Korean Air Flight Tickets

Most Popular Korean Air Flights

KE Korean Air 07 February 2024
İstanbul Auckland 28,127 TL
Buy
KE Korean Air 18 January 2024
Cheongju İstanbul 24,292 TL
Buy
KE Korean Air 22 December 2023
Daegu İstanbul 22,065 TL
Buy
KE Korean Air 04 January 2024
Γκουάμ İstanbul 36,648 TL
Buy
KE Korean Air 29 April 2024
Seul Tokyo 11,609 TL
Buy
KE Korean Air 09 January 2024
Şanghay Χονολουλού 21,420 TL
Buy
KE Korean Air 16 December 2023
Taşkent Seul 21,081 TL
Buy
KE Korean Air 10 January 2024
Tokyo İstanbul 19,957 TL
Buy

Fast access

Korean Air Hakkında

Korean Air tickets

Güney Kore’nin en büyük havayolu firması olan Korean Air yurt içinde ve yurt dışında 150 noktaya seferler düzenler. 1969’dan beri hizmet vermekte olan firma, SkyTeam kurucu üyeleri arasında yer alır. Korean Air merkezleri Gimpo Uluslararası Havaalanı, Incheon Uluslararası Havaalanı ve Gimhae Uluslararası Havaalanı’dır. 180 uçak bulunan filoda Boeing 737-900, Boeing 747-400, Boeing 777-300ER, Airbus A380-800, Boeing 777-300, Airbus A330-300, Boeing 737-800, Airbus A330-200, Boeing 747-8 model uçaklar yer alır.

Korean Air Rota ve Seferler

Korean Air, Türkiye uçuşları İstanbul Atatürk Havaalanı yapılır. İç hat uçuşlar arasında Cheongju, Busan, Jeju, Jinju, Gunsan, Ulsan, Gwangju, Yeosu/Suncheon, Seoul, Pohang, Daegu, ve Won Ju Havalimanı bulunur.
Korean Air dış hat uçuşlarının düzenlediği ülkeler: Avustralya, Ermenistan, Avusturya, Bahreyn, Bangladeş, Belçika, Brezilya, Kamboçya, Kanada, Şili, Çin, Kolombiya, Hırvatistan, Çek Cumhuriyeti, Danimarka, Mısır, Fiji, Fransa, Gürcistan, Almanya, Yunanistan, Guam, Macaristan, Hindistan, Endonezya, İran, Irak, İsrail, İtalya, Japonya, Ürdün, Kenya, Kuveyt, Libya, Malezya, Maldivler, Meksika, Moğolistan, Myanmar, Nepal, Hollanda, Yeni Zelanda, Kuzey Kore, Norveç, Palau, Peru, Filipinler, Portekiz, Rusya, Suudi Arabistan, Singapur, Güney Kore, İspanya, Sri Lanka, İsveç, İsviçre, Tayvan, Tayland, Türkiye, Birleşik Arap Emirlikleri, Birleşik Krallık, Amerika Birleşik Devletleri, Özbekistan ve Vietnam’dır.


Check-in İşlemleri

Korean Air’in online check-in hizmeti ile yolcular zaman kazanır. Online check-in uçuş saatinden 24 saat önce başlar. Havalimanından yapılacak uçuşların check-in saatleri destinasyona göre farklılık gösterir.


Bagaj Hakkı Kuralları

Kabin bagajı ölçüleri, Ekonomi sınıfı yolcular için 1 parça – 12 kg’dır. First ve Pretige sınıfı yolcular ise 2 parça – 18 kg bagaj hakkına sahiptir. Yurt içi uçuşlarda Ekonomi sınıfı 20 kg ve First – Prestige sınıfı kargo bagajı 30 kg ile sınırlıdır. Dış hat uçuşlarında Ekonomi sınıfı yolcuları 2 parça – 23 kg ve First class 3 parça – 32 kg, Prestige sınıfı için 2 parça – 32 kilogramdır.


Korean Air İkramlıkları

Leziz ve yüksek kalitede Korean Air yemekleri iki kez Merkür Ödülü’nü almaya hak kazanmıştır. En popüler yemeklerden biri, First, Business ve hatta Economy sınıflarında sunulan Bibimbaptır. Bibimbap, Kore mutfağından karışık pilavdır. Ekonomi sınıfında yolcular bibimbap, bibim eriştesi, Gondreabap, pilavlı çeşitli mantar ve pilav ile baharatlı kızartılmış ahtapot gibi yemekler arasından tercih yapabilir. Özel yemek talepleri uçuştan 24 saat önce bildirilmelidir.


Koltuk Seçimi

Yolcular, check-in sırasında koltuk seçimi yapabilir. Hareket kısıtlılığı olan yolcular acil çıkış sırasına oturamaz ve özel gereksinimi olan yolcular ise personellere söyledikleri takdirde ilk sıralara ya da ekstra diz mesafeli koltuklara atanır.


Korean Air Özel Programları

  • SkyPASS
SKYPASS üyeleri, her uçuş rezervasyonu yaptıklarında mil kazanabilir, yolcular veya bir aile üyesi için miller kullanabilir. Korean Air iş ortaklarından miller ile alışveriş yapılabilir. SkyPASS ücretsizdir ve avantajlar, yolcular katıldığı andan itibaren özel fırsat ve avantajlardan faydalanmaya başlar.
  • KAL Lounge
Korean Air yolcuları KAL lounge hizmetinden yararlanmaktadırlar. Loungelarda farklı çeşitlerde yiyecek, içecek ve ücretsiz internet gibi hizmetler yer alır. KAL Busan, Daegu, Gwangju, Jeju, Seoul (Gimpo) iç hat loungelara 2000 mil ve Busan, Seoul(Gimpo/Incheon), Fukuoka, Nagoya, Osaka, Tokyo(Narita), Los Angeles, New York, Honolulu dış hat uçuşlara 4000 mil karşılığında ücretsiz olarak giriş yapılabilir.


İletişim

Korean Air Hava Yolları Telefon Numarası: +82 (22) 656 71 14
Web sitesi: www.koreanair.com
Adres: Korean Air Operations Center, 1370, Gonghang-Dong, Gangseo - gu, Seoul, 157712, Güney Kore

Korean Air Flight Tickets FAQ (Frequently Asked Questions)

You can find all Korean Air flight tickets from the list that appears after choosing a route on Bilet.com flight ticket page.
If you have completed your Bilet.com membership, you will receive instant information about all active campaigns. In addition, if you use a mobile application, you will receive a notification directly on your phone. When these campaigns are active, you will be able to buy Korean Air flight tickets in valid date ranges and on routes that comply with the campaign conditions.
With a Korean Air flight ticket, you can go to Osaka, Changsha, Seoul, Cebu, Nagoya major foreign cities.
The popular countries to which Korean Air airlines go are listed as Japonya, Japonya, Japonya, Türkiye, Türkiye.
In general, the baggage policies of many airlines are the same. Korean Air airlines have a luggage limit of 23 kg for economy class and 32 kg for business class. You can take items with a maximum weight of 8 kg in the overhead baggage.
Firearms or non-firearms, scissors, pocketknife and other pointed items are not allowed in hand luggage.
You can reach Korean Air customer service from the contact numbers on their official website.
Check-In process of Korean Air flight ticketsBilet.com Check-Infrom the page.
Hot / cold meals are served on international and transoceanic flights of Korean Air flights. It may vary depending on the flight time.

Korean Air About Comments

Very good ( )
Good ( )
Middle ( )
Bad ( )
Too bad ( )
Average Score

0

Yorum Yok