Samcity Online Araç Kiralama

Samcity Araç Kiralama Firması SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Genelde tüm araç kiralama firmalarında olduğu gibi Samcity firmasında da, sürücü belgesi, kimlik kartı ve kredi kartı bilgileri istenmektedir.
Genellikle şartlar tüm firmalarda aynıdır. %s araç kiralama firmasında da 21 yaş ve üzeri olmak ve standart araçlar için 2 yıllık bir sürücü belgesine sahip olmaktır.
Samcity araç kiralama firmasına ait tüm araçlar trafik sigortası kapsamındadır. Ekstra sigorta ile kiralayan kişi tarafından oluşabilecek masraflarda kiralama şirketi tarafından karşılanabilir.
Samcity firmasından araç kiralanırken %90 depo tam dolu olarak verilmekte ve bu şekilde geri teslim edilmesi istenmektedir. Ancak farklı durumlarda, depo hangi kademede ise kiralama evrakına not edilir ve o seviyede teslim alınır.
Samcity araç kiralama acenteleri dışında farklı bir yere teslim edilmemektedir. %degisken% firmasının lokasyonlarını araç kiralarken çıkan seçeneklerde görebilirsiniz.

Samcity Araç Kiralama Firası Hakkında

Karadeniz Bölgesinin en iyi araç kiralama hizmetini veren firması Samcity ile güvenli ve huzurlu bir seyahatin keyfini yaşayın. Karadenizin en güzel noktalarında bulunan ofisleriyle benzersiz bir sürüş keyfi yaşayacaksınız. Müşteri memnuniyetini yüzde yüz karşılamaya çalışan firma ile günlük, aylık ve yıllık araç kiralamanız hem kolay hem de çok ekonomik.


Samcity Araç Kiralama Fiyatları

Samcity araç kiralama konusunda müşterilerinin bütçelerine uygun teklifler sunmaktadır. Öncelikle müşteriler, ihtiyaçlarına hitap eden özellikleri belirlemelidir. Kalabalık ve grup halinde seyahat ediliyorsa büyük araç tercih edilmelidir. İş ya da seminer için araç kiralama yapılacaksa daha küçük ve fonksiyonel bir araç seçilebilir. Tüm bu talepler doğrultusunda Samcity size doğru aracı tahsis edecektir. Fiyatlar da bu özelliklere bağlı olarak değişir. Ekonomik kategoride yer alan araçlar daha uygunken lüks gruba giren araçların ücretleri daha pahalıdır. Diğer yandan günlük, aylık ve yıllık kiralama sürenize bağlı olarak da ücretler değişmektedir. En az 5 günlük bir kiralama yapılabildiği için uzun süreli kiralamalar da fiyatlar daha uyguna gelebilmektedir. Şoförlü araç tercihi ve havalimanı transfer hizmeti de fiyat üzerinde etkilidir. Ayrıca tercih ettiğiniz araç modeli de ödeyeceğiniz fiyatı arttırıp azaltmaktadır.


Samcity Araç Kiralama Koşulları

Samcity araç kiralama koşullarını titizlikle müşterilerine sunmaktadır. Kiralama sözleşmesi içerisinde detaylı bir şekilde bulabileceğiniz koşullar seyahatinizin güvenle geçmesini sağlamaktadır. Öncelikle müşterilerin uyması gereken en önemli kural, kilometre sınırıdır. Bu kilometre sınırına uyulmadığı takdirde kilometre başına 0.60 kuruş ödeme yapmak zorunludur. Yakıt ücreti kiralayan kişiye aittir ve yakıtla ilgili bir sorunla karşılaşıldığında bu  kiralayanın sorumluluğundadır. Depozito ücreti, ekonomik grup baz alındığında en az 500 TL’dir ve model ve marka yükseldikçe depozito ücreti de artmaktadır. Depozito ücreti prosedür gereği araç kiralama öncesi yatırılmaktadır. Genel olarak tüm gruplardan yapılacak kiralamalar için yaş sınırı 23’tür ve ehliyet süresi de en az 3 yıldır.
Standart sigorta kapsamında olan araçlar, eğer sürücü kaynaklı bir hasar tespiti meydana gelirse sorumluluk yine kiralayan kişiye aittir. Tüm masraflar itiraz edilmeksizin sürücü tarafından karşılanmalıdır. Kiraladığınız araçtan vazgeçmeniz durumunda belli prosedürleri yerine getirmeniz beklenmektedir. Öncelikle araç kiralamaktan bir neden belirtmeksizin vazgeçmeniz durumunda aracı almanıza en az 24 saat kala firmaya bildirmeniz sonucu %25 kesinti ile geri ücret ödemeniz yapılacaktır. Tüm bu işlemler için firmanın web sitesini ziyaret edebilir, daha detaylı bilgi elde edebilirsiniz.
 


Samcity Ofisleri ve İletişim

Samcitynin Karadeniz Bölgesindeki çoğu şehirinde ofisleri yer almaktadır. Özellikle sahil şeridinde yer alan illerde araç kiralama hizmeti vermektedir. Samcity online olarak da oldukça aktif ve sık kullanılmaktadır. İnternet sitesi üzerinden hizmet verdiği araçlara göz atabilirsiniz, ayrıca kampanya ve indirimli fırsatlara da siteden ulaşabilirsiniz. Ayrıca online destek için sitedeki WhatsApp destek hattı ve çağrı merkezlerini her zaman arayabilirsiniz.
 

Samcity İletişim

Telefon: 0532 737 27 57
Telefon: 0362 256 00 66
E-Posta: bilgi@samcityrentacar.com
Website:

Adres:
Harmandere Mah. Eski Ankara Cad. No : 431 Pendik/İSTANBUL

Samcity Hakkında En Faydalı Yorumlar

Çok İyi (0)
İyi (0)
Orta (0)
Kötü (0)
Çok Kötü (0)
Ortalama Puan
0
Yorum Yok