Eka Online Araç Kiralama

Eka Araç Kiralama Firması SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Genelde tüm araç kiralama firmalarında olduğu gibi Eka firmasında da, sürücü belgesi, kimlik kartı ve kredi kartı bilgileri istenmektedir.
Genellikle şartlar tüm firmalarda aynıdır. %s araç kiralama firmasında da 21 yaş ve üzeri olmak ve standart araçlar için 2 yıllık bir sürücü belgesine sahip olmaktır.
Eka araç kiralama firmasına ait tüm araçlar trafik sigortası kapsamındadır. Ekstra sigorta ile kiralayan kişi tarafından oluşabilecek masraflarda kiralama şirketi tarafından karşılanabilir.
Eka firmasından araç kiralanırken %90 depo tam dolu olarak verilmekte ve bu şekilde geri teslim edilmesi istenmektedir. Ancak farklı durumlarda, depo hangi kademede ise kiralama evrakına not edilir ve o seviyede teslim alınır.
Eka araç kiralama acenteleri dışında farklı bir yere teslim edilmemektedir. %degisken% firmasının lokasyonlarını araç kiralarken çıkan seçeneklerde görebilirsiniz.

Eka Araç Kiralama Firası Hakkında

Araç kiralama sektörüne yeni bir soluk Eka Rent a Car, tercih edilirliği ve başarılı hizmet anlayışı ile giderek adından daha da çok söz ettirmektedir. İstanbul ve Ankara’da bulunan şubeleri ile müşterilerine hizmet vermektedir. Güvenilir ve konforlu bir seyahat için firma, bünyesinde bulundurduğu araç çeşitliliği ve profesyonel personel kadrosuyla araç kiralama konusunda beklentileri maksimum oranda karşılamaya çalışmaktadır.
 


Eka Araç Kiralama Firmaları

Eka Rent a Car firması müşterilerin ihtiyaçlarına ve isteklerine uygun seçenekler sunmaktadır. Seyahatinizin süresine bağlı olarak kiralama işleminiz günlük, aylık ve yıllık olarak gerçekleştirilmektedir. Firmanın sahip olduğu araç filosu oldukça yenidir ve model çeşitliliği de fazladır. Böylece müşteriler, doğru ve taleplerinin tam karşılığı olan aracı bu çeşitlilik içerisinden seçebilirler. Yine müşteriler, lüks araç, şoförlü araç kiralama gibi seçimlerde bulunabilirken otomatik vites, dizel araç tercihinde de bulunulabilir. Araç model tercihinin yanında teknik donanım bakımından da farklı seçenekler bulabilmek mümkün. Kalabalık seyahatlerde büyük araç tercihinin yanında bebek koltuğu hizmeti sağlanmaktadır. Ayrıca şehirde gezilecek yerlerin kolayca bulunabilmesi, zaman kaybedilmemesi için navigasyon cihazı istenildiğinde verilmektedir. Tüm bu seçenekleri gördükten sonra Eka Rent a Car firmasını güvenle tercih edebilirsiniz. Araç kiralama işlemlerini titizlikle ve profesyonelce ele alması sayesinde seyahatiniz daha da konforlu hale gelecektir.
 


Eka Araç Kiralama Koşulları

Çoğu insan turistik veya iş gezileri için araç kiralamayı tercih etmektedir. Artan bu talepler sonucu araç kiralama sektörü gelişmiş ve giderek popülerleşmiştir. Eka Rent a Car da sektörde yeni ön plana çıkan bir firma olmasını, müşterilerine kaliteli araçları ekonomik fiyatlara sunmasına borçludur. Web sitesi üzerinden firma ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilir, araç fiyatlarını karşılaştırabilirsiniz. Fiyatlar konusunda en temel unsur elbette kiralama süresidir. Belirtilen süreye göre fiyatlar artıp azalmaktadır. Diğer unsurlar ise müşterilerin isteklerine göre şekillenmektedir. Limuzin gibi lüks araç tercihlerinde yine araç ücreti daha fazla olacaktır.
Her araç kiralama firmasının olduğu gibi Eka Rent a Car da belli kiralama koşullarına sahiptir. Bu koşullar kiralama sözleşmesinde detaylı bir şekilde belirtilmiştir. Aracın kasko ve sigorta işlemlerinin detayları, depozito gibi hususlar açıklanmış, ehliyet süresi, sürücü yaşı gibi maddeler açıkça ifade edilmiştir.
 


Eka Ofisleri ve İletişim

Eka Rent a Car firmasının kendi web sitesi üzerinden online araç kiralama ve rezervasyon işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. İndirim ve size özel kampanyalar sayesinde uygun fiyatlara araç kiralayabilirsiniz. Basit ve anlaşılır tasarımı sayesinde siteden tüm işlemlerinizi halledebilirsiniz. Ayrıca sitede yer alan gezi bloğunda İstanbul ve Ankara ile ilgili yazılara da mutlaka göz atmalı, keşif noktalarını önceden incelemelisiniz. Web sitesinin yanısıra çağrı merkezini de arayarak bilgi alabilir, aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz.
 

Eka İletişim

Telefon: 0531 385 85 85
Telefon: 0850 302 03 52
E-Posta: info@ekarentacar.com.tr
Website:

Adres:
Şirinevler Mahallesi, Hakan İş Merkezi, Mithatpaşa Cd. D:2-4/A, KAT 6 DAİRE 6 34188 Şirinevler-İstanbul

Eka Hakkında En Faydalı Yorumlar

Çok İyi (0)
İyi (0)
Orta (0)
Kötü (0)
Çok Kötü (0)
Ortalama Puan
0
Yorum Yok