Esastravel Online Araç Kiralama

Esastravel Araç Kiralama Firması SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Genelde tüm araç kiralama firmalarında olduğu gibi Esastravel firmasında da, sürücü belgesi, kimlik kartı ve kredi kartı bilgileri istenmektedir.
Genellikle şartlar tüm firmalarda aynıdır. %s araç kiralama firmasında da 21 yaş ve üzeri olmak ve standart araçlar için 2 yıllık bir sürücü belgesine sahip olmaktır.
Esastravel araç kiralama firmasına ait tüm araçlar trafik sigortası kapsamındadır. Ekstra sigorta ile kiralayan kişi tarafından oluşabilecek masraflarda kiralama şirketi tarafından karşılanabilir.
Esastravel firmasından araç kiralanırken %90 depo tam dolu olarak verilmekte ve bu şekilde geri teslim edilmesi istenmektedir. Ancak farklı durumlarda, depo hangi kademede ise kiralama evrakına not edilir ve o seviyede teslim alınır.
Esastravel araç kiralama acenteleri dışında farklı bir yere teslim edilmemektedir. %degisken% firmasının lokasyonlarını araç kiralarken çıkan seçeneklerde görebilirsiniz.

Esastravel Araç Kiralama Firası Hakkında

2005 yılından itibaren hizmet vermeye başlayan Esastravel Rent a Car firması, Trabzon’da faaliyetlerini sürdürmektedir. Araç kiralama sektöründe henüz yeni sayılan firma, turizm alanında oldukça etkindir. Şehrin tanıtımı ve konforlu gezilebilmesi için araç kiralama hizmetini profesyonelce yürütmektedir. Ayrıca İstanbul’da da araç kiralama hizmeti vermektedir. Güvenilir ve konforlu bir yolculuk için doğru tercih Esas Rent a Car olacaktır.
 

Esastravel Araç Kiralama Fiyatları

 
Ziyaret edilen şehrin tüm güzellikleriyle keşfedebilmek için en etkili yol, araç kiralamaktır. Konforuna düşkün ve seyahatinin verimli geçmesini isteyenler için araç kiralamak en mantıklı tercihtir. Esastravel Rent a Car firması da bu tercihinizi belirlemenizde size kolaylık sağlamaktadır. Trabzon seyahatinizin unutulmaz ve dolu dolu geçmesini istiyorsanız firmanın verdiği hizmetleri değerlendirmelisiniz. Son model araç çeşitliliği ve ekonomik ücretleriyle müşterilerine benzersiz bir deneyim sunmaktadır. Sizlerden gelen ihtiyaçlara da anında cevap vermeye çalışan firmadan yüzde yüz oranda memnun kalacaksınız. Kurumsal firmalar için de firma araç kiralama hizmeti sunmaktadır. Limuzin ve VIP araç tercihleriniz için sizlere sınırsız seçenek sunarken dizel ya da otomatik vites gibi teknik açıdan da birçok imkan sağlamaktadır. Ayrıca havaalanı transfer hizmeti ile aracınız ayağınıza kadar gelmektedir.
 

Esastravel Araç Kiralama Koşulları

 
Esastravel Rent a Car, kiralama işlemlerinde müşterilerine önceden bilgilendirme yapmaktadır. Ayrıca araç kiralama sözleşmesi maddelerinde koşullar detaylı bir şekilde yer almaktadır. Firma, herbir araç için kasko ve depozito işlemlerini önceden gerçekleştirmektedir. Eğer müşteriler firmadan ek bir sigorta güvencesi istemezlerse araç kullanımı sırasında olası bir aksilikte, tüm sorumluluğu kabul etmiş sayılmaktadırlar. Diğer yandan müşterilerin belirli prosedürleri karşılıyor olmaları gerekmektedir. Farklı kategorilerdeki araç kullanımları için sürücülerin belirli yaş sınırını geçmiş olmaları gerekmektedir. Ayrıca sürücülerin ehliyeti alım yıllarının da en az 3 yılı geçmiş olması gerekmektedir. Müşteriler aracı teslim almadan önce belirlenen depozitoyu ödemiş olmaları gereklidir. Bunun yanında kiralanan araçların bulunduğu gruba göre günlük kilometre sınırı bulunmaktadır. Bu sınırın aşılması durumunda müşterilerin ekstra ücret ödemesi gerekecektir.
Araç kiralama fiyatları konusunda Esastravel Rent a Car, her bütçeye hitap eden bir fiyat politikası izlemektedir. Lüks araçların fiyatları ekonomik araçlara göre daha pahalı olacaktır. Firmanın web sitesinden fiyatlarla ilgili daha detaylı bilgiler edinebilirsiniz. Ayrıca yine siteden günlük, aylık ve yıllık kiralamalar için indirim kampanyalarını da takip edebilirsiniz.
 

Esastravel Ofisleri ve İletişim

 
Esastravel Rent a Car, online araç kiralama konusunda oldukça hızlı ve kolay bir hizmet sunmaktadır. Filtreleme ve zengin seçenekleri ile herkes araç kiralama yapabilecektir. Web sitesi, seyahatinizi renklendirecek çok sayıda bilgiyi de içermektedir. Trabzon ile ilgili rehber niteliğinde bilgiler ve tur programları da siteden edinilebilmektedir. Tüm bu kiralama ve bilgi edinme işlemlerinizi tek tıkla istediğiniz yerden yapabilirsiniz.
 

Esastravel İletişim

Telefon: 0555 601 10 00
E-Posta: info@esastravel.com
Website:

Adres:
TAYAKADIN ARNAVUTKÖY İSTANBUL /

Esastravel Hakkında En Faydalı Yorumlar

Çok İyi (0)
İyi (0)
Orta (0)
Kötü (0)
Çok Kötü (0)
Ortalama Puan
0
Yorum Yok