Kapadokya Balon Turu Bileti

  Nevşehir - Türkiye

Sıcak Hava Balonu

3.559,80 TL - 3.559,80 TL

Dünyaca ünlü Kapadokyada sıcak hava balon turları bilet.com'da. Bilet fiyatları seçilen tarihe göre farklılık gösterebilmektedir.

Paylaş :

Kapadokya Balon Turu Bilet Seçenekleri

 • Kapadokya Balon Turu
  <p>Dünyaca ünlü Kapadokyada sıcak hava balon turları bilet.com'da.</p>
  3.559,80 TL
  Satışa Kapalı

Kapadokya Balon Turu Hakkında

Turumuza Dahil Hizmetler

 • Otel Transferleri (Alınış ve Bırakılış)
 • Sıcak hava balonu uçuşu
 • 10 ile 28 kişi arası
 • Pilotunuz tarafından bilgilendirme 
 • Uçuş Katılım Sertifikası
 • Tam sigorta
 • En üst düzey Covid-19 tedbirleri
Uçuş Programı:
 • Uçuş süresi 45 – 65 dakika civarındadır.
 • Günün hatırası olarak tüm yolcularımıza sertifika verilir. 
 • Uçuş öncesinde misafirlerimiz ücretsiz olarak otellerinden alınır, uçuş sonrası ücretsiz şekilde otellerine geri götürülür.
 
Rezervasyon İçin Gerekli Bilgiler:
 • Ad/Soyadı
 • Müşteri Kimlik Ve Passaport Numarası
 • HES KODU
 • İletişim Numarası
 • Konaklama Bilgisi
 
İptal Şartları ve Para İade Garantisi:
 • Satın alma işlemi sonrasında rezervasyon işleminiz Atmosfer Balon onayına sunulur. Firma rezervasyonu onaylama veya reddetme hakkına sahiptir. Biletiniz onaylandıktan sonra, firma yetkilileri tarafınıza ulaşacaktır. Rezervasyonunuz onaylanmadığı takdirde kartınızdan çekilen tutarın tamamı kartınıza iade edilecektir.
 • Tarafınızca yapılacak iptallerde uçuştan 24 saat öncesine kadar bizi yazılı olarak haberdar etmeniz halinde herhangi bir ücret talep edilmez. Bu süreçten sonra yapılacak iptaller veya uçuşa katılmama durumu, son dakika iptali kapsamında tam ödemeye tabiidir.
 • Uçuş tamamen hava koşullarına bağlı olup uçuş günü öncesinden balonun uçabileceği garanti edilemeyeceğinden hava muhalefeti nedeniyle iptal olan uçuşlarda tam iade gerçekleştirilir.
COVID-19 Tedbirleri:
Transfer:
Misafirlerin alana ulaşımı için önce transfer araçları otellere veya önceden belirlenmiş olan noktalara ulaşır. Bütün transfer araçları ve transfer işletmeleri, TSE tarafından kalibre edilmiş ateş ölçüm cihazı, kayıt için skala, eldiven, maske, el antiseptikleri, dezenfektan paspası bulundurmak zorundadır.
 • Araç kaptanı her misafiri araca binmeden önce ateşini ölçer ve elindeki skalaya adı,soyadı ve milliyetinin yanına misafirlerin HES KODU ateş derecesini yazar. Ateş ölçüm esnasında herşey normal ise kaptan misafirleri araca kabul eder.
 • Misafirler aracın hemen kapısına yerleştirilecek olan el antiseptiği ile ellerini dezenfekte eder.
 • Transfer araçlarında herhangi bir kısıtlanma veya koltuklarda kota aranmaz. T.C Sağlık Bakanlığı ve Bilim Kurulu Üyeleri bilindiği üzere ülkemizdeki tüm transfer yapan araçlardaki kota zorunluluğunu kaldırmıştır. Şehir içi ve dışı otobüslerde, uçaklarda, toplu taşım araçlarında herhangi bir kısıtlama söz konusu değildir.
 • Araç şoförü tarafından oluşturulan misafirlerin ateşlerini gösteren belge, kaptan tarafından imzalanıp onay merci olan balon işletme şirketi müdürüne teslim edilir. Şirket müdürü de bu listeler onaylayıp klasör şeklinde saklar.
 • Transferden sorumlu kişi misafirleri balon başına götürür ve operasyonun bitmesini bekler.
Kahvaltı:
Covid19 pandemi süresi boyunca hiçbir şekilde kahvaltı ikramları verilmez. Ortak sebil, çay potu, çay kaşıkları ve şekerleri gibi kullanımı ortak olan tüm malzemeler yasaklanır.

Maske, Eldiven ve Antiseptik kullanımı ve denetimi:
Balon şirketinin yer ekibi şefleri tarafından misafirlerin maske, eldiven kullanma zorunluluğu sağlanacaktır. Pilotların balon şişirme ve diğer güvenlik önlemleri ile ilgili meşgul olarak yer ekibi şefleri tüm misafirlerin maske, mesafe ve temizlik kurallarına uyup uyulmadığı denetlenecektir. Maske veya eldiven olmayan misafirlere gerekli malzemeler firma tarafından tedarik edilir. Her balon sepetinin en az bir direğinde antiseptik bulundurulur.


Sepet Yerleşimi:
Misafirler sepete alınırken her kompartman’a aynı aile mensubu bireyler alınır. Aile bireyleri kesinlikle farklı kompartmanlara konulmaz. Sepette herhangi bir kişi sayısı sınırlandırma işlemi yapılmaz. T.C Sağlık Bakanlığı ve Bilim Kurulu’nun güncel genelgelerine göre ne uçaklarda, ne toplu taşıma araçlarında ne de otellerde herhangi bir kısıtlama işlemi olmadığından ve balon aktivitesinin tamamen açık havada gerçekleştirildiğinden dolayı herhangi bir kota konulmaz. Sepetin genelgede bulunan toplam kapasite rakamları Covid19 boyunca da muhafaza edilir​

Sepetten iniş
Yer Ekibi ve pilot yakın mesafen kaçınmak için misafirlere hiçbir şekilde inmeleri için el temasında bulunmaz. Her sepet en az 4 merdiven bulundurmak zorundadır. Misafirler sepet terk etme eylemlerini kendileri gerçekleştirir.

Şampanya Partisi
Uçuş sonunda Covid-19 tedbirlerine uygun olacak şekilde şampanya partisi yapılır ve misafirlere uçuş sertifikası verilir. 

Harita

Adres: Cumhuriyet Mh. Kapadokya Cd. No:76 Avanos, Türkiye

Bilet Fiyatları

Bilet Türü Tarih Kalan Kontenjan Fiyat

Kapadokya Balon Turu Bileti SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Kapadokya Balon Turu biletini seçeneklerin olduğu etkinlik listesinden seçip, bilgilerinizi doldurarak satın alabilirsiniz.
Kapadokya Balon Turu bileti 3542.8 TL'den başlayan fiyatlarla satılmaktadır.
PNR numarası her bilete verilmiş özel bir koddur. Sizin bilgilerinizin ve rezervasyon ayrıntılarının içerisinde bulunduğu bir dizi sayı ve harflerden oluşur.
Kapadokya Balon Turu bileti satın aldığınız tarihler sabit ise sadece o tarihler arası geçerlidir. Kapadokya Balon Turu biletinizde … tarihine kadar geçerli ibaresi yer alıyorsa, o tarihe kadar kullanılabilir demektir.
Kapadokya Balon Turu biletinin satın alma ekranında çocuklara, engellilere, 65 yaş üstüne, bebeklere ve öğrencilere olmak üzere indirim seçeneklerinin fiyat listesini görebilirsiniz.
Kapadokya Balon Turu biletini aldığınız ekranın orta sağ tarafında bulunan haritadan yerine bakabilir, ya da satın aldıktan sonra gelen mail ve sms içeriğinde yazan adres bilgisini harita uygulamalarınıza yazarak biletinizin saatinde adrese gidebilirsiniz.

Kapadokya Balon Turu Yorumları ve Değerlendirmeleri

Çok İyi (0)
İyi (0)
Orta (0)
Kötü (0)
Çok Kötü (0)
Ortalama Puan

0

Yorum Yok

Yorum Gönder