalarında ekranlar bulunmaktadır. Yine 2+2 oturma düzenine sahip olan Otokar midibüs ve 2+1 oturma düzenine sahip Splinter’lar da koltuk aralarında ekran bulunmamaktadır. Splinter’lar da wi-fi internet hizmeti sunulurken, Otokar ve Travego araçlarda bunun bilgisi bulunmamaktadır. Bütün araçlardaki koltukların diz mesafeleri ve tavan yükseklikleri uzun boylu misafirler için bile yeterli seviyede bulunmaktadır.


İkram ve Hizmetler

Akpolat Turizm araçlarında ikram hizmeti bulunmaktadır. İkram sayıları ve nitelikler sefer ve araçlara göre değişmektedir. Daha çok kısa rotalarda hizmet sunan Splinter araçlarda host veya hostes bulunmadığından dolayı ikram hizmeti sunulmamaktadır. Otokar ve Travego araçlarla yapılan seferlerde ise atıştırmalık, sıcak ve soğuk içecek ikramları bulunmaktadır.

Yolculuğunu en güvenli biçimde gerçekleştirmek için Akpolat Turizm ile seyahat etmek istiyorsanız bilet.com internet sitesini, İOS veya Android cihazınızdan bilet.com uygulamasını kullanarak çok hızlı bir biçimde bütün seferleri görüntüleyebilir, istediğiniz seferde müsait olan koltuklar arasından dilediğiniz için biletinizi alabilirsiniz.

Akpolat Turizm İletişim

Telefon: 0436 216 27 48
E-Posta: bilgi@akpolatturizm.com
Website:

Adres:
Şehirlerarası Otoüs Terminali Muş/TÜRKİYE

Akpolat Turizm Seferleri

Akpolat Turizm En Çok Tercih Edilen Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Akpolat Turizm Hakkında En Faydalı Yorumlar

Çok İyi (1)
İyi (0)
Orta (0)
Kötü (0)
Çok Kötü (0)
Ortalama Puan

5

1 Değerlendirme

K****

***

07-05-2022

Çok güzel ama araç pis kokuyordu