Ak Tur Turizm Online Otobüs Bileti

Ak Tur Turizm En Popüler Otobüs Seferleri


Ak Tur Turizm Hakkında

Ak Tur Turizm


2000 yılında Edirne’de Fatma Refah Akbulut tarafından kurulan işletme faaliyetlerine Trakya sınırları içinde devam etmektedir. Şirketin vizyonu müşterilerinin zaman ve haklarına saygılı bir biçimde hizmet sunmak ve çevreye, evrensel değerlere ve insan haklarına sorumlulukların sürekli hatırlanarak faaliyet gösterilmesidir. “Önce güven” ilkesiyle hareket eden işletme misafirlerinin konforunu garanti altına almak için kalite seviyesini sürekli yükseltecek çalışmalar gerçekleştirmektedir.

Misyonunu da bu ilke üzerine inşa eden işletme sürekli iyileşme ve gelişme, beklentilerin karşılanması ve toplam kalite yönetimi sistemleri çerçevesinde tüm bunları yaşam tarzı haline getirerek konuklarına mükemmel bir hizmet vermek olarak belirlemiştir. Bu bağlamda müşterilerine sürekli daha fazlasını vermek için çalışan bir kadro ile faaliyetlerine devam eden şirket bölgede tanınmaktadır. Şirket çeşitli yatırımlar alarak büyümesine devam etmektedir.


Seferleri

Faaliyetlerine yalnızca Trakya’da sürdüren işletme, Edirne, Tekirdağ ve İstanbul üçgeni içerisinde çalışmaktadır. Şirketin Edirne merkezden Uzunköprü, Keşan ilçelerine, buradan da Tekirdağ şehir merkezi, Hayrabolu ilçesine seferleri vardır. Aynı zamanda İstanbul’a devam eden seferler Beylikdüzü, Silivri ilçelerine de uğramaktadır. Şirketin Harem’e de uğrayan seferleri de olup, bu seferlerle ilgili detaylı bilgi için satış ofisleri ile görüşmeniz gerekmektedir. Şirketin Kastamonu’nun Azdavay ve Pınarbaşı ilçelerine de seferleri olmaktadır ancak bunlar sürekli ve periyodik değildir. Bu seferler hakkında bilgi almak için satış ofisleri ile görüşmeniz gerekmektedir.


Otobüs Filosu

Müşterilerine 4 araçla hizmet veren işletmenin bütün araçları Mercedes Travego’dur. Güncel yeni model olan araçlar 2+2 oturma planına sahiptir. Koltuk aralarındaki boşluk yeterli olup, uzun boyluların bile rahat edebileceği kadar geniştir. Koltuk arkalarında ekran mevcuttur ve yolcular istedikleri filmleri izleyip, müzik dinleyebilirler. Televizyon yayını da mevcuttur. Araçlarda wi-fi internet bulunmamaktadır.

Ak tur Turizm ile Edirne – Tekirdağ – İstanbul arasında yolculuk etmek istiyorsanız bilet.com internet sitesini veya İOS ya da Android kullanan cihazınızdan uygulamasını kullanarak birkaç tıklama ile istediğiniz sefere, istediğiniz koltuğa ait bileti satın alabilirsiniz.

Ak Tur Turizm İletişim

Telefon: +90 284 513 11 79
Website:

Ak Tur Turizm Seferleri

Ak Tur Turizm En Çok Tercih Edilen Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Ak Tur Turizm Hakkında En Faydalı Yorumlar

Çok İyi ()
İyi ()
Orta ()
Kötü ()
Çok Kötü ()
Ortalama Puan

0

Yorum Yok