Otel Rezervasyon Sorgulama

Otel Rezervasyon Sorgulama

Rezervasyonunuzu sorgularken sadece soyadınızı giriniz.

Otel rezervasyonlarınızın detaylı bilgisini bu sayfadan öğrenebilirsiniz. Rezervasyon numaranız ve Soyadınızı yazarak Otel Rezervasyon Sorgulama panelinden yapmış olduğunuz otel rezervasyonuna ait tüm detaylara ulaşırsınız. Otelin bulunduğu konum bilgisi, hangi tarihler arası rezervasyon yapıldığı, hangi oda tipi seçildiği gibi bilgileri görüntüleyebilirsiniz.

Ayrıca tüm iptal iadeler için 0850 450 99 88 numaralı çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.

Rezervasyon Numarası Nedir?

Rezervasyon numarası seçmiş olduğunuz tarih ve otel bilgilerini içerisinde bulunduran size özel bir rezervasyon sayı dizisidir. Otele gittiğinizde sizden istenmesi durumunda bu numara ile tüm rezervasyon bilgilerine ulaşılabilir.

Rezervasyon numarası mail adresinize ve telefonunuza, rezervasyon işleminizin ardından kısa bir süre içerisinde gelmiş olması gerekir.

Eğer mail adresinizi hatırlamıyor veya ulaşamıyorsanız ve telefonunuza mesaj gelmemiş ise, Bilet.com Çağrı Merkezi: 0850 450 99 88 numarası ile müşteri hizmetlerimiz ile görüşerek gerekli bilgileri edinebilirsiniz.

Otel Rezervasyonu Yapılırken Dikkat Edilecek Noktalar

  • Otel rezervasyonu yaptığınız şehir, tarih, otel ismi gibi önemli bilgileri not ediniz.

  • Rezervasyon tarihlerinde ilgili otelde Check-in saatleri içerisinde girişinizi yapabilirsiniz. ( Her otelin check-in saati farklı olabilir. Bu bilgiye otelin kendi sayfasında “otel politikaları” altından ulaşabilirsiniz.) 

Daha Fazla Göster

Otel Rezervasyon Sorgulama SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Otel rezervasyonu yaparken girmiş olduğunuz mail adresi ve telefon numarası bilgilerinize, rezervasyondan kısa bir süre sonra mail ve sms gelmiş olması gerekir. Bu mail adresindeki mail ile ve telefonunuzdaki kısa mesaj ile detaylara ve otel rezervasyon numarasına ulaşabilirsiniz.