Brüksel Bilbao Uçak Bileti

Brüksel - Bilbao Uçuşu

Min Fiyat Bilinmiyor
En Uygun Fiyatlı Firma Bilinmiyor
En Çok Uçuş Yapan Firma Bilinmiyor
Bilbao Yerel Saat 21:01
Yaklaşık Uçuş Süresi 1 saat 50 dakika
Yaklaşık Uçuş Mesafesi 1000 KM

Brüksel - Bilbao Arasında Uçuş Seferi Olan Havayolları

En Ucuz Brüksel - Bilbao Uçak Biletleri

Brüksel - Bilbao Uçak Bileti Almak için Tüm Havayolu Şirketleri ve Brüksel - Bilbao Uçak Bileti Fiyatları Bilet.com 'da.

Brüksel Hakkinda

Brüksel, birkaç yüzyıl öncesine kadar bataklık olan bir alan iken, yapılan ıslah çalışmaları sonucunda Belçika’nın en önemli şehri haline gelmiştir. Ülke içerisinde bulunan üç büyük eyaletten biri olan şehirde AB Komisyonu ve AB Bakanlar Konseyinin resmi kurumları da bulunmaktadır. Ayrıca Avrupa Parlamentosu çalışmalarını da dönüşümlü olarak çalışmalarını bu şehirde sürdürmektedir. Ülke içerisinde genel olarak Fransızca konuşulmakta, bunun yanında ise azınlıklarca Flemenkçe de konuşulmaktadır. Gece- gündüz sürekli hareket halinde olan şehir içerisinde gezilip görülebilecek çok özel mekânlarda bulunmaktadır. Bunlar arasında Grand Place, Bürüksel Belediye Binası, Manneken Pis, Aromium, Mini Europe, Belçika kraliyet sarayı sayılabilir. Ayrıca kültürel ve sanatsal alanda da müzelere sahip olmaktadır.

Bilbao Hakkında

Bilbao, nüfus olarak oldukça kalabalık bir şehir olmakta ve İspanya’nın kuzeyinde yer almaktadır. Atlantik Okyanus’unun kıyışan bulunan Biskay körfezi kuzey doğusunda bulunmaktadır. Şehir içerisinde geçen Nervion nehri sanayi alanında pek çok işyerinin kenarında bulunmaktadır. Konumu itibari ile bir liman şehri olan kente comark olma statüsü de verilmiştir. Modern bir mimariye sahip olan Guggenheim müzesi şehrin en önemli simgeleri arasında yer alıyor. Eski şehrin bulunduğu alanda 7 sokak bulunmakta ve bu nedenle bu bölge 7 cadde olarak anılmaktadır. Şehir de sanatsal açıdan birçok müze bulunmakta, bunun yanında San Mames Stadyumu da futbolu çok seven şehir için çok önemli bir yer olmaktadır.

Brüksel - Bilbao Uçak Bileti SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Brüksel - Bilbao arası uçak yolculuğu yaklaşık olarak 1 saat 50 dakika sürmektedir. Hava koşullarındaki değişkenlik uçuş süresinin değişmesine yol açabilmektedir.
İlk bileti satın alırken Dönüş butonu işaretleyebileceğiniz gibi, tek yön satın aldıktan sonra sisteme tekrar girerek güzergahı ters çevir işareti ile rotanın tersi olan dönüş biletlerini inceleyerek satın alabilirsiniz.
Brüksel - Bilbao arası uçak yolculuğu mesafesi ortalama 1000 KM kadardır.
Brüksel ve Bilbao arası uçak seferlerini aradığınızda, girmiş olduğunuz tarihte aktif olan tüm firmalar ve uçuş saatleri listelenmektedir. Bu listeyi fiyata göre sıralayarak en ucuz uçak biletini bulabilirsiniz.
Brüksel - Bilbao arası en sık kullanılanan havayolu firmaları genelde Brussels Airlines, Etihad Airways, Air Canada, United Airlines firmalarıdır.
Brüksel - Bilbao arasında Bilbao, Brussels , Brussels S Charleroi, Central Railway Stn, Brussels Midi Stn havalimanları kullanılmaktadır.

Bilbao Hava Durumu

 • parçalı az bulutlu
  Paz
  parçalı az bulutlu
  18°C
 • hafif yağmur
  Pzt
  hafif yağmur
  11°C
 • az bulutlu
  Sal
  az bulutlu
  8°C
 • parçalı az bulutlu
  Çar
  parçalı az bulutlu
  14°C
 • parçalı az bulutlu
  Per
  parçalı az bulutlu
  14°C

Haritada Bilbao