Erboy Online Araç Kiralama

Erboy Araç Kiralama Firması SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Genelde tüm araç kiralama firmalarında olduğu gibi Erboy firmasında da, sürücü belgesi, kimlik kartı ve kredi kartı bilgileri istenmektedir.
Genellikle şartlar tüm firmalarda aynıdır. %s araç kiralama firmasında da 21 yaş ve üzeri olmak ve standart araçlar için 2 yıllık bir sürücü belgesine sahip olmaktır.
Erboy araç kiralama firmasına ait tüm araçlar trafik sigortası kapsamındadır. Ekstra sigorta ile kiralayan kişi tarafından oluşabilecek masraflarda kiralama şirketi tarafından karşılanabilir.
Erboy firmasından araç kiralanırken %90 depo tam dolu olarak verilmekte ve bu şekilde geri teslim edilmesi istenmektedir. Ancak farklı durumlarda, depo hangi kademede ise kiralama evrakına not edilir ve o seviyede teslim alınır.
Erboy araç kiralama acenteleri dışında farklı bir yere teslim edilmemektedir. %degisken% firmasının lokasyonlarını araç kiralarken çıkan seçeneklerde görebilirsiniz.

Erboy Araç Kiralama Firası Hakkında

Erboy Rent a Car sunduğu kaliteli hizmet anlayışı ile araç kiralamayı düşünenlerin ilk tercihidir. Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak seyahatinizin konforlu ve rahat geçmesini sağlamaktadır. Türkiye içi ve dışında bulunan ofisleri ile araç kiralama hizmeti almak isteyenlere ulaşmaktadır. Özellikle yurtiçinde turistik şehirlerde firma, gözde araç kiralama firmaları arasında yer almaktadır.
 

Erboy Araç Kiralama Fiyatları

 
Ülkemizde tarihi ve doğal güzelliklerin turizmde giderek öneminin artması ve uluslararası düzeyde popülerliğinin anlaşılması ulaşım sektörünü canlandırmıştır. Her şehirde havaalanı olması ziyaretçilerin seyahat alışkanlıklarına da yenilikler getirmiştir. Artık şehir içi gezilerde araç kiralama yapılmaktadır. Araç kiralama, seyahatin konforlu hale gelmesini sağlarken yolculuğunuzu kişiselleştirme imkanı sağlamaktadır. Kendi belirlediğiniz noktaları ziyaret ederek hem zamandan hem de bütçenizden tasarruf edersiniz. Erboy Rent a Car firması da müşterilerine bunun garantisini vermektedir. Her marka ve modelden aracı kolayca kiralayabileceğiniz firmanın web sitesini mutlaka ziyaret etmelisiniz. İş gezisi yapacaklar için daha küçük araç imkanı sağlarken kalabalık gruplar için büyük araçlar tercih edilmektedir. Havayolu ulaşımını kullanarak gelen ziyaretçiler için transfer kiralama hizmeti de sunulmaktadır.
 

Erboy Araç Kiralama Koşulları

 
Araç kiralarken bir takım koşullara uymak gereklidir. Kurumsal bir firmayla çalışıyorsanız kiralama koşullarını gözünüz kapalı kabul edersiniz. Bu firmalardan birisi olan Erboy Rent a Car, müşterilerinin hakkını koruyan bir iş ahlakı ile hizmet vermektedir. Kiralama koşulları, sürücü ile araç teslim alınmadan önce yapılan kiralama sözleşmesinde belirtilmektedir. Genel prosedürlerin dışında müşteri ihtiyaçlarına göre koşullar genişlemektedir. Araç kasko ve sigortası firma tarafından yapılmaktadır ancak ekstra güvence isteyenler için kaza, lastik patlama ve kaybolma gibi sigorta işlemleri yapılabilmektedir. Yine genel koşullar arasında ehliyet süresinin ve sürücü yaşının belli kriterleri karşılaması gerekmektedir. Belirlenen kiralama süresinden daha fazla araç kullanmak isteniyorsa firma sözleşmeyi uzatma imkanı sağlamaktadır.
Erboy Rent a Car, araç kiralama işlemlerinde standart fiyatlandırma yapmaktadır. Araç model ve yaşına göre fiyatlar değişkenlik göstermektedir. Bunun yanısıra müşterilerin lüks araç tercihi ya da şoförlü araç seçimi de fiyat üzerinde etkili unsurlardır. Firmanın web sitesine göz attığınızda kiralama konusunda indirim ve kampanyaları bulabilirsiniz. Aylık kiralama yapacaklar için kampanyalı araç kiralama fiyatlarını kaçırmamanızı öneririz. Ayrıca sitede seyahat yapacağınız şehirlerle ilgili ilgi çekici yazılar da bulabilirsiniz.
 

Erboy Ofisleri ve İletişim

 
Erboy Rent a Car web sitesi üzerinden kiralama ve rezervasyon imkanı sağlamaktadır. Kolay ve hızlı işlemler için site üzerinden online kiralama yapılabilmektedir. Canlı destek hizmeti de bulabileceğiniz siteden Bodrum, Nevşehir, Dalaman ve İzmir ofislerinin adres ve bilgilerini alabilirsiniz. Online işlem yapmayanlar için firmadan bilgi ve fiyat alabilmek için çağrı merkezi numarası  aracılığıyla iletişim kurabilirsiniz.
 

Erboy İletişim

Telefon: 0850 255 0 255
E-Posta: info@erboycar.com.tr
Website:

Adres:
ATIFBEY MAH. ETİLER CD.NO: 2\C GAZİEÖİR -İZMİR

Erboy Hakkında En Faydalı Yorumlar

Çok İyi (0)
İyi (0)
Orta (0)
Kötü (0)
Çok Kötü (0)
Ortalama Puan
0
Yorum Yok