Zümra Tur Otobüs Bileti Al

Zümra Tur En Popüler Otobüs Seferleri


Zümra Tur Hakkında

Zümra Tur


Zümra Tur; 2020 senesinde kurulmuştur. Kuruluş yeri Gaziantep’tir ve günümüzde yedi farklı konuma ulaşım sağlamaktadır. Daha çok Günay Doğu Anadolu ve Doğu Anadolu Bölgesi’ne seferler ayarlamakta ve alanında bilinmektedir. Yolcu taşımacılığının yanı sıra turistik turlar düzenleme ya da personel taşıma gibi hizmetleri de vardır. Taşımacılık alanına yenilikler getirerek zamanlar ileriye gitmeyi misyonu olarak seçmiştir. Müşterin pozitif geri dönüşlerimi almak ve doğa ile insanlığa saygı duyarak hareket etmek firmanın vizyonudur.


Seferleri

Alanında avantajlarıyla önem çıkan kuruluş yerel çapta hizmet vermeye devam etmektedir. Bu noktada; Mersin ilçeleri, Gaziantep ve ilçelerine sıklıkla seyahat etmektedir.


Otobüs Filosu

Zümra Tur elinde bulunan çok sayıda aracın gerekliliklerini karşılamakta ve hijyenini düzenli zaman aralıklarıyla sağlamaktadır. Otobüs filosundaki araçların markaları Travego ve Neoplan’dır. 2+1 ve 2+2 araç seçenekleri ile lüks seyahatin olanaklarını sunmaktadır.


İkram ve Hizmetler

Zümra Tur, sağladığı müşteri hizmeti ile olumlu dönüşler almaktadır ve alanında tanınan bir kuruluş olarak anılmaktadır. Otobüs firması araç filosundaki bütün vasıtalarda usb girişleri ile veri değişimi gerçekleştirebilirsiniz ve böylece işlemleriniz aksamadan yürüyebilmektedir. Ulaşım şirketi otobüslerinde direkt olarak ve sürekli tv yayını ile sınırsız 3G internet ayrıcalığına sahipsiniz. Firmanın her bir aracında çay, neskafe, kola, su ve meyve suyu gibi içecek ve kek, bisküvi gibi yiyecek imkanlarına yirmi dört saat boyunca ulaşabilirsiniz. Koltuklarda sizin için özel tasarlanan on inç ekranlar ile seyir keyfi yaşayabilir ve prizler ile cihazlarınızı tedirgin olmadan kullanabilirsiniz. Ulaşım şirketinin araç filosundaki tüm vasıtalarda okuma lambaları, emniyet kemerleri ve ısıtma ile soğutma için fanlar düşünülmüştür.

Seyahat firmasının bileti için teknolojik ve kısa yöntem bilet.com’u ziyaret etmek olacaktır.

Zümra Tur İletişim

Telefon: 5422502127
E-Posta: info@obilet.com
Website:

Adres:
GÜNEY ŞAHİNBEY LOJİSTİK ULUSLARARASI TAŞIMACILIK OTOM. GIDA VE TEM. SAN. TİC. LTD. ŞTİ

Zümra Tur Seferleri

Zümra Tur En Çok Tercih Edilen Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Zümra Tur Hakkında En Faydalı Yorumlar

Çok İyi ()
İyi ()
Orta ()
Kötü ()
Çok Kötü ()
Ortalama Puan

0

Yorum Yok