Adıyaman Yalova Otobüs Bileti

Adıyaman - Yalova Otobüs Seferleri

Tümünü Göster

Dönüş için otobüs bilet aldınız mı ?

Adıyaman - Yalova Seferi Yapan Otobüs Firmaları

Adıyaman Hakkında

Dünyanın en eski yerleşim yerlerinden biri olan Adıyaman, M.Ö. 40 bin yılından kalan Palanlı Mağarasındaki kalıntılarıyla oldukça önemli bir merkezdir.

Kültürel açıdan birçok tarihi kalıntısı olan ve Gölbaşı, Yüzen Adalar, Nemrut, St Pavlus ve St Petrus kiliseleri, Cendere köprüsü gibi birçok tarihi alan yerli ve yabancı turistler tarafından çok sık ziyaret edilmektedir. İnanç ve sağlık turizmi açısından önemli bir değeri olan Adıyaman, ülkemizin şark turunun ilk uğrak noktalarından biridir.

Nemrut dağı, Yeni Kale, meşhur çiğ köfte turistlerin ilk durakları arasında yer almaktadır. Menzil de önemli kültür duraklarından biridir ve şehirde yaşayan bir tarihi hissedebilmeniz mümkün olmaktadır. Fırat nehri bölgenin en önemli nehirleri arasındadır ve birçok ören yeri bulunmaktadır.

Adıyaman turistik açıdan gezilebilecek ve değişik kültürlere ev sahipliği yapmış bir kent olarak birkaç gün gezilebilecek olan bir kenttir. Havayolu ve karayolu ile ulaşım sağlanmaktadır. 

En Popüler Adıyaman - Yalova Otobüs Seferleri Bilet Fiyatları

Adıyaman - Yalova Seferi SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Adıyaman Yalova arasında sefer yapan otobüs firmaları firmalarıdır.
En ucuz Adıyaman Yalova otobüs bileti almak için, otobüs sayfamızdan güzergâh seçimi yapılmalıdır. Seçim yapıldıktan sonra tüm firmalar ve sefer saatleri listelenecektir. Bu listeden en ucuz otobüs biletini alabilirsiniz.

Yalova Hava Durumu

 • açık
  Cum
  açık
  5°C
 • az bulutlu
  Cmt
  az bulutlu
  10°C
 • kapalı
  Paz
  kapalı
  14°C
 • kapalı
  Pzt
  kapalı
  13°C
 • hafif yağmur
  Sal
  hafif yağmur
  12°C

Haritada Yalova

Yalova Hakkında

Nüfus
233.009
Plaka
77
Telefon Kodu
226