Kıdık Turizm Otobüs Bileti Al

Kıdık Turizm En Popüler Otobüs Seferleri


Kıdık Turizm Hakkında

Kıdık Turizm

Hem yurt içinde hem de yurt dışında faaliyet gösteren bir turizm firmasıdır. Kurucusu Ayhan Kıdık’ tır ve firmanın merkezi İstanbul’dur. Kıdık Turizm önceliği yolcuları olan misafirlerinin güvenliğini güvence altına alıp, konforlarını sağlamaktır. Firma kendine bu doğrultuda bir misyon ve vizyon edinmiştir. Şirketin vizyonu, yolcularının huzur içinde ve rahat bir şekilde gitmek istedikleri yere en kısa sürede ulaşmış olmalarını sağlamaktır.
Firma çalışanları, misafirlerinin haklarına saygı gösterip, zamanlarına değer veren bir anlayış benimserler. Hem yurt içinde hem de yurt dışında deneyim sahibi olmanın getirdiği tecrübe ile firma vizyonuna sadık bir çalışma prensibi izlemektedirler. Firmanın misyonu ise öncelik olarak güvenliğin sağlanması ve müşteri memnuniyetinin üst seviyede tutulmasıdır. Müşterilerinin huzurlu ve memnun bir şekilde yolculuklarını tamamlayıp, mutlu bir şekilde ulaşmak istedikleri noktaya varmaları amaçlanmaktadır. Bu amaçlara yönelik çalışkan ve özverili firma kadrosu, firmanın merkezi başta olmak üzere çevrede tanınmakta ve bilinmektedir.

Seferleri

Öncelikle İstanbul olmak üzere, ülkenin birçok noktasında şubesi bulunan bir firmadır. Ülke genelinde toplamda sekiz adet durağı bulunmaktadır. Ankara, Bursa, İstanbul, Alanya, Antalya, Aydın, Bolu, Bodrum, Burdur, Bilecik, Edirne, Düzce, Isparta, İzmit şubelerinin bulunduğu şehirlerden birkaçıdır. Bunların yanında Kıdık Turizm İstanbul’dan Sofya’ya ya da İstanbul’dan Filibe’ye seferleri de bulunmaktadır. İstanbul ile Bulgaristan arasındaki seferlerde sık tercih edilen bir turizm firmasıdır. Seferlere dair daha ayrıntılı bilgi için satış ofislerine ulaşabilirsiniz.


Otobüs Filosu  

Firma oldukça geniş bir araç yelpazesine sahiptir. Yolcularına sunduğu koltuk sayısı seçeneği ile de unutulmaz bir seyahat konforu sağlamaktadır. Firmanın, uluslararası normlara uygun 80’den fazla lüks aracı bulunmaktadır. Firma misafirlerine verdikleri hizmetin seviyesini arttırmak adına sürekli olarak otobüs filosunu modernize edip genişletmektedir. Araçlar yüksek teknolojiye sahip son derece konforlu tasarlanmıştır.


İkram ve Hizmetler

Firma, fiyatta değil de hizmette sergiledikleri rekabetçi ruh ile misafirlerin en üst düzey hizmeti alacaklarının teminatını vermektedir.
Kıdık Turizm ile seyahat etmek isterseniz size uygun güzergahı ve zamanı öğrenmek için bilet.com internet sitesini ziyaret edebilirsiniz. Bunun yanında telefonunuza bilet.com’ un uygulamasını indirebilir ve kolaylıkla tüm seferlerden haberdar olabilirsiniz. Bilet.com uygulaması hem İOS işlemcili hem de Android işlemcili cihazlara indirilebilmektedir.

Kıdık Turizm İletişim

Kıdık Turizm Seferleri

Kıdık Turizm En Çok Tercih Edilen Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Kıdık Turizm SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Seçmiş olduğunuz kalkış ve varış güzergâhına ait sonuçlar geldiğinde, firma bölümünden Kıdık Turizm firmasını filtreleyerek, tüm sefer saatlerini görüntüleyebilirsiniz.
Yine aynı şekilde size uygun seferi aradığınızda çıkan sonuçlardan Kıdık Turizm firmasını filtrelediğinizde, tüm fiyatları görüntüleyebilirsiniz.
Kıdık Turizm otobüs firmasına ait kullanıcı yorumlarını, ilgili firmaya ait sayfadan kontrol ederek genel bir fikre sahip olabilirsiniz.
Genel olarak tüm otobüs firmalarında olan hizmetler Kıdık Turizm otobüs firmasında da geçerlidir.
Kıdık Turizm otobüslerinde rahatlıkla bebek arabası kullanabilirsiniz.
Rota ve tarih bilgilerinizi girerek otobüs bileti araması yaptığınızda karşınıza çıkan listeden Kıdık Turizm biletlerini seçebilirsiniz.
İlgili otobüs bileti aramasını yaptığınızda sizin için listelediğimiz seferler arasından biletleri fiyata göre sıralarsanız, en ucuz Kıdık Turizm otobüs biletini alabilirsiniz.
Kıdık Turizm otobüs firması başlıca şehirlerine sefer düzenlemektedir. Toplam 0 adet şehre sefer düzenlemektedir.
Kıdık Turizm otobüs firmasında her bir koltuğun bagaj limiti 30 kilo ile sınırlıdır.

Kıdık Turizm Hakkında En Faydalı Yorumlar

Çok İyi ()
İyi ()
Orta ()
Kötü ()
Çok Kötü ()
Ortalama Puan

0

Yorum Yok