Fuerteventura - Tenerife Uçak Bileti

Fuerteventura - Tenerife Uçuş Bilgileri

Min Fiyat Bilinmiyor
En Uygun Fiyatlı Firma Bilinmiyor
En Çok Uçuş Yapan Firma Bilinmiyor
Tenerife Yerel Saat 07:55
Yaklaşık Uçuş Süresi 50 dakika
Yaklaşık Uçuş Mesafesi 250 KM
Tenerife Hızlı Erişim

Fuerteventura Tenerife Seferli Firmalar

Tenerife Hakkında

Tenerife, Kanarya adalarının özerk bölgesinde yer alan yedi adadan en büyüğü olmakta ve İspanya’ya bağlı olmaktadır. İki adet uluslararası havaalanına sahip olan şehir, yılda beş milyondan fazla turist ağırlamaktadır.  Dünyanın en önemli karnavalları arasında sayılan Santa Cruz de Tenerife karnavalı da bu şehirde yapılmaktadır. Ayrıca dünyanın üçüncü büyük yanardağı olan Teide bu şehirde bulunmaktadır. İklim olarak ılıman bir iklim görülmekte ve ancak Okyanus üzerinde yer alması itibari ile de yıl içerisinde önemli sıcaklık farkları az olmaktadır. İspanya’nın en kalabalık adası olmakta ve nüfusun büyük bir çoğunluğu Katolik Hristiyanlardan oluşmaktadır. Gezilecek yerleri arasında Loro Parque, Saim Park, Volcan El Teide, National park gibi pek çok doğal alan bulunmaktadır.
Fuerteventura - Tenerife Uçak Bileti SSS (Sıkça Sorulan Sorular)
Fuerteventura - Tenerife arası uçak yolculuğu yaklaşık olarak 50 dakika sürmektedir. Hava koşullarındaki değişkenlik uçuş süresinin değişmesine yol açabilmektedir.
İlk bileti satın alırken Dönüş butonu işaretleyebileceğiniz gibi, tek yön satın aldıktan sonra sisteme tekrar girerek güzergahı ters çevir işareti ile rotanın tersi olan dönüş biletlerini inceleyerek satın alabilirsiniz.
Fuerteventura - Tenerife arası uçak yolculuğu mesafesi ortalama 250 KM kadardır.
Fuerteventura ve Tenerife arası uçak seferlerini aradığınızda, girmiş olduğunuz tarihte aktif olan tüm firmalar ve uçuş saatleri listelenmektedir. Bu listeyi fiyata göre sıralayarak en ucuz uçak biletini bulabilirsiniz.
Fuerteventura - Tenerife arası en sık kullanılanan havayolu firmaları genelde Binter Canarias, Iberia firmalarıdır.
Fuerteventura - Tenerife arasında Fuerteventura, Tenerife Norte, Tenerife Sur havalimanları kullanılmaktadır.