Uçak, otobüs ve feribot bileti alan tüm kullanıcılarımız, sokağa çıkma kısıtlamalarından muaf tutulacaktır. Detaylı bilgi için tıklayınız.

Adana - Ordu Otobüs Bileti

Adana - Ordu Otobüs Seferleri

 • Metro Turizm
  ADANA
  12:30
  ORDU
  04:35
  140 TL
 • Süha Turizm
  ADANA
  15:00
  ORDU
  05:20
  130 TL
 • Kanberoğlu Turizm
  ADANA
  18:00
  ORDU
  09:20
  140 TL
 • Metro Turizm
  ADANA
  12:30
  ORDU
  04:35
  140 TL
 • Süha Turizm
  ADANA
  15:00
  ORDU
  05:20
  130 TL
 • Kanberoğlu Turizm
  ADANA
  18:00
  ORDU
  09:20
  140 TL
 • Süha Turizm
  ADANA
  15:00
  ORDU
  05:20
  130 TL
 • Has Turizm A.Ş.
  ADANA
  18:30
  ORDU
  08:20
  130 TL
 • Kanberoğlu Turizm
  ADANA
  19:00
  ORDU
  10:20
  140 TL
 • Metro Turizm
  ADANA
  12:30
  ORDU
  04:35
  140 TL
 • Süha Turizm
  ADANA
  15:00
  ORDU
  05:20
  130 TL
 • Has Turizm A.Ş.
  ADANA
  18:30
  ORDU
  08:20
  130 TL
Tümünü Göster

Adana - Ordu Seferi Yapan Otobüs Firmaları

Has Turizm Ltd.
Kanberoğlu
Lider Adana Seyahat
Metro Turizm

Adana Hakkında

Türkiye’nin en kalabalık altıncı şehri olan Adana, 2 milyondan fazla nüfusa sahip olan Akdeniz Bölgesinin en önemli kentlerindendir.

Sanayi açısından gelişmiş olan bu bölgede, Güneydoğu Anadolu bölgesinden çok fazla göç alınır. Adana bir metropolitandır ve gelişmiş bir şehirdir. Kültür merkezleri, gemi limanı, Çukurova’nın verimli toprakları ve 6 milyona yakın insanı barındıran Mersin, Adana, Osmaniye ve Hatay bölgelerinin merkezi olan Çukurova, oldukça önemli değerler arasındadır.

Dünyaca ünlü Adana kebabının merkezi olan şehrin, şalgam suyu, analı kızlı çorbası, bici bici tatlısı ve karsambaçı oldukça meşhurdur. Adana Akdeniz ve çevre illerin en gelişmiş kentlerinden biridir ve futbol takımı, üniversitesi, kültürel etkinlikleri ile bir metropolde aranan her şeyi bulabileceğiniz kentlerdendir.

Maden zengini bölgeler arasından olan Adana’da krom, demir, manganez ve kurşun yatakları bulunmaktadır. 

Ordu Otogarından Şehir Merkezine Ulaşım

Ordu Otogardan çıktığınızda şehir merkezinde olacağınız için otogardan şehir merkezine ulaşım konusunda bir araca da ihtiyacınız yoktur.

Ancak farklı ilçelere ulaşım söz konusu olduğunda 12 kişilik dolmuşlar, otobüsler ve servislerin yanında taksilerle de ulaşım mümkün olmaktadır. Taksi ücretleri çok pahalı değildir ve açılış ücreti artı km başına eklenen ücretlerle ulaşım sağlanır.

Giresun’a sık sık kalkan yerel otobüslerle de şehirlerarası ulaşım sağlanmakta ve her saat başı en uygun otobüs bileti ve araç bulunabilmektedir.


Taksi ile Şehir Merkezine Ulaşım

Taksiler otogarın dışındaki otogar taksi merkez durağında bulunmaktadır. (0452) 233 74 77 numarasından talep edeceğiniz taksi ücretleri ile istediğiniz yere kısa sürede ulaşabilirsiniz.

Konforlu ve lüks bir ulaşım aracı olan taksilerle şehir merkezine ulaşmak için, taksimetre açılış ücreti ve km başına işleyen ücretler hesaplanır.


Otobüs ile Şehir Merkezine Ulaşım

Ordu belediyesinin farklı ilçelerinde otobüs seferleri düzenlenmektedir. Merkezden her ilçe ve köye ulaşım sağlamanız mümkün olmaktadır. Otobüslerle ulaşım için otogardan çıktığınızda ana durağa giderek farklı güzergahlara giden otobüslere binebilirsiniz.

Saat 19’dan sonra seyrekleşen otobüs seferleri ile istediğiniz her yere kısa sürede ulaşabilirsiniz ve merkeze giden tüm otobüslere binerek otogara ulaşabilirsiniz.


Servisle Şehir Merkezine Ulaşım

Ünye ya da farklı ilçelere giden otobüs servisleri, ücretsiz olarak hizmet vermektedir ve bilet aldığınız firmanın ücretsiz servisi olup olmadığını anlamanız için de saat ve güzergah bilgisini firmanıza sorarak öğrenebilirsiniz.


Minibüslerle Ulaşım

Ordu’nun hemen hemen her bölgesine minibüslerle ulaşım sağlanmakta ve halkın büyük bir kısmı bu araçları kullanmaktadır. Minibüslerle; Toki, Hastane, Bolaman, Fatsa, Konakbaşı, Sanayi, İkizce, Fiskobirlik, Çakırtepe, Kuğukent, Stadyum, Güzelyalı, Kumbaşı gibi bölgelere kolay bir şekilde ulaşım sağlanmaktadır.

En Popüler Adana - Ordu Otobüs Seferleri Bilet Fiyatları

Ordu Hava Durumu

 • açık
  Cum
  açık
  8°C
 • kapalı
  Cmt
  kapalı
  3°C
 • hafif yağmur
  Paz
  hafif yağmur
  8°C
 • kapalı
  Pzt
  kapalı
  12°C
 • kapalı
  Sal
  kapalı
  12°C

Haritada Ordu

Ordu Hakkında

Nüfus
728.949
Plaka
52
Telefon Kodu
452