Otobüs Bileti Rezervasyon Sorgulama

Bilet Sorgulama ve İptal

Biletinizi sorgularken sadece soyadınızı giriniz.
İsim ve soyisminizi beraber girmeyiniz!

Telefon Numaraları

Metro Turizm biletleri için iptal, iade ve değişiklik işlemleri taşıyıcı firmaların çağrı merkezleri üzerinden yapılmaktadır. Metro Turizm: 0850 222 34 55

Diğer tğm otobüs bileti işlemlerinizi online olarak bu sayfadan yapabilirsiniz.

Bilet İptal, İade ve Değişim Şartları

Diğer tüm otobüs biletleri için İptal olan veya iade edilen biletlerin geri ödemelerinin kredi / banka kartına yansıması 3-5 (en fazla 7 gün) iş günü sürebilmektedir. Ücretin belirtilen süre içerisinde, kredi kartı hesabınıza yansımaması durumunda, iletişim formu doldurabilir veya [email protected] mail adresinden bizlere ulaşabilirsiniz.

Kurallar gereği bazı firmalarda otobüs kalkış saatine 24 saat kala bazı firmalarda ise 1 saat kalana kadar online iptal yapılabilmektedir. Bilet satın alırken ödeme sayfasında biletinizi sefere kaç saat kalana kadar iptal edebileceğiniz belirtilmektedir.

Satın alınan biletler/biniş kartı, sadece üzerinde yazılı tarih, saat ve güzergâh için geçerlidir. Üzerinde yazılı gün, saat ve güzergâhta kullanılmayan ve zamanında kullanılmayan biletler geçersiz sayılır.

Metro Turizm biletleri için firmanın belirlediği kurallar geçerli olup; iptal ve değişiklik işlemleri ile ilgili 0850 222 34 55 Metro Turizm çağrı merkezinden işlem yapılabilir.

Şubeden/Otogardan basılmış olan biletler internetten iptal edilemez. Bu durumda taşıyıcı firmanın çağrı merkezini arayarak bilgi alabilir veya firmanın satış ofisine uğrayarak iptal işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Bilette belirtilen seferi düzenlemek taşıyıcı firmanın sorumluluğundadır. Seferler, taşıyıcı firma tarafından çeşitli sebeplerle iptal edilebilir veya ertelenebilir. Bir seferin iptalinde ya da ertelendiğinde uygulanacak prosedür taşıyıcı firma tarafından belirlenir ve duyurulur. İptal veya erteleme halinde taşıyıcı firma şubelerinden ve taşıyıcı firma çağrı merkezinden bilgi alınabilir.

Daha Fazla Göster