Ak Turizm Online Otobüs Bileti

Ak Turizm Hakkında

Ak Turizm

Ak turizm ulaşım sektöründe uzun yıllardır hizmet veren ve merkezi Kahramanmaraş olan turizm şirketidir. AK Turizm Yönetim Kurulu Başkanı Hacı İsmail KURTUL ’dur.  Aynı zaman da Ak Turizm D1 ve D2 yetki belgelerine sahip bir turizm şirketidir.
 

Hizmet ve Programları

Firmaya ait seferlerde özel indirimlerden yararlana bileceğiniz bir indirim kartı bulunuyor. Bu kartı firma Ak kart olarak isimlendirmiş. Ak kart sahibi müşteriler yalnızca promosyon ve indirimlerden faydalanmakla kalmıyor aynı zaman firma tarafından verilebilecek sürpriz hediyelerden birini kazanma şansını da yakalıyor. Ak kart sahibi olmak için firmanın internet sitesinde ana sayfada bulunan Ak kart menüsüne tıklayarak online başvuru yapmanız yeterli. Doğrudan şubelerinden birinden de başvuru yapma imkanınız da bulunuyor.
               
Aynı zamanda ak turizm yolculuk sırasında ki konforunuz için 50 kanallı uydu televizyon, kablosuz internet, yastık, dergi, açık büfe ikram, battaniye, film gösterimi gibi hizmetler sunuyor. Açık büfe ikram imkanı bulunması yiyecek içecek ikramı konusun da büyük bir avantaj oluşturuyor.
 

Seferleri

Ak turizm’ in ana hareket merkezi Kahramanmaraş’ tır. Kahramanmaraş’ tan Afyon, Aksaray, Ankara, Balıkesir, Bozöyük, Bursa, Eskişehir, İnegöl, İstanbul, İzmit, Kayseri, Keskin, Kırıkkale, Kırşehir, Konya, Kütahya, Nevşehir, Pınarbaşı, Sakarya, Sarız illerine ve yazılan bazı ilçelere seferleri bulunmaktadır. Aynı zaman da sefer yaptığı şehirlerden olan Ankara, İstanbul, Eskişehir gibi illerden bazı illere seferleri bulunuyor. Sefer saatleri yapılan seferlere göre değişiklik göstermekle birlikte tam olarak sefer bilgisi ve sefer saatleri ile ilgili bilgileri Ak Turizm’ in internet sitesi olan akturizm.com adresinde bulunan seferlerimiz bölümünden görebilirsiniz. Aynı zamanda firma internet sitesi üzerinden online bilet satışı da yapmaktadır.
 

Otobüs Filosu

Firma bünyesinde toplam da 15 adet otobüs bulunuyor. Bu otobüslerin tümünde ücretsiz internet, televizyon gibi hizmetler standart olarak sunulabiliyor.

Ak Turizm En Çok Tercih Edilen Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Ak Turizm Hakkında En Faydalı Yorumlar

Çok İyi (1)
İyi (0)
Orta (0)
Kötü (0)
Çok Kötü (1)
Ortalama Puan

3

2 Değerlendirme

***

E****

03-06-2020

Hiç memnun kalmadım araç bursadan çıkmadan arızalandı böyle bi olay ilk defa başımıza geliyo kimse doğru düzgün ilgi göstermedi 2 saate yakın bekledik.tam bir fiyasko yani


M****

V****

16-08-2020

Muavin çok iyiydi aklınız varsa o muavini değerlendirirsiniz otobüs şöförler 5 para etmez ama muavin çok iyiydi