10tur Turizm Otobüs Bileti Al

10tur Turizm En Popüler Otobüs Seferleri


10tur Turizm Hakkında

Merkezi Balıkesir Edremit’te bulunan işletme bölgede bu sektörde faaliyet gösteren işletmelerin bir araya gelmesiyle 2004 yılında kurulmuştur. Ülkemizin en fazla turist ve tatilci çeken yörelerinde birinde faaliyet gösteren işletmenin vizyonu müşterilerinin zaman ve haklarına saygılı olmak, çalışanlarına iş tatmini sağlamak ve değer göstermek ve doğa, çevre ve tüm insanlığa karşı sorumlulukları başarıyla yerine getirmektir.

Bölgesel olarak faaliyet gösteren işletmenin sefer ve rotaları mevsimsel olarak değişmektedir. Müşterilerine hizmet verirken “Önce Güven” ilkesiyle hareket etmeyi misyon edinen işletmenin amaçlarından biri de sektör standartlarını her zaman takip etmek ve uygulamak, sürekli gelişme ve iyileşme çabalarını canlı tutmaktır. Şirket misyon ve vizyonunu vurgulamak adına sloganını “Bizimle Daha Yakın” olarak belirlemiştir.


Seferleri

Balıkesir içinde faaliyet gösteren işletmenin seferleri ili kuzey – güney yönünde kat etmektedir. Akçay, Altınoluk, Balya, Bandırma, Edremit, Gönen ve Güre’den geçen seferler bulunmaktadır. Yaz mevsimi döneminde sefer ve rota sayılarında artışlar yapılmaktadır. Seferlerin tamamı Balıkesir şehir merkezinden geçmemektedir. Bandırma – Altınoluk arasında sefer yapan araçlardan Balıkesir şehir merkezine girenler Balya ve Gönen’den geçmeden seyahat etmektedirler.


Otobüs Filosu

Şirket misafirlerine Volkswagen Crafter tipi araçlar ile hizmet vermektedir. Araç sayısını açıklamayan şirketin bütün araçları 2+1 koltuk düzenine sahiptir. Araçlarda koltuk arkalarında ekran, wi-fi internet bağlantısı bulunmamaktadır. Yolcular için ayrılan omuz ve diz mesafeleri yeterli olup, rahat bir yolculuk imkânı sunmaktadır. Bütün araçlarda genel kullanıma yönelik televizyon bulunmaktadır. Televizyonu duymak isteyenlerin kulaklık kullanması gerekmektedir.


İkram ve Hizmetler

Araçlarda host veya hostes olmadığından dolayı ikram hizmeti bulunmamaktadır.

Balıkesir’in tarihi ve doğal güzelliklerini görmek istiyor ve bunun için hazırladığınız planı 10tur Turizm ile hayata geçirmek istiyorsanız yapmanız gereken şey çok kolay. Bilet.com sitesine giriş yaparak veya Android ya da İOS cep telefonunuzu, tabletinizi kullanarak bilet.com uygulamasını açıp, seferleri görüntüleyebilir, istediğiniz seferlerde henüz satılmamış biletleri satın alabilirsiniz. Bilet.com ve uygulaması size yalnızca hızlı ve güvenli bir biçimde bilet alma olanağı sunmuyor, aynı zamanda internete özel fiyatlarla daha uygun maliyetlerle de seyahat etmenize imkan tanıyor.

10tur Turizm İletişim

Telefon: 444 82 01
Website:

Adres:
Fevzi Paşa Mah. Turhan cemal beriker Blv. Adana Merkez Otogarı no:432/13 Seyhan/Adana

10tur Turizm Seferleri

10tur Turizm En Çok Tercih Edilen Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

10tur Turizm Hakkında En Faydalı Yorumlar

Çok İyi ()
İyi ()
Orta ()
Kötü ()
Çok Kötü ()
Ortalama Puan

0

Yorum Yok