Campaigns

Bilet.com Mobil Uygulama

With the Bilet.com Mobile App, All Tickets are in your Pocket!

All the travel and entertainment tickets you're looking for are on Bilet.com mobile app. Manage plane, bus, ferry ticket and car rental reservations through a single app.

  • Fast and easy ticket in 3 steps
  • Practical operation with the registered person feature
  • Mobile App-Specific Campaigns
  • List Of Purchased Tickets
  • More Than 1 Million Users

Cheapest Flight Tickets

Adana - İstanbul
Flights

Gaziantep - Ankara
Flights

Ankara - Şırnak
Flights

İstanbul - Zonguldak
Flights

İstanbul - Kütahya
Flights

İstanbul - Elazığ
Flights

Ankara - İstanbul
Flights

İstanbul - Dalaman
Flights

Erzincan - İstanbul
Flights

Kütahya - İstanbul
Flights

İstanbul - Kastamonu
Flights

Çorlu - Ankara
Flights

Cheapest Bus Tickets

Rize - Trabzon
Bus Ticket

Kırşehir - Aksaray
Bus Ticket

Bitlis - Van
Bus Ticket

Iğdır - Ağrı
Bus Ticket

Van - Bitlis
Bus Ticket

Kırşehir - Nevşehir
Bus Ticket

Gaziantep - Kilis
Bus Ticket

Trabzon - Rize
Bus Ticket

Eskişehir - Bilecik
Bus Ticket

Afyonkarahisar - Isparta
Bus Ticket

Malatya - Elazığ
Bus Ticket

Edirne - Kırklareli
Bus Ticket

Advantages Provided by Bilet.com

Yüzlerce Firma

Hundreds of Airlines

As Bilet.com, we have hundreds of airlines, buses and ferry companies in one place. You can find the ticket you are looking for with a single click.

Yüzlerce Firma

Best Prices Advantage

Tüm uçak, otobüs, feribot ve araç kiralama firmalarının en ucuz biletlerini aynı ekranda karşılaştırın, size en uygun bileti 3 adımda güvenli ödeme ile online satın alın.

Yüzlerce Firma

Travel Insurance

Online bilet satın alırken biletinizin yanında sizlere özel sunduğumuz seyahat sigortası da satın alabilir ve kendinizi güvence altına alabilirsiniz.

Yüzlerce Firma

Easy and practical operation

Tüm biletlerinizi 3 adımda kolay ve hızlı bir şekilde satın alabilir, biletlerinizi görüntüleyebilirsiniz. Sadece 2 dakikada biletinizi online olarak satın alabilirsiniz.

Yüzlerce Firma

Online Cancellation, Full Refund

Satın aldığın otobüs biletini firmanın kurallarına göre online olarak tek tuşla iptal edebilir, iadeni kesintisiz olarak ödeme yaptığın kartına alabilirsin.

Yüzlerce Firma

Payment by Registered Card

Otobüs bileti satın alırken ödeme yaptığın kartı bir defa kaydet, sonraki alışverişlerinde kart numaranı girmeden kolay ve pratik bir şekilde ödeme yap.

Popular Destinations

FAQ (Frequently Asked Questions)

Almak istediğiniz bilet türünün olduğu bölümü seçerek, kalkış ile varış bölgelerini ve sefer tarihini seçmelisiniz. Gerekli bilgileri doldurup arama yaptığınızda, karşınıza tüm firmalar ve güzergâha ait seferler çıkacaktır. Bu listeyi istediğiniz gibi sıralayabilir ve filtreleyebilirsiniz. Size uyan seferi seçerek yolcu bilgilerini doğru bir şekilde doldurduktan sonra ödeme ekranından satın alabilirsiniz.
Tüm bankamatik debit kartlar (maaş kartları) ve kredi kartları (visa ve mastercard) veya masterpass ile ödeme yapabilirsiniz. Ayrıca ücretsiz mobil uygulamamızı indirerek hızlıca bilet alma işlemi yapabilirsiniz.
Uçak, otobüs, feribot veya etkinlik bileti alacaksınız ya da araç kiralama hizmeti almayı düşünüyorsunuz. Tüm bu hizmetlerde size en ucuzunu buluyor ve listeliyoruz. Almak istediğiniz biletin sayfasına giderek gerekli bilgileri doldurup, çıkan sonuçları fiyata göre sıralarsanız karşınızda listenin en üstünde en uygun fiyatlı hizmeti göreceksiniz. Aynı şekilde araç kiralama hizmetinde de bölge bilgilerini ve tarih ile saati seçip arama yaptığınızda, listeyi fiyata göre sıralayabilirsiniz.
Tüm alınan biletler iptal ya da iade edilebilir. Bilet alındıktan kısa bir süre sonra vazgeçilmiş veya değişim yapılması isteniyor olabilir. İlgili biletin sorgulama sayfasından ve müşteri hizmetlerimizden iptal-iade işlemlerinizi yaptırabilirsiniz. Almış olduğunuz bileti iptal ya da iade etmek istediğinizde, eğer promosyonlu uçak bileti almış ve bilet saatine yaklaşmışsanız iadenizden yüksek kesintiler yaşayabilirsiniz.
Alınan biletlerin detaylı bilgileri tarafınıza mail ve sms olarak iletilmektedir. Bu bilgileri bilet alımını gerçekleştirdiğiniz ekranda da görebilirsiniz. Önemli olan pnr numarasıdır. Bu PNR numarasını ilgili birimler sorduğunda iletirseniz, biletiniz görülebilecektir. Dilerseniz mail olarak ve ödeme işleminin ardından gelen ekran ile QR kodu okutturarak da biletinizi kullanabilirsiniz.
Tercih etmenizin en büyük sebebi hep en ucuz uçak, otobüs ve feribot biletlerini alabilmenin yanı sıra, birçok etkinlik bileti, araç kiralama hizmetini ve İstanbulkart Bakiye Yükleme hizmetini bir arada tek adreste bulabilmektir.
Bilet.com ile tüm seyahat biletlerini alabilirsiniz. Uçak bileti, otobüs bileti ve feribot bileti listesinden en uygun fiyatı seçebilirsiniz. Ayrıca tiyatro, eğlence, akvaryum, müze, hayvanat bahçesi, tema park gibi birçok farklı kategorinin etkinlik biletlerini satın alabilirsiniz. Peki bitti mi? Hayır. Araç kirala menüsünden bilgileri doldurarak en ucuz aracı kiralayabilirsiniz. İstanbulkart'a para yükleme işlemi yapabilirsiniz. Yakında gelecek olan otel rezervasyonu, transfer hizmeti ve diğer illerin toplu taşıma kartlarına bakiye yükleme hizmetleri ile size hizmet etmeye devam edeceğiz.
Alınan tüm biletler TC kimlik ve isim soyisim bilgileri ile kişilerin kendilerine aittir. Özellikle uçak bileti alırken bu bilgilerin doğruluğuna özellikle dikkat etmenizi tavsiye ederiz. Etkinlik biletlerinin bazılarında kişi adı yerine direk olarak geçiş hakkı bulunmakta ancak etkinlik yerine gidildiğinde isim olarak ödeme yapıldığından kişi kontrolü yapılabilmektedir.
Sistemimiz en güncel güvenlik yazılımları ve SSL şifreleme ile korunmaktadır. Kişisel bilgilerin yanı sıra sistem içi yapılan işlemlerin hepsi son derece karmaşık şifreleme yöntemleri ile korunmaktadır.