Barla Filo Online Araç Kiralama

Barla Filo Araç Kiralama Firası Hakkında

Barla ile siz değerli müşterilerimiz için aracınıza bakma görevini memnuniyetle yerine getirmekteyiz, size yolunuza bakmak ve seyahatin tadını çıkarmak kalmaktadır. Tecrübemizi ve kalitemizi birleştirerek sizlere en iyi hizmeti sunmaya çalışmaktayız. Araç kiralamada hem firmalara hem şahıslara araç hizmeti vermekteyiz. Filo olarak da hizmet veren firmamız, 1995 yılından beridir çalışmalarını, gelişimini ve teknolojik yeniliklere uyum sağlama sürecini devam ettirmektedir.
Oto kiralama ve filo hizmetlerimizle Barla Turizm olarak, Türkiye’nin her yerinde hizmet vermek için çalışıyoruz.


Barla Araç Kiralama Fiyatları

Barla araç kiralama fiyatlarında süre, günlük ve uzun dönem araç kiralama zamanınız ücretin belirlenmesindeki ana faktördür. Araçları özenle seçerek, temizlik ve bakımlarını yaparak, müşterilerimizin rahat edeceği ve güvenle yolculuk edecekleri şekilde araç teslimini gerçekleştirmekteyiz.
Günlük olarak araç kiralamalarında günün bitimine kadar teslim etmek önemlidir. Günlük kiralama da 24 saat süresi ve zaman bitiminde de teslim şartı vardır. Fiyat 1 güne göre belirlenir. Daha az yani bir günden daha az araç kiralamalarda da 24 saatlik, 1 günlük fiyat uygulamasını geçerli kılarız. Yani 5, 8 saatlik bir araç kiralaması için 1 günlük ücrete tabi tutulursunuz.
Uzun dönemli 6, 12, 24, 36 aylık süreler için araç kiralamak isterseniz her dönem için farklı bir belirlenmektedir.


Barla Araç Kiralama Koşulları

Barla araç kiralamada müşterilerimizin bazı koşulları sağlamasını isteriz. İlk olarak en azından 21 yaşında olmanız şartı vardır. Ehliyet sahibi müşterilerimiz en azından 21 yaşında olmak zorundadırlar. Kredi kartı ile ödeme yapıldığında müşterilerin isimlerine ait bir kredi kartı ile ödeme yapmalarını isteriz. Eğer kredi kartı sahibi aracı almıyorsa ve aracı kiralayan kişi başka birinin kredi kartını kullanacaksa bu durumda tek bir şartla ödemeyi kabul etmekteyiz. Kredi kartının sahibi mutlaka orada bulunmalıdır ancak bu şekilde ödeme kabulü gerçekleşir.
Ekonomik araçlarda 21 yaş sınırı ve en azından 1 yıllık ehliyet sahibi olma şartı aranmaktadır. Ekonomik araç kategorisindeki tüm araçların kiralanması ancak bu koşulun sağlanması ile gerçekleşebilir.
Orta sınıf grubundaki araçlar için 1 yıllık ehliyetinizin olması ve en az 25 yaşında olmanız şarttır.
Üst sınıf grubundaki araçlar için 3 yıllık ehliyetinizin olması ve en az 28 yaşında olmanız şarttır.
Premium sınıf grubundaki araçlar için 5 yıllık ehliyetinizin olması ve en az 25 yaşında olmanız şarttır.


Barla Ofisleri ve İletişim

Barla Car merkez ofisimiz, Sırameşeler Mahallesi, Mudanya Caddesi, No: 204/1, Osmangazi Bursa’da hizmet vermektedir. +90 0224 666 00 05 telefon numarasından bizimle iletişime geçebilirsiniz. Web sitemizde whatsapp hattımız ile de bize hemen ulaşabilir, sorularınızı sorabilirsiniz. 7/24 bize şikâyet, soru, istek ve önerilerinizi sitemiz aracılığıyla yollayabilirsiniz. Bursa Barla Rent A Car ofisimize gelmek için harita ile web sitemizden destek alabilirsiniz.
 

Barla Filo İletişim

Telefon: 0224 666 00 05
E-Posta: info@barlarentacar.com
Website:

Adres:
Sırameşeler Mh. Mudanya Cd. no:204/1 Osmangazi / BURSA

Barla Filo Hakkında En Faydalı Yorumlar

Çok İyi (0)
İyi (0)
Orta (0)
Kötü (0)
Çok Kötü (0)
Ortalama Puan
0
Yorum Yok