Leasecar Online Araç Kiralama

Leasecar Firmasında Kiralanabilir Araçlar - Günlük Fiyatlar

 • C Elysee
  Gaziantep Oğuzeli Havalimanı
  C Elysee
  veya benzeri
  Ekonomi
  1.802,75 TL
 • Egea
  Gaziantep Oğuzeli Havalimanı
  Egea
  veya benzeri
  Ekonomi
  1.802,75 TL
 • Fiorino
  Gaziantep Oğuzeli Havalimanı
  Fiorino
  veya benzeri
  Standart
  1.802,75 TL
 • Clio 5
  Gaziantep Oğuzeli Havalimanı
  Clio 5
  veya benzeri
  Ekonomi
  1.802,75 TL
 • Doblo
  Gaziantep Oğuzeli Havalimanı
  Doblo
  veya benzeri
  Standart
  1.802,75 TL
 • Taliant
  Gaziantep Oğuzeli Havalimanı
  Taliant
  veya benzeri
  Intermediate
  2.111,27 TL
 • C Elysee
  Gaziantep Oğuzeli Havalimanı
  C Elysee
  veya benzeri
  Ekonomi
  7.647,92 TL
 • Clio 5
  Gaziantep Oğuzeli Havalimanı
  Clio 5
  veya benzeri
  Ekonomi
  7.662,75 TL
 • Egea
  Gaziantep Oğuzeli Havalimanı
  Egea
  veya benzeri
  Ekonomi
  8.019,51 TL
 • Fiorino
  Gaziantep Oğuzeli Havalimanı
  Fiorino
  veya benzeri
  Standart
  8.524,79 TL

Leasecar Araç Kiralama Firması SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Genelde tüm araç kiralama firmalarında olduğu gibi Leasecar firmasında da, sürücü belgesi, kimlik kartı ve kredi kartı bilgileri istenmektedir.
Genellikle şartlar tüm firmalarda aynıdır. %s araç kiralama firmasında da 21 yaş ve üzeri olmak ve standart araçlar için 2 yıllık bir sürücü belgesine sahip olmaktır.
Leasecar araç kiralama firmasına ait tüm araçlar trafik sigortası kapsamındadır. Ekstra sigorta ile kiralayan kişi tarafından oluşabilecek masraflarda kiralama şirketi tarafından karşılanabilir.
Leasecar firmasından araç kiralanırken %90 depo tam dolu olarak verilmekte ve bu şekilde geri teslim edilmesi istenmektedir. Ancak farklı durumlarda, depo hangi kademede ise kiralama evrakına not edilir ve o seviyede teslim alınır.
Leasecar araç kiralama acenteleri dışında farklı bir yere teslim edilmemektedir. %degisken% firmasının lokasyonlarını araç kiralarken çıkan seçeneklerde görebilirsiniz.
Leasecar araç kiralama firmasında C Elysee, Egea, Fiorino, Clio 5, Doblo, Taliant tür araçlar bulunur.

Leasecar Araç Kiralama Firası Hakkında

Lease Car Rental, kıymetli müşterilerine birçok lokasyonda hizmet vermektedir. Kahramanmaraş, Gaziantep, Adana illerimizde hizmet veren firma, her türlü araç kiralama işlemlerinizde yanınızda.  Günlük veya daha uzun süreli araç kiralama işlemlerinde hizmet sunan firmamız, araç kalite ve teknik donanım konusunda büyük hassasiyet gösteren bir firma olarak isim yapmıştır. Dönemsel fiyatlarla müşterilerine seçenekler de sunan Lease Car Rental, kişiye kendi aracını kullanıyor hissiyatını da vermekte, müşterilerine güven ve samimiyet duygularını yaşatmaktadır.


Lease Araç Kiralama Fiyatları

Lease Car Rental, araç kiralayan kişinin kredi kartından ödeme almaktadır. Kiralayan kişinin kredi kartından standart kasko kullanımları için 1000 TL provizyon işlemi aracın teslimiyatı sırasında yapılmaktadır.
Süper sigorta satın almış olan müşterilerden ise 500 TL provizyon işlemi aracın teslimi sırasında alınmaktadır. Provizyon yani bloke işlemleri araç iadesinden 7 gün sonra iptal edilmektedir. İşlemler sırasında aracı kiralayan kişinin kredi kartının yanında olması ve kredi kartında belirli bir limitin mevcut olması gerekmektedir.
Ek sürücü ücrete tabidir. Ek sürücünün asal sürücünün standartlarına sahip olması zorunludur ve bu işlem ücrete yansımaktadır.
Araç kiralamada müşteri iptali gerçekleştirirse, bu durumda bir günlük kesinti ücreti alınır, kalan meblağ müşteriye iade edilir.


Lease Araç Kiralama Koşulları

Lease Car Rental, merkez ofisinde Pazar günü dışında her gün hizmet vermektedir. 09:00 – 18:00 arasında merkez ofiste hizmet veren firma, ayrıca otogar için de Pazar günü dışında her gün çalışmaktadır. Havalimanı için ise 7 gün 24 saat sadece uçakla seyahat eden müşterilerimize hizmet verileceğini de vurgulamalıyız.  Belirtilen teslim yerlerinde ve saatlerinde araç teslimi olmazsa ve kurallara uyulmazsa iptal iade şartları kuralları yürürlüğe girer.
Araç kiralamada kredi kartı müşterinin olmalıdır. Eğer kredi kartı müşterinin değilse, kredi kartının sahibi araç kiralama ofisinde olmak zorundadır. Provizyon işlemleri sadece kredi kartı kişiye aitse yapılabilmektedir. Bu hususta kredi kartı konusu oldukça önem taşımaktadır.
Lease Car Rental araç kiralama işlemlerini yapabilmeniz için ehliyetinizin alındığı başlangıç tarihi üzerinden en az 2 yıl geçmiş olması bu hususta zorunludur. Araçlardan birini günlük veya daha uzun süreli kiralayabilmeniz için ise 24 yaşınızı tamamlamış olmanız şarttır. Aracın alış ve bırakış lokasyonlarını tam olarak vererek, tarih ve saatlerini de belirterek araç kiralama işlemlerini tamamlayabilirsiniz. Bu işlemler dışında evrak ve kimlik bilgileri ve benzeri bilgilerin verilmesi de firmamız kurallarındandır.
Araçların bırakılacağı, teslim edileceği yerleri değiştirmek isterseniz firmanın uygun görmesi, bu işleme onay vermesini beklemelisiniz. Ücrete tabi tutularak teslim edilecek yer değişikliği yapılmaktadır.


Lease Ofisleri ve İletişim

Lease Car Rental; Gaziantep Havalimanı Oto Kiralama, Adana Havalimanı Oto Kiralama, Kahramanmaraş Havalimanı Oto Kiralama olarak şubeleriyle hizmet vermektedir. 0850 888 69 99 nolu telefondan firmamıza 7 gün 24 saat ulaşabilir, çalışanlarımızdan destek alabilirsiniz.
 

Leasecar İletişim

Telefon: 0850 888 6 999
Website:

Adres:
Gaziantep Havalimanı

Leasecar Hakkında En Faydalı Yorumlar

Çok İyi (0)
İyi (0)
Orta (0)
Kötü (0)
Çok Kötü (0)
Ortalama Puan
0
Yorum Yok