Gfilo Online Araç Kiralama

Gfilo Araç Kiralama Firması SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Genelde tüm araç kiralama firmalarında olduğu gibi Gfilo firmasında da, sürücü belgesi, kimlik kartı ve kredi kartı bilgileri istenmektedir.
Genellikle şartlar tüm firmalarda aynıdır. %s araç kiralama firmasında da 21 yaş ve üzeri olmak ve standart araçlar için 2 yıllık bir sürücü belgesine sahip olmaktır.
Gfilo araç kiralama firmasına ait tüm araçlar trafik sigortası kapsamındadır. Ekstra sigorta ile kiralayan kişi tarafından oluşabilecek masraflarda kiralama şirketi tarafından karşılanabilir.
Gfilo firmasından araç kiralanırken %90 depo tam dolu olarak verilmekte ve bu şekilde geri teslim edilmesi istenmektedir. Ancak farklı durumlarda, depo hangi kademede ise kiralama evrakına not edilir ve o seviyede teslim alınır.
Gfilo araç kiralama acenteleri dışında farklı bir yere teslim edilmemektedir. %degisken% firmasının lokasyonlarını araç kiralarken çıkan seçeneklerde görebilirsiniz.

Gfilo Araç Kiralama Firası Hakkında

G-filo Rent a Car, hizmet kalitesini gün geçtikçe artıran ve bu amaçla bünyesinde bulunan birçok araç ile en iyi hizmeti vermeyi amaçlayan bir araç kiralama firmasıdır. Gfilo günlük aylık ve yıllık bazda araç kiralama hizmeti yanı sıra cazip fiyat ve kampanyalar ile müşterilerine ihtiyaçlarını tam anlamıyla karşılayabilecek araçlar da sunmaktadırlar.


G-filo Araç Kiralama Fiyatları

G-filo araç kiralama fiyatları belirlenirken aracın kiralanacağı süre ve seçeceğiniz aracın modeli fiyatlara yansıyan en önemli kalemlerden biridir. G-filo’da araç kiralama hizmeti minimum 24 saatlik verilmekte olup aylık ve yıllık kiralama hizmeti de uygun fiyatlara verilmektedir.  Üstelik yapacağınız erken rezervasyon sayesinde istediğiniz aracı çok daha uygun bir fiyata kiralama fırsatını elde edersiniz.
G-filo’da araçlar sınıflarına göre değişen miktarlarda depozito bedeline tabidir. Kiracı araç kiralamadan önce belirlenen tutarda depozito bedelini bulundurmalıdır. Depozito bedeli aracın tesliminden sonra kiracıya iade edilir.
Kiralanan araç teslim tarihi geçtikten sonra iade edilirse gecikme sürelerinin oranı ile birlikte ek ödeme talep edilir. 4 saat ve üzeri gecikmelerde günlük araç kiralama bedeli tahsil edilir.
G-filo aracılığı ile kiralanan araçlar müşterilere yakıt deposu dolu olarak teslim edilir. Kiralama sonunda ise araçtaki yakıt miktarının teslim alındığı depo ile aynı olması beklenir. Eksil yakıt deposu güncel yakıt fiyatlarına göre kiracıdan talep edilir.


G-filo Araç Kiralama Koşulları

G-filo araçları tek tık uzağınızda. Birçok çeşit araca ev sahipliği yapan G-filo da araç kiralamak için sağlamanız gereken birtakım şartlar bulunmaktadır. Araç kiralama hizmetinden yararlanmak için belirli bir yaş aralığında ve belirli bir süre boyunca ehliyet belgesi sahibi olmanız gerekmektedir. Bunlara ek olarak kilometre sınırı, ödeme yöntemleri, ek sürücü, aracı teslim ve iade koşulları bulunmaktadır.
Ekonomi sınıfı araçlar için kiracı ve sürücünün en az 21 yaşını doldurmuş olması, orta ve üst sınıf araçlar için 25 yaş, Lüks ve büyük araçlar için ise en az 28 yaşında olmanız şartı aranmaktadır.
Ekonomi, orta ya da üst sınıf araç kiralamak isteyen müşterilerin en az 2 yıllık ehliyete sahip olmaları gerekmektedir. Fakat bu ehliyet uygulaması lüks sınıf veya büyük araçlar için 3 yıla kadar çıkmaktadır. Üstelik belirtilen km sınırının aşılması halinde km başına ek ücret talep edilmektedir ve tüm ödeme yöntemlerinde ödeme esnasında ehliyet ve kimliğinizi yanınızda bulundurmanız gerektiğini unutmayın.
Kiralanan araç birden fazla kişi tarafından kullanılmak isteniyor ise kiralama işleminden önce bu talebin mutlaka bildirilmesi gerekmektedir. Böylece ek sürücü de sigorta kapsamında yer alabilir. Yine ek sürücünün de yukarıda belirtilen yaş ve ehliyet koşullarını taşıması gerekmektedir.


G-filo Ofis ve İletişim

G-filo, Mersin’in Yenişehir ilçesinde bulunan ofisinde en kaliteli araçlar ve uygun fiyatlarla sizleri bekliyor. G-filo ile araç kiralama hizmeti almak için sadece ofis değil, online rezervasyon da yeterli olmaktadır. Daha sonra tek yapmanız gereken belirlenen lokasyon ve tarihte aracınızı teslim almaya gitmenizdir.
 

Gfilo İletişim

Telefon: 0324 328 79 19
Telefon: 0542 532 17 12
E-Posta: info@gfilo.com
Website:

Adres:
Cumhuriyet Mah. GMK Blv. Hasan Çam Apt. No:280/B Yenişehir-Mersin

Gfilo Hakkında En Faydalı Yorumlar

Çok İyi (0)
İyi (0)
Orta (0)
Kötü (0)
Çok Kötü (0)
Ortalama Puan
0
Yorum Yok