Akgüneş Turizm Online Otobüs Bileti

Akgüneş Turizm En Popüler Otobüs Seferleri


Akgüneş Turizm Hakkında

Akgüneş Turizm


Ticari hayatına 2020 yılında başlayan Akgüneş Turizm Turgut Akgüneş tarafından kurulmuştur. Yalnızca yurt dışı seferler düzenleyen şirketin Fatih ve Bükreş’te temsilcilikleri bulunmaktadır. Şirket Romanya ve Türkiye arasında sık sık gidip gelenler için havayollarına ekonomik ve pratik bir alternatif olmak amacıyla faaliyet göstermektedir. Şirketin Facebook sayfası Romanya’daki misafirlerine hitap edecek şekilde tasarlanmıştır.

Akgüneş Turizm vize ve pasaport işlemlerinde yolculara danışmanlık hizmeti vermediğinden dolayı, bilet alınmadan önce bütün evraklarınızın tam olması, yolculuğu tamamlayabilmeniz için büyük önem taşıdığını hatırlatmaktadır. Bulgaristan ve Romanya’ya girişi yasak ürün ve maddelerin listesini kontrol etmeniz ve çantanız buna göre hazırlamanızda gümrük kapılarında yaşanabilecek mağduriyetleri engelleyeceği de hatırlatmaya eklenmektedir.


Seferleri

Şirket yalnızca İstanbul ve Romanya arasında sefer düzenlemektedir. Romanya’ya Bulgaristan üzerinden geçen rotayı kullanarak ulaşan şirket, Bulgaristan’a geçiş için Kapı Kule sınır kapısını kullanmaktadır. Bulgaristan’da sefer yapılan şehirler;
•Bükreş,
•Slatina,
•Craiova,
•Piteşti’dir.
Slatina şehrine yapılan sefer yaklaşık 12 saat sürmekte olup, ancak bu süreye gümrükte beklenen süre dahil değildir. Bulgaristan’dan Romanya’ya geçişlerde genellikle Rusçuk – Yergöğü sınır kapısı kullanılmaktadır. Önemli bir noktada Bulgaristan’ın transit geçilmesi gerektiğinden dolayı yolculuk hazırlıklarının buna göre yapılması konforlu bir yolculuk için şarttır.


Otobüs Filosu

Şirket misafirlerine 3 adet tamamı güncel Mercedes Travego otobüsle hizmet vermektedir. Araçlar 2+2 koltuk düzenine sahip olup, koltuk arkalarında yolcuların isterlerse film izleyebilecekleri, isterlerse müzik dinleyebilecekleri ekranlar bulunmaktadır. Araçlarda wi-fi internet bulunmamaktadır. Diz mesafeleri yeterli olan araçlar uzun yolculuk süresinde yolcuların rahat bir yolculuk geçirmesini sağlamaktadır.


İkram ve Hizmetler

Araçlarda ikram hizmeti bulunmaktadır. Şirket yolcularına misafirlerine atıştırmalık, sıcak ve soğuk içecek ikramında bulunmaktadır. Bunun yanında ikaz tuşunu kullanarak host ve hosteslerden yol boyunca ikram rica edebilirsiniz.

Romanya seyahatinizi Akgüneş Turizm ile gerçekleştirmek isterseniz bilet.com internet sitesini ziyaret edebilir veya Android ya da İOS cihazınıza bilet.com uygulamasını indirebilirsiniz. Bilet.com sayesinde bütün seferleri inceleyebilir, tarih ve saatlerine bakabilir, istediğiniz seferde müsait olan koltuklardan istediğinizi birkaç tıklama ile hızlı ve güvenli bir biçimde satın alabilirsiniz.

Akgüneş Turizm İletişim

Telefon: 0532 641 75 87
E-Posta: info@akgunesturizm.com
Website:

Adres:
AKSARAY MAH. KÜÇÜK LANGA CAD. NO: 79 /6A FATİH / İSTANBUL

Akgüneş Turizm Seferleri

Akgüneş Turizm En Çok Tercih Edilen Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Akgüneş Turizm Hakkında En Faydalı Yorumlar

Çok İyi ()
İyi ()
Orta ()
Kötü ()
Çok Kötü ()
Ortalama Puan

0

Yorum Yok