Uçak, otobüs ve feribot bileti alan tüm kullanıcılarımız, sokağa çıkma kısıtlamalarından muaf tutulacaktır. Detaylı bilgi için tıklayınız.

Afyonkarahisar - Sinop Otobüs Bileti

Afyonkarahisar - Sinop Otobüs Seferleri

Tümünü Göster

Afyonkarahisar - Sinop Seferi Yapan Otobüs Firmaları

Afyonkarahisar Hakkında

Türkiye’de mermercilik ve gıda sektöründe öne çıkan bir kent olan Afyonkarahisar, Ege Bölgesinde yer almaktadır.

Büyüklü küçüklü birçok mermer firması bulunan Afyon’da, termal turizm de oldukça önemli ve gelişmiştir. Termal yatakları bakımından en zengin bölgelerden olan Afyonkarahisar, sucuk, kaymak, haşhaş, lokum ve Afyon ev ekmeği konusunda oldukça ünlüdür. Afyon sucuğunun Kayseri sucuğu ile lezzet farklı bulunmaktadır. Kendine has 4 – 5 ayrı markası vardır.

Bayat kokboya kilimi, dünyaca ünlüdür ve Afyon kültürünün en değerli parçalarından biridir. Kaplıca turizmi için birçok yöreden yerli turistin yanı sıra, yabancı turistlerin de geldiği bilinmektedir. Çamur banyosu ve şifalı suları birçok hastalığa iyi geldiği için her mevsim termal turizm konusunda tercih edilmektedir. Bu nedenle önemli turizm duraklarından biri de Afyondur.

Türkiye et ve yumurta sektörü ekonomisine yön vermektedir. Kaplıcaları, sucukları ve mermeriyle bir dünya markası olan Afyon, genç nüfusuyla popüler olan illerimizden biridir. 

En Popüler Afyonkarahisar - Sinop Otobüs Seferleri Bilet Fiyatları

Sinop Hava Durumu

 • hafif yağmur
  Per
  hafif yağmur
  9°C
 • hafif yağmur
  Cum
  hafif yağmur
  7°C
 • kapalı
  Cmt
  kapalı
  6°C
 • hafif yağmur
  Paz
  hafif yağmur
  12°C
 • kapalı
  Pzt
  kapalı
  14°C

Haritada Sinop

Sinop Hakkında

Nüfus
204.133
Plaka
57
Telefon Kodu
368