Interrent Online Araç Kiralama

Interrent Araç Kiralama Firması SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Genelde tüm araç kiralama firmalarında olduğu gibi Interrent firmasında da, sürücü belgesi, kimlik kartı ve kredi kartı bilgileri istenmektedir.
Genellikle şartlar tüm firmalarda aynıdır. Interrent araç kiralama firmasında da 21 yaş ve üzeri olmak ve standart araçlar için 2 yıllık bir sürücü belgesine sahip olmaktır.
Interrent araç kiralama firmasına ait tüm araçlar trafik sigortası kapsamındadır. Ekstra sigorta ile kiralayan kişi tarafından oluşabilecek masraflarda kiralama şirketi tarafından karşılanabilir.
Interrent firmasından araç kiralanırken %90 depo tam dolu olarak verilmekte ve bu şekilde geri teslim edilmesi istenmektedir. Ancak farklı durumlarda, depo hangi kademede ise kiralama evrakına not edilir ve o seviyede teslim alınır.
Interrent araç kiralama acenteleri dışında farklı bir yere teslim edilmemektedir. Interrent firmasının lokasyonlarını araç kiralarken çıkan seçeneklerde görebilirsiniz.

Interrent Araç Kiralama Firası Hakkında

Interrent Almanya, İspanya, Portekiz ve Fransa başta olmak üzere dünya genelinde 40’tan fazla ülkede hizmet veren uluslararası bir araç kiralama şirketidir. Şeffaf ve kolay ulaşılabilir olması, ekonomik fiyatları ve sıcak hizmetleri ile Interrent yerli yabancı birçok müşterinin ortak tercihi olmaktadır. Online rezervasyonlarınızda hızlı onay alabilir, avantajlı kampanyalardan yararlanabilirsiniz. Aynı zamanda Interrent’e özel Key’n Go hizmetini kullanarak her hangi bir şubeye gitmeden anahtar teslim alabileceğiniz otomatları kullanabilir, hızlı ve pratik araç kiralama deneyimi yaşayabilirsiniz. Siz de Interrent ile tüm bu hizmetlerden yararlanın ve yolculuğunuzun tadını çıkartın!


Interrent Araç Kiralama Fiyatları

Interrent müşterilerinin tüm ihtiyaçlarına göre hizmet verecek birçok farklı sınıfa ait çeşitli aracı filosunda bulundurur. En ekonomik SUV, kompakt modellerden aile boyu, büyük, lüks, üst sınıf, 7 ve ya 9 koltuklu araçlara kadar size hizmet vermektedir. Kiralamak istediğiniz aracın sınıfının yanında yakıt türünün dizel, benzin veya LPG olmasına da siz karar verebilirsiniz. Bütçenize en uygun fiyatlar tüm bu tercihleriniz ve aracın kullanım süresine göre belirlenir. Minimum 24 saat olmak üzere günlük haftalık aylık veya yıllık araç kiralayabilirsiniz. Araçlar için herhangi bir günlük kilometre kullanım süresi ve depozito bulunmamaktadır. Bu nedenle yüksek kilometre kullanımında ek bir ödeme yapmanıza gerek kalmaz.
Aracı sizin haricinizde başkalarının da sürebilmesi için ek sürücüler ekleyebilirsiniz. Ek sürücülerin kimlik bilgilerini Kiralama Sözleşmesinde açıkça belirtilmeniz gerekir. Her ek sürücü için ekstra ücret uygulanacaktır. Bunun yanında kullanım süresini artırma, çocuk koltuğu ekleme gibi hizmetler için de ek ücret uygulanır.


Interrent Araç Kiralama Koşulları

Araç kiralama koşulları firmadan firmaya farklılık gösterebilmektedir. Sadece Interrent araç kiralama hizmetlerinden yararlanmak için koşullar şu şekilde sıralanır;
Standart, kompakt, ekonomi ve ya üst sınıf araçların hepsi için en az 19 yaşında olmanız ve bunun yanında geçerli bir ehliyete de sahip olmanız gerekmektedir. Yani araçların sınıfına göre farklı yaş ve ehliyet süresi talep edilmez.
Interrent araç kiralama işlemleri için herhangi bir depozito ücreti talep etmemektedir. Ancak araçlar için tüm riskleri kapsayan bir seyahat sigortası yaptırmak zorunludur.
Yakıt masrafları kiralama bedeline dâhil değildir. Bu nedenle Interrent 2 farklı yakıt politikasına sahiptir. Birincisi aracı full yakıtla alıp full yakıtla teslim etmek,  ikincisi de aracı ilk teslim aldığınızdaki yakıt seviyesinde geri teslim etmektir.
Kiraladığınız aracı kullanım süresi bittikten sonra aldığınız şubeye zamanında geri teslim etmeniz gerekmektedir. Faklı bir şubeye teslim etmeniz durumun ek ücret talep edilebilmektedir.


Interrent Ofisleri ve İletişim

Interrent Dünya genelinde 40’tan fazla ülkede aktif olarak hizmet vermektedir. Türkiye’de başta İstanbul ve Antalya’da olmak üzere birçok şubesi bulunmaktadır. Bu şubelerin çoğu havalimanların da geri kalanları ise büyük şehir merkezlerinde bulunmaktadır. Örneğin, Antalya için İsterseniz aracınızı Antalya Havalimanından teslim alabileceğiniz gibi Antalya şehir merkezinde bulunan Interrent Rent A Car şubelerinden de kiralayabilirsiniz.
 

Interrent İletişim

Telefon: 0212 465 36 95
Website:

Adres:
İstanbul Atatürk Uluslararası Havaalanı İstanbul

Interrent Hakkında En Faydalı Yorumlar

Çok İyi (0)
İyi (0)
Orta (0)
Kötü (0)
Çok Kötü (0)
Ortalama Puan
0
Yorum Yok