Filoaktif Online Araç Kiralama

Filoaktif Araç Kiralama Firması SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Genelde tüm araç kiralama firmalarında olduğu gibi Filoaktif firmasında da, sürücü belgesi, kimlik kartı ve kredi kartı bilgileri istenmektedir.
Genellikle şartlar tüm firmalarda aynıdır. Filoaktif araç kiralama firmasında da 21 yaş ve üzeri olmak ve standart araçlar için 2 yıllık bir sürücü belgesine sahip olmaktır.
Filoaktif araç kiralama firmasına ait tüm araçlar trafik sigortası kapsamındadır. Ekstra sigorta ile kiralayan kişi tarafından oluşabilecek masraflarda kiralama şirketi tarafından karşılanabilir.
Filoaktif firmasından araç kiralanırken %90 depo tam dolu olarak verilmekte ve bu şekilde geri teslim edilmesi istenmektedir. Ancak farklı durumlarda, depo hangi kademede ise kiralama evrakına not edilir ve o seviyede teslim alınır.
Filoaktif araç kiralama acenteleri dışında farklı bir yere teslim edilmemektedir. Filoaktif firmasının lokasyonlarını araç kiralarken çıkan seçeneklerde görebilirsiniz.

Filoaktif Araç Kiralama Firası Hakkında

Filo Aktif araç kiralama hem güzler yüzlü hem de çözüm odaklı uzman kadrosu ile 7/24 hizmet sunmaktadır. Her türlü tatil planınıza, iş seyahatlerinize ve bütçenize uygun ekonomik, orta sınıf, lux ya da SUV araçlar, en konforlu seyahati yaşamanız için hazır.


Filo Aktif Araç Kiralama Fiyatları

Filo Aktif araç kiralama her bütçeye ve her yaşantıya uygun geniş araç skalaları ile kolay şekilde aracınızı kiralamanızı sağlar. ‘Hangi unsurlar, bütçeme uygun araç kiralamamda etkilidir?’ şeklinde sorular soruyorsanız Filo Aktif araç kiralama ile iletişime geçebilir, aklınızdaki tüm soruların yanıtlarına kolaylıkla erişebilirsiniz. Bu unsurların araç model seçiminizden, kiralamak istediğiniz gün sayısı ve zamana göre değişkenlik gösterdiğini bilmelisiniz.
Filo Aktif Rent a Car’dan araç kiralamak istiyorsanız kiralama süresinin en az 24 saat olduğunu ve bu saatten daha az sürelerde araç kiralama işlemi için günlük ücret alındığını göz önünde bulundurmalısınız.
Araç kiralama fiyatlarına etki eden bir diğer unsur ise belirlenen kilometre aşımıdır. Kiracılara 1 ila 7 gün arası için kilometre sınırı 200 olarak belirtilir. 8 ila 15 gün arası için 150 km, 16-29 gün arası için ise 100 km olarak sınır tanımlanır. Kiracının belirlenen sürede belirlenen kilometreyi aşması halinde kilometre başına 1 TL aşım bedeli uygulanır.


Filo Aktif Araç Kiralama Koşulları

Filo Aktif araç kiralama hizmetinden yararlanmak isteyenler firmanın koşullarını sağlamaları gerekmektedir. Sürücü yaşı ve sürücü belgesi bu koşulların ilkini oluşturmaktadır. Müşterilerinin ekonomi ve orta grup araçları kiralayabilmeleri için en az 23 yaşında olmaları ve 2 yıllık ehliyete sahip olmaları gerekmektedir. Bunun yanı sıra üst grup araçlarda en az 25 yaşındaysanız  ve ehliyetinizi aldığınız tarihin üzerinden en az 3 yıl geçmiş ise rahatlıkla aracınızı kiralayabilir, keyifli bir yolculuğa çıkabilirsiniz.
Bir diğer koşul ise depozitodur. Müşterilerden araç kiralama işlemi başlatılırken ekonomi sınıfı araçlar için 500 TL, orta grup araçlar için 750 TL, üst grup araçlar için ise 1000 TL depozito ödemesi istenmektedir. Kiracının ödediği tutar araç iadesinden 30 gün sonra kendilerine iade edilmektedir.
Eğer kiralanan araç, kiralama anlaşmasındaki isim dışında  birden fazla kişi tarafından kullanılacak ise her sürücünün kontrata eklenmesi ve sürücünün tanımı yapılması gereklidir. Her bir ek sürücü için ödenmesi gereken tutar günlük 60 TL’dir.
Kiralanan aracın teslim zamanının aşılması halinde 1 ila 3 saat arası gecikmelerde günlük ücretin 3’te 1’i, 3 saatten fazla zaman aşımlarında ise günlük ücret kiracıdan tahsil edilir.
Aracın belirlenen tarihten erken teslim edilmesi durumunda ücret iadesi yapılmaz. Ancak araç müsait ise kiracı kalan gün kadar, diğer şartlar yerine getirdiği takdirde aracı kullanabilir.


Filo Aktif Ofisleri ve İletişim

Filo Aktif Rent a car, araç kiralama hizmetini İstanbul 4. Levent’te bulunan ofisinde gerçekleştirmektedir. Buna ek olarak İstanbul’da bulunan 77 kiralama noktasından aracınızı kolaylıkla temin edebilirsiniz. İstanbul Havalimanı, İstanbul Ataköy, İstanbul Arnavutköy, İstanbul Başakşehir ve İstanbul Yenibosna’ya dek pek çok noktadan aracınızı rahatlıkla kiralayabilir ve en uygun fiyatlara vakit kaybetmeden aracınızı teslim alabilirsiniz.
 

Filoaktif İletişim

Telefon: 0535 106 60 06
Telefon: 0212 264 68 68
E-Posta: info@filoaktif.com.tr
Website:

Adres:
Konaklar Mah. Akçam Cad. No:3 D:6 Beşiktaş / İSTANBUL Türkiye

Filoaktif Hakkında En Faydalı Yorumlar

Çok İyi (0)
İyi (0)
Orta (0)
Kötü (0)
Çok Kötü (0)
Ortalama Puan
0
Yorum Yok