Mayrent Mayrent Online Araç Kiralama

Mayrent Hakkında Bilgiler

Araç Sayısı
30
Şube Sayısı
30
Genel Merkezi
İstanbul
Kuruluş Tarihi
1990
Firma Puanı
0 / 5

Mayrent Firmasında Kiralanabilir Araçlar - Günlük Fiyatlar

 • Fiorino
  İstanbul Havalimanı
  Fiorino
  veya benzeri
  Standart
  900,00 TL
 • Egea
  İstanbul Havalimanı
  Egea
  veya benzeri
  Ekonomi
  907,00 TL
 • Doblo
  İstanbul Havalimanı
  Doblo
  veya benzeri
  Standart
  907,00 TL
 • Clio 5
  İstanbul Havalimanı
  Clio 5
  veya benzeri
  Ekonomi
  1.107,00 TL
 • Taliant
  İstanbul Havalimanı
  Taliant
  veya benzeri
  Intermediate
  1.107,00 TL
 • 208
  İstanbul Havalimanı
  208
  veya benzeri
  Ekonomi
  1.181,00 TL
 • Caddy
  İstanbul Havalimanı
  Caddy
  veya benzeri
  Intermediate
  1.255,00 TL
 • Fiorino
  Antalya Havalimanı
  Fiorino
  veya benzeri
  Standart
  901,00 TL
 • Egea
  Antalya Havalimanı
  Egea
  veya benzeri
  Ekonomi
  909,00 TL
 • Tourneo Courier
  Antalya Havalimanı
  Tourneo Courier
  veya benzeri
  Ekonomi
  909,00 TL

Mayrent Araç Kiralama Firası Hakkında

Mayrent Rent A Car, sektördeki 30 yıllık yerini korumakta ve kaliteli hizmet, teknolojiyle uyum, güvenli hizmet özellikleriyle her geçen gün biraz daha büyümektedir. Araç kiralamada marka olan Mayrent, çağa ayak uydurarak teknolojik değişimleri yakından takip ederek, kendini yenilemektedir. Mayrent, Maygold Şirketler Grubu’nun bir firmasıdır ve samimi, güler yüzlü çalışanlarıyla araç kiralama sektöründe büyümekte olan bir araç kiralama şirketi olarak hizmet vermektedir.
Kısa ve uzun dönem araç kiralamada 7 gün 24 saat hizmet veren firma, otovadeli ikinci el taksitle satılan araçların satış işlerinide yapmaktadır. Mayrent, sektörde tüm bu alanlarda hizmet veren bir şirkettir. Geçmiş deneyimlerini ve birikimlerini otomotiv sektöründe toplayan firma, yenilenen yüzü ile siz değerli müşterilerine hizmet vermektedir.
İstanbul, Antalya, Ankara şehirlerindeki lokasyonlarda hizmet vermekte olan firma havalimanlarından kısa dönem araç kiralama hizmeti ile müşterilerine kesintisiz bir ulaşım olanağı sunmaktadır. Keyifli sürüş ve keyifle geçireceğiniz güzel bir seyahat için firmamızla iletişime geçebilir, araç kiralama fırsatlarımızdan yararlanabilirsiniz.


Mayrent Araç Kiralama Fiyatları

Mayrent araç kiralamada toplam kiralama bedelini aracı teslim aldığınız zaman ödersiniz. Aracı kiralayan müşteri kimse kendi adına kullandığı bir kredi kartı ile ödemeyi yapması gerekmektedir. Nakit ödeme, sanal kart, debit uygulaması firmamızda bulunmamaktadır.
M, D, K, L, P, E, J araç grupları için farklı banka kredi kartı kullanılması gereklidir, çift kredi kartıyla ödeme alınır. Rezervasyon hizmetimizde ön ödemeli yapılan işlerde eğer iki saat öncesinden yaptığınız işleminizi iptal ederseniz araç kiralama ücretinizi firmamızdan alamazsınız.


Mayrent Araç Kiralama Koşulları

Mayrent, kira anlaşması ülkenin kanun ve uygulamalarına göre yapılmaktadır. Ön ödemeli yapılan rezervasyonlarda bazı değişiklikler yapılamaz. Aracı kiraladığınız günü, saati, aracın bilgilerini değiştiremez ve güncelleyemezsiniz. Rezervasyonda farklı bir işlem yapmak isterseniz sadece rezervasyonu iptal ederek bunu gerçekleştirebilirsiniz.
Ön ödemeli rezervasyon hizmetimizde bazı kurallarımız vardır. Online rezervasyonu yaparken, online ödeme yapmanız gerekir yani aracı kiralamanın ücretini, ek hizmetlerin ücretlerini online olarak ödemelisiniz. Mayrent Rent A Car, kendi sorumlu olacak şekilde müşterilerine kiralanan aracı teslim edemiyorsa, araç teslimi firmamız tarafından yapılamayacak durumdaysa bu koşullarda araç kiralama ücretini müşterilerimize geri ödemekteyiz.
Ön ödemeli rezervasyon işleminde kazandığınız indirimi başka bir fırsat ya da kampanya ile birleştirme hakkına sahip değilsiniz. Kazanılan kampanya hemen işlem içinde kullanılmalıdır.
Ön ödemeli rezervasyon hizmetlerinde araç teslimi yapıldığı andan itibaren, arabalar müşteriler için iki saat kadar bekletilir, ardından araç teslim alınmalıdır. Eğer rezervasyonla alınan araç iki saat içinde alınmadıysa sistem, rezervasyon işlemini otomatik iptal etmektedir.


Mayrent Ofisleri ve İletişim

Mayrent Rent A Car; Ankara, Antalya, İstanbul Anadolu ve İstanbul Avrupa olmak üzere 4 farklı yerde hizmet vermektedir. 444 99 64 nolu telefon ile firmamıza her türlü soru, istek, danışma, öneri amacıyla ulaşabilirsiniz. 7 gün 24 saat bu numarayla müşterilerimize ulaşmaya devam ediyor, her türlü acil durumlar için her daim sizlerin yanınızda olmaya çalışıyoruz.
 

Mayrent Araç Kiralama Firması SSS (Sıkça Sorulan Sorular)
Genelde tüm araç kiralama firmalarında olduğu gibi Mayrent firmasında da, sürücü belgesi, kimlik kartı ve kredi kartı bilgileri istenmektedir.
Genellikle şartlar tüm firmalarda aynıdır. Mayrent araç kiralama firmasında da 21 yaş ve üzeri olmak ve standart araçlar için 2 yıllık bir sürücü belgesine sahip olmaktır.
Mayrent araç kiralama firmasına ait tüm araçlar trafik sigortası kapsamındadır. Ekstra sigorta ile kiralayan kişi tarafından oluşabilecek masraflarda kiralama şirketi tarafından karşılanabilir.
Mayrent firmasından araç kiralanırken %90 depo tam dolu olarak verilmekte ve bu şekilde geri teslim edilmesi istenmektedir. Ancak farklı durumlarda, depo hangi kademede ise kiralama evrakına not edilir ve o seviyede teslim alınır.
Mayrent araç kiralama acenteleri dışında farklı bir yere teslim edilmemektedir. Mayrent firmasının lokasyonlarını araç kiralarken çıkan seçeneklerde görebilirsiniz.
Mayrent araç kiralama firmasında Fiorino, Egea, Doblo, Clio 5, Taliant, 208, Caddy, Tourneo Courier tür araçlar bulunur.

Mayrent Hakkında Yorumlar

Çok İyi (0)
İyi (0)
Orta (0)
Kötü (0)
Çok Kötü (0)
Ortalama Puan
0
Yorum Yok