Selimgul Online Araç Kiralama

Selimgul Araç Kiralama Firması SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Genelde tüm araç kiralama firmalarında olduğu gibi Selimgul firmasında da, sürücü belgesi, kimlik kartı ve kredi kartı bilgileri istenmektedir.
Genellikle şartlar tüm firmalarda aynıdır. %s araç kiralama firmasında da 21 yaş ve üzeri olmak ve standart araçlar için 2 yıllık bir sürücü belgesine sahip olmaktır.
Selimgul araç kiralama firmasına ait tüm araçlar trafik sigortası kapsamındadır. Ekstra sigorta ile kiralayan kişi tarafından oluşabilecek masraflarda kiralama şirketi tarafından karşılanabilir.
Selimgul firmasından araç kiralanırken %90 depo tam dolu olarak verilmekte ve bu şekilde geri teslim edilmesi istenmektedir. Ancak farklı durumlarda, depo hangi kademede ise kiralama evrakına not edilir ve o seviyede teslim alınır.
Selimgul araç kiralama acenteleri dışında farklı bir yere teslim edilmemektedir. %degisken% firmasının lokasyonlarını araç kiralarken çıkan seçeneklerde görebilirsiniz.

Selimgul Araç Kiralama Firası Hakkında

Antakyada uzun zamandır araç kiralama hizmeti veren Selimgül Car Rental, müşteri odaklı hizmet anlayışıyla sektörde ön plana çıkan firmalardan birisi olmaya devam ediyor. Güvenilir, müşterilerin ihtiyaçlarına anında cevap veren ve planlı hizmet politikasıyla araç kiralamayı düşünenlerin genellikle ilk tercihi olmaktadır. Misyon ve vizyonunu da bu politikaya göre belirleyen firmanın farkı, profesyonelliği elden bırakmamasıdır.


Selimgül Araç Kiralama Fiyatları

Bir araç kiralama firmasının tercih edilirliğini arttıran en önemli özellik, uygun fiyatlara maksimum hizmet sağlamasıdır. Bu firmalardan birisi olan Selimgül Car Rental, müşterilerin beklentilerini karşılayan geniş araç filosu içerisinden kolayca istediğiniz aracı kiralama imkanı sunmaktadır. Araçlar 2018-2020 model olup, güvenilir ve konforlu bir sürüş keyfi sağlamaktadır. Günlük 300 km ve aylık 3000 km olarak kullanım sınırı vardır. Bu kilometre sınırlarına sürücülerin uyması gerekmektedir, aksi halde kilometre başına ücretlendirme yapılmaktadır. Araç tercihlerinizi belirlediğiniz kriterlere göre yapabilirsiniz. Ekonomik gruba ait araçlar diğer seçeneklere göre daha uygundur. VIP transfer hizmeti ve şoförlü araç hizmeti almak isterseniz ödeyeceğiniz ücret biraz daha fazla olacaktır. Adrese teslim hizmeti de veren firmanın bunun için de ekstra ücret talep ettiği unutulmamalıdır. Bebek koltuğu ve navigasyon cihazı ise firma tarafından ücretsiz olarak müşterilerine sağlanmaktadır. 


Selimgül Araç Kiralama Koşulları

Selimgül Car Rental, araç kiralama işlemleri için müşterilerinin uyması gereken koşulları titizlikle belirlemiştir. Dikkatli ve özveriyle hazırlanmış olan bu koşullar, müşterilerin güvenle araç kiralamasını sağlamaktadır. Öncelikle kiralama için gereken evraklar detaylıca belirtilmiştir. Kiralama yapılacak kategoriye göre sahip olunması gereken ehliyetin süresi ve yaş sınırı açıklanmıştır. Ekonomik, alt ve orta sınıf kategorilerde yer alan araçlardan kiralama yapabilmek için yaş sınırı 26’dır ve ehliyet süresi de en az 3 yıldır. Lüks kategoriden araç kiralama yapabilmek için yaş sınırı 30’dur ve ehliyet süresi en az 5 yıldır. Yapılan kiralama süresi belirlediğiniz tarih aralığında geçerlidir ve eğer araç kiralama sürenizi uzatmak isterseniz bu talebinizi en az 1 gün öncesinden firmaya bildirmelisiniz. Kiralanan araçlar boş depoyla teslim alınır ve süre bitiminde de boş depoyla teslim edilir. Kiralayan kişinin sorumlulukları kiralama sözleşmesinin içeriğinde detaylı bir şekilde açıklanmıştır. Araç kiralama koşulları hakkında önceden bilgi sahibi olmak ve sorumluluklarınızı öğrenmek için firmanın web sitesini mutlaka ziyaret etmelisiniz.
 


Selimgül Ofisleri ve İletişim

Selimgül Car Rental, havalimanı ve merkez ofisleriyle müşterilerine hizmet vermektedir. Havayoluyla şehre gelen müşteriler için havayolu VIP hizmeti sıklıkla kullanılmaktadır. Ofisleri sosyal medya hesapları üzerinden de takip ederek kampanya ve fırsatlardan önceden haberdar olabilirsiniz. Ayrıca online kiralama işlemleriniz için web sitesini güvenle kullanabilirsiniz. Firmanın tüm ofis numaralarını web sitesinde bulabilirsiniz. Böylece araç kiralama ile ilgili her türlü bilgiyi günün her saati bu numaraları arayarak öğrenebilirsiniz.
 

Selimgul İletişim

Telefon: 0532 666 62 99
Fax: 0326 221 65 12
E-Posta: info@selimgul.com
Website:

Adres:
Atatürk Cad.No: 117 ANTAKYA

Selimgul Hakkında En Faydalı Yorumlar

Çok İyi (0)
İyi (0)
Orta (0)
Kötü (0)
Çok Kötü (0)
Ortalama Puan
0
Yorum Yok