Ceyhunrent Online Araç Kiralama

Ceyhunrent Araç Kiralama Firması SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Genelde tüm araç kiralama firmalarında olduğu gibi Ceyhunrent firmasında da, sürücü belgesi, kimlik kartı ve kredi kartı bilgileri istenmektedir.
Genellikle şartlar tüm firmalarda aynıdır. %s araç kiralama firmasında da 21 yaş ve üzeri olmak ve standart araçlar için 2 yıllık bir sürücü belgesine sahip olmaktır.
Ceyhunrent araç kiralama firmasına ait tüm araçlar trafik sigortası kapsamındadır. Ekstra sigorta ile kiralayan kişi tarafından oluşabilecek masraflarda kiralama şirketi tarafından karşılanabilir.
Ceyhunrent firmasından araç kiralanırken %90 depo tam dolu olarak verilmekte ve bu şekilde geri teslim edilmesi istenmektedir. Ancak farklı durumlarda, depo hangi kademede ise kiralama evrakına not edilir ve o seviyede teslim alınır.
Ceyhunrent araç kiralama acenteleri dışında farklı bir yere teslim edilmemektedir. %degisken% firmasının lokasyonlarını araç kiralarken çıkan seçeneklerde görebilirsiniz.

Ceyhunrent Araç Kiralama Firası Hakkında

Ceyhun Rent a Car, Karadeniz Bölgesi’nin en gözde araç kiralama firmalarından biridir. Gerek iş seyahatleri, gerekse özel seyahatler için sıklıkla tercih edilmekte, kaliteli hizmetiyle sektörde giderek tanınmaktadır. Güvenilir ve dürüst hizmet anlayışıyla yoluna devam eden Ceyhunrent, uygun fiyatlarıyla müşteri odaklı bir araç kiralama deneyimi yaşatmaktadır. Deneyimli kadrosuyla hızlı ve pratik bir deneyim sunmakta, geniş araç yelpazesiyle herkese hitap etmektedir. Aynı zamanda kurumsal operasyon hizmetleri de sağlayan Ceyhun Rent a Car, kurumsal müşterilerin ayrıcalıklı fırsatlardan yararlanmasına olanak sağlar.


Ceyhunrent Araç Kiralama Fiyatları

Ceyhunrent ile kiralanan araçların fiyatları çeşitli etkenlere bağlı olarak değişmektedir. Fiyat aralıklarını kiralanan araçların grubu ve kiralama süresi belirlemektedir. Günlük, aylık ya da yıllık kiralamalarda fiyatlar yeniden düzenlenir. Araçlara ait özellikler de fiyatları belirleyen diğer unsurlardandır.
Ekonomi sınıfı araçlarda; günlük kiralama ücreti 120-160 Türk Lirası arasında değişmektedir.
Orta sınıf araçlarda; günlük kiralama ücreti 160-220 Türk Lirası arasında değişmektedir.
Üst sınıf araçlarda ise; günlük kiralama ücreti 220-520 Türk Lirası arasında değişiklik göstermektedir.


Ceyhunrent Araç Kiralama Koşulları

Ceyhunrent ile araç kiralama işlemleri gerçekleştirilirken müşterilerin sağlaması gereken bazı koşullar bulunmaktadır.
Kiralanan araç yalnızca sözleşme formunda ismi belirtilen kişi ya da kişilerce kullanılabilir. Sözleşmede belirtilmeyen kişiler tarafından bazı hasarlar meydana getirilebilir. Bu hasarlar araç kiralama işlemi sırasında sözleşmede adı geçen kişinin sorumluluğu kabul edilmektedir.
Araç kiralama hizmetinden faydalanmak isteyen müşteriler en az 48 saatlik araç kiralama hizmetinden faydalanabilir. Aylık kiralamalarda ise bu sınır 30 gün üzerinden değerlendirilmektedir.
Araç kiralama hizmetinden faydalanmak isteyen kişilerin sağlaması gereken bir diğer şart ise, sürücünün en az 2 yıllık ehliyetinin bulunmasıdır. Yeterli şartlara sahip ehliyeti bulunan kişiler 23 yaşını doldurmuş olduğu takdirde Ceyhunrent’in geniş araç yelpazesinde bulunan pek çok araçtan birini kiralayabilir.
Yağlama, bakım ve kasko firmaya ait harcamalardandır. Fiyatlara %18 KDV dahildir. Yakıt ücreti aracı kiralayan kişinin yolculuk esnasında ihtiyacına göre belirlenmektedir ve tüm yakıt harcamaları müşterinin kendisine aittir.
Kiralanan araçlar tam vaktinde teslim edilmelidir. Kiralanan araç teslim edilmesi gereken vakitten 3 saat ve üzeri geç iade edilmesi durumunda, geçerli olan araç kiralama bedelinden bir günlük kesinti yapılır.
Yolculuk esnasında harcanan yakıtın ücreti, trafik ve park ihlalleri yüzünden kesilmiş cezalar, köprü ve otoyollardan geçiş ücretleri aracı kiralayan kişinin ek ödemelerini oluşturmaktadır ve müşterinin kendisine aittir.
Araç kiralama sürecinde, araç gruplarına göre 500-2000 Türk Lirası arasında provizyon müşteriden tahsil edilir. Teminat niteliğinde tahsil edilen provizyon, ek tutar oluşmadığı takdirde 10 gün içerisinde aracı kiralayan kişinin kredi kartına iade edilir.
Ceyhunrent araç kiralama firmasında ödemeler yalnızca müşteriye ait olan kredi kartlarıyla gerçekleştirilmektedir. Nakit, ön ödemeli çek ya da debit kartlar Ceyhunrent’in güvenlik önlemleri nedeniyle kabul edilmez.
Ceyhun Rent a Car’ın sunduğu bir diğer kolaylık ise ön ödemeli gerçekleştirilen rezervasyonların, aracın teslimine 24 saatten daha fazla kala iptal edildiği durumlarda ücret kesintisi yapmadan parayı iade etmesidir. İptal talebi 24 saatten az bir zaman kala bildirildiğinde ise toplam tutardan bir günlük ücret kesilmektedir. Bunun ardından, kesintiden kalan tutar kredi kartına iade edilmektedir.


Ceyhunrent Ofisleri ve İletişim

Ceyhun Rent a Car’ın tüm şubeleri Karadeniz Bölgesi’nde yer almaktadır. Karadeniz’in en güvenilir araç firmalarından biri olan Ceyhunrent’in toplam 6 il ve 10 yerde ofisi bulunur. Ceyhunrent’in ofisinin bulunduğu şehirler Rize, Trabzon, Giresun, Ordu, Samsun ve Sinop’tur. Aynı zamanda Trabzon Havalimanı, Ordu-Giresun Havalimanı ve Samsun Çarşamba Havalimanı’da, Ceyhunrent’in havalimanı ofislerini bünyesinde bulundurmaktadır.
 

Ceyhunrent İletişim

Telefon: 444 77 94
Telefon: (532) 428-4835
E-Posta: info@ceyhunrentacar.com
Website:

Adres:
SÖĞÜTLÜ MAHALLESİ ÇINARSÖĞÜTLÜ CADDESİ 61 / 300 AKÇAABAT / TRABZON

Ceyhunrent Hakkında En Faydalı Yorumlar

Çok İyi (0)
İyi (0)
Orta (0)
Kötü (0)
Çok Kötü (0)
Ortalama Puan
0
Yorum Yok