Uçak, otobüs ve feribot bileti alan tüm kullanıcılarımız, sokağa çıkma kısıtlamalarından muaf tutulacaktır. Detaylı bilgi için tıklayınız.

Tripoli Feribot Bileti

- Tripoli
18.04.2021

Tripoli Feribot Bileti ve Seferleri - Tripoli Hakkında

Tripoli Feribot Limanı

Tripoli limanı, Libya ülkesinde yer alan bir limandır.  Büyük ve karışık bir şehir olan Tripoli, yerleşim yeri açısından dağınık bir şehir olarak biliniyor. Tripoli limanı ise, etrafında botanik bahçeleri, kafeteryaları ve alışveriş merkezleri ile ziyaretçilerinin ihtiyaçlarını karşılamak üzere tasarlanmış bir liman olma özelliğini koruyor. Botanik bahçelerde gezebilir, kafeterya ve alışveriş merkezlerinde alışveriş yapabilir, yemek yiyebilirsiniz.


Şehir Merkezinden Tripoli Limanına Gidiş

Mina şehir merkezinden Rachid Karami caddesine doğru ilerleyin. Rachid Karami caddesinden, Dr Mourad El Fellah caddesine sapın. Dr Mourad El Fellah caddesinden hiç sapmadan ilerlediğinizde karşınıza Mina Municipality Park çıkacaktır. Bu mesafeler yürüyerek yaklaşık 15 - 20 dakika sürecektir. Araba ya da taksiyle ise 6 - 7dakikalık bir mesafeye sahiptir. Mina Municipality Park’a ulaştığınız an liman hemen yanınızda kalacaktır. Yine üniversiteden ya da botanik bahçelerinden, Rachid Karami caddesine ulaşarak Tripoli limanına gidebilirsiniz.


Tripoli Limanı'ndan Şehir Merkezine Gidiş

Mina şehir merkezinin hemen içinde olan limandan şehir merkezine gitmek için araba ya da herhangi bir vasıta aracı kullanmanıza gerek yok. Yürüyerek şehir merkezine rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Liman Tripoli indiğiniz zaman hemen karşınıza çıkan Mina Municipality Park’ın oradan ilerleyerek, Dr Mourad El Fellah caddesine dönün. Dr Mourad El Fellah caddesinden hiç sapmadan dümdüz ilerleyerek Rachid Karami caddesine çıkın. Bu caddede ilerlediğiniz zaman şehir merkezini ve şehir merkezindeki diğer yapıları göreceksiniz. Limanın sağ tarafında üniversite yer almakta, yine sağ tarafında botanik bahçeler, deniz bahçeleri bulunmaktadır. Bu mesafe yürüyerek yaklaşık 15 - 20 dakika; araba ya da taksiyle ise 6 - 7 dakika sürecektir.


Akgünler Denizcilik Tripoli Limanı İletişim

Akgünler iletişim için, Akgünler Denizcilik’in pek çok ülkede ve yerde çeşitli acenteleri mevcuttur. Eğer Akgünler Denizcilik’in Lübnan’daki acentesine ulaşmak istiyorsanız; Altair Shipping Agency - Tripoli - Lübnan adresine giderek ya da +961 6 212123 numaralı telefon numarası ile ya da +961 6 212124 numaralı faks numarası ile ulaşım sağlayabilirsiniz.

Tripoli Seferleri ve Bileti Fiyatları

Tarih Rota Firma Kalkış Varış Fiyat

Tripoli Yönüne Seferler