Avec Online Araç Kiralama

Avec Hakkında Bilgiler

Araç Sayısı
77
Şube Sayısı
19
Genel Merkezi
Ankara
Kuruluş Tarihi
2016
Firma Puanı
4 / 5

Avec Araç Kiralama Firası Hakkında

Avec günlük araç kiralama başta olmak üzere her türlü ihtiyaçlarında müşterilerine yüksek memnuniyet garantili araç kiralama hizmeti sunar. Ailesi ile seyahat edenler, iş gezisine çıkanlar, arkadaşları ya da tek başlarına yolculuk edenler için Avec Rent a Car kalitenin adresi olarak bilinmektedir.


Avec Araç Kiralama Fiyatları

Avec ile kiralanan araçların fiyatları çok sayıda unsura bağlı olarak değişir. Bunlardan en önemlisi araç kiralama süresidir. Kullanıcılar, en az 24 saat ve aylık olarak ise 30 günlük araç kiralayabilirler. Bir diğer önemli faktör de aracın hangi kilometrede olduğudur. Üst sınıf, orta sınıf ve ekonomik tipte araçlar için günlük kilometre sınırı 400 kilometre iken aylık limit 4000 kilometredir.
Premium sınıf araçlar için ise günlük limit 300 kilometre ve aylık sınır 3000 kilometre şeklinde belirlenmiştir. Kullanıcıların belirtilen kilometreyi aşmaları durumunda her 1 kilometre için ekstra ücret ödemeleri gerekir.
Ekonomik ve Orta sınıf araçlarda; 100 kilometre başına 15 Türk Lirası ve ek olarak KDV ödemesi,
Üst sınıf araçlarda; 100 kilometre başına 25 Türk Lirası ve ek olarak KDV ödemesi,
Premium sınıf araçlarda; 100 kilometre başına 50 Türk Lirası ve ek olarak KDV ödemesi yapılır.


Avec Araç Kiralama Koşulları

Avec aracılığı ile araç kiralamak için müşterilerin belirli koşulları sağlamaları gerekir.
Ekonomik araçlar; Bu kategorideki araçlardan kiralamak için kişi, minimum 1 senelik ehliyet sahibi olmalı ve en az 21 yaşında olmalıdır.
Orta Sınıf araçlar; Orta sınıf araç kiralayacak kişi, minimum 1 senelik ehliyete sahip olmalı ve en az 25 yaşında olmalıdır.
Üst Sınıf araçlar; Üst sınıf araç kiralayacak kişi minimum 3 senelik ehliyete sahip olmalı ve en az 28 yaşında olmalıdır.
Premium Sınıf araçlar; Premium sınıf araç kiralamak isteyenler minimum 5 senelik ehliyete sahip olmalı ve en az 25 yaşında olmalıdır.
Kullanıcılar araçları kiraladıkları Avec şubesine iade etmek durumundadır, ancak ofis müsait olduğu takdirde araç teslimi müşteri isteklerine göre değişen yerlerde olabilir. Ofisten 40 kilometre uzaklıktaki yerlere kadar anahtar teslim ücreti 80 Türk Lirasıdır. Bu hizmet için kullanıcıların daha önce Avec üzerinden araç kiralamış olmaları gerekir, aksi halde şube harici anahtar teslimi mümkün olmaz.


Avec Ofisleri ve İletişim

Avec’in Türkiye genelinde İstanbul başta olmak üzere çok sayıda ofisi bulunur İstanbul’daki şubeleri İstanbul Havalimanı’nda, İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı’nda, İstanbul 4. Levent’te ve İstanbul Tekstilkent’te, İstanbul Ümraniye’dedir. Bunlara ek olarak Avec rent a car İzmir, Ankara, Muğla, Balıkesir, Trabzon, Antalya ve Çanakkale de şubelere sahiptir. İzmir Adnan Menderes Havalimanı, Ankara Esenboğa Havalimanı, Muğla Milas Havalimanı, Antalya Havalimanı, Balıkesir Havalimanı, Trabzon Havalimanı ve Çanakkale Havalimanı ise Avec Havalimanı ofislerine ev sahipliği yapar.  
 

Avec İletişim

Telefon: 444 0 556
E-Posta: [email protected]

Adres:
Oruç Reis Mahallesi Giyimkent Caddesi No:2 Atışalanı-Esenler / İstanbul

Avec Araç Kiralama Firması SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Genelde tüm araç kiralama firmalarında olduğu gibi Avec firmasında da, sürücü belgesi, kimlik kartı ve kredi kartı bilgileri istenmektedir.
Genellikle şartlar tüm firmalarda aynıdır. Avec araç kiralama firmasında da 21 yaş ve üzeri olmak ve standart araçlar için 2 yıllık bir sürücü belgesine sahip olmaktır.
Avec araç kiralama firmasına ait tüm araçlar trafik sigortası kapsamındadır. Ekstra sigorta ile kiralayan kişi tarafından oluşabilecek masraflarda kiralama şirketi tarafından karşılanabilir.
Avec firmasından araç kiralanırken %90 depo tam dolu olarak verilmekte ve bu şekilde geri teslim edilmesi istenmektedir. Ancak farklı durumlarda, depo hangi kademede ise kiralama evrakına not edilir ve o seviyede teslim alınır.
Avec araç kiralama acenteleri dışında farklı bir yere teslim edilmemektedir. Avec firmasının lokasyonlarını araç kiralarken çıkan seçeneklerde görebilirsiniz.

Avec Hakkında Yorumlar

Çok İyi (0)
İyi (1)
Orta (0)
Kötü (0)
Çok Kötü (0)
Ortalama Puan
4
1 Değerlendirme

Yasin

K****

09-12-2020

İyi bir deneyimdi