Surprice Online Araç Kiralama

Surprice Hakkında Bilgiler

Araç Sayısı
241
Şube Sayısı
9
Genel Merkezi
İstanbul
Kuruluş Tarihi
1987
Firma Puanı
0 / 5

Surprice Firmasında Kiralanabilir Araçlar - Günlük Fiyatlar

 • Egea
  Sabiha Gökçen Havalimanı
  Egea
  veya benzeri
  Ekonomi
  1.505,00 TL
 • C Elysee
  Sabiha Gökçen Havalimanı
  C Elysee
  veya benzeri
  Ekonomi
  1.257,00 TL

Surprice Araç Kiralama Firası Hakkında

Araç kiralama sektöründe başarı merdivenlerini hızla tırmanan Surprice Car Rentals’ın misyonu, her bütçeye uygun kaliteli hizmet sunmaktır. Bu öncelik, firmayı sektöründe diğer firmalardan daha ön planda olmasını sağlamıştır. Sahip olduğu filosu, araç çeşitliliği ile müşterilerin ihtiyaç ve isteklerini tüm yönüyle karşılamaya çalışmaktadır. İyi eğitilmiş kadrosu, müşterilerinin evlerinde hissetmeleri için yardıma her zaman hazırdırlar. Firma araç kiralama alanında lider olmak için profesyonel, kaliteli ve dürüst hizmet anlayışını sürdürmektedir.


Surprice Araç Kiralama Fiyatları

Uluslararası araç kiralama hizmeti veren firmada araç kiralama fiyatları da ülkeden ülkeye, şehirden şehire farklılık göstermektedir. İnternet adresi üzerinden belirleyeceğiniz rotaya göre size ücretlendirme yapmaktadır. Öncelikle ülke ve şehir seçiminizi yapmalı daha sonra kalış sürenizi belirlemelisiniz. Size açılan sayfadan en uygun araç tercihinizi yapabilirsiniz. Araçlar, model ve yaşına göre listelenmekte olup belirlenen fiyatın içeriğinde ne olduğu ayrıntılı bir şekilde açıklanmıştır. Ayrıca araçların özelliklerini de görebileceğiniz listeden ihtiyaçlarınıza uygun tercihi kolayca yapabilirsiniz. Araçların modellerine göre ödeyeceğiniz depozito ücreti de değişmektedir. Benzinli, dizel ve gaz ile çalışan araçların ücretlendirmesi de birbirinden farklıdır. Firma ayrıca uzun dönem araç kiralama hizmeti de vermektedir. Bulunduğunuz şehir için ya da ziyarete gideceğiniz yer için uzun dönem araç kiralama yapabilirsiniz. 


Surprice Araç Kiralama Koşulları

Surprice Car Rentals hizmet verdiği her nokta için aynı prosedürleri uygulamaktadır. Dünyanın çoğu ülkesinde ve şehrinde hizmet veren firmanın başarılı hizmet anlayışının arkasında dürüst hizmet politikası vardır. Kiralama sözleşmesinde yer alan koşullar müşterilerin daha güvenli seyahat edebilmesini sağlamaktadır. Öncelikle araç kiralamak isteyen kişinin uluslararası geçerliliği olan, en az bir yıllık sürücü belgesini ibraz etmesi gerekmektedir.  Onaylanmamış rezervasyonlar için araç kiralama hizmeti sağlanmamaktadır. Tüm kategoriler için araç kiralama yaşı en az 24 iken en çok 65 yaş sınırı bulunmaktadır. Minimum araç kiralama süresi 24 saattir. İptal durumlarında firmanın mail adresine bilgilendirme sağlanmalıdır. Ödemeler için tüm kredi kartları kabul edilmektedir. Genel sigorta koşulları içerisinde yer almayan durumlar söz konusu olduğunda sorumluluk kiralayan kişiye aittir. Müşterilerden gelen istekler de araç kiralama koşulları içerisinde yer almaktadır. Örneğin, bebek koltuğu, WiFi ve kar zincirleri gibi ekstra talepler belirli bir ücret ödenerek karşılanmaktadır. Şehir içi belirli bir limite kadar otel transfer ücreti ücretsizdir. 30 kilometre sonrası transfer için ekstra 15 euro ödeme talep edilmektedir.
 


Surprice Ofisleri ve İletişim

Surprice ofisleri 33 ülke ve 143 şehirde ofis hizmeti vermektedir. Geniş iletişim ağı sayesinde müşterileri için her an ulaşılabilir konumdadır. Araç kiralama işlemi yapıldıktan sonra teknik ekip her zaman müşterilerin ihtiyaç ve sorunlarına cevap vermeye devam etmektedir. Ayrıca firmanın sosyal medya hesaplarını takip ederek güncel indirim fırsatlarından haberdar olabilirsiniz.
 

Surprice İletişim

Telefon: 0216 683 60 03
E-Posta: [email protected]

Adres:
Yenişehir, Osmanlı Blv. No:10, 34912 Pendik/İstanbul

Surprice Lokasyonları

Surprice Araç Kiralama Firması SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Genelde tüm araç kiralama firmalarında olduğu gibi Surprice firmasında da, sürücü belgesi, kimlik kartı ve kredi kartı bilgileri istenmektedir.
Genellikle şartlar tüm firmalarda aynıdır. Surprice araç kiralama firmasında da 21 yaş ve üzeri olmak ve standart araçlar için 2 yıllık bir sürücü belgesine sahip olmaktır.
Surprice araç kiralama firmasına ait tüm araçlar trafik sigortası kapsamındadır. Ekstra sigorta ile kiralayan kişi tarafından oluşabilecek masraflarda kiralama şirketi tarafından karşılanabilir.
Surprice firmasından araç kiralanırken %90 depo tam dolu olarak verilmekte ve bu şekilde geri teslim edilmesi istenmektedir. Ancak farklı durumlarda, depo hangi kademede ise kiralama evrakına not edilir ve o seviyede teslim alınır.
Surprice araç kiralama acenteleri dışında farklı bir yere teslim edilmemektedir. Surprice firmasının lokasyonlarını araç kiralarken çıkan seçeneklerde görebilirsiniz.
Surprice araç kiralama firmasında Egea, C Elysee tür araçlar bulunur.

Surprice Hakkında Yorumlar

Çok İyi (0)
İyi (0)
Orta (0)
Kötü (0)
Çok Kötü (0)
Ortalama Puan
0
Yorum Yok