Eva Air Flight Tickets

Headquarters

Taipei

Year of foundation

1991

Number of Flying Points

80

Number of Countries Flying

36

Total Number of Aircraft

76

Sales Status

Pasif

Cheapest Eva Air Ticket Prices and Expeditions

Most Popular Eva Air Flights

BR Eva Air 02 December 2023
Seul Londra 26,530 TL
Buy

Fast access

Eva Air Hakkında

Eva Air tickets

Tayvan havayolu firması olan Eva Air, 1989’da kurulmuştur. Merkezi, Taipei – Taoyuan havalimanıdır. Star Alliance üyesi olan firma, dünya genelinde 40’ı aşkın ülkeye seferler gerçekleştirir ve Skytrax tarafından 5 yıldızlı havayolu olarak seçilmiştir. Tayvan’ın en büyük ikinci havayolu Eva Air, 82 uçaklık filoya sahiptir. Filosunda Airbus A321-200, Airbus A330-200, Airbus A330-300, Boeing 777-300ER, Boeing 787-9 ve Boeing 787-10 model uçaklar yer alır. Özel firmanın 11.000’den fazla çalışanı bulunmaktadır ve sloganı ‘’Geleceğe Uçuş’’tur. Eva Air, Türk Hava Yolları, United Airlines ve Air Canada gibi firmalar ile iş ortaklığına sahiptir.

Eva Air Rota ve Seferler

Eva Air, Asya, Avustralya, Avrupa ve Kuzey Afrika olmak üzere 62 noktaya seferler düzenler. Türkiye uçuşları İstanbul Havalimanı’na yapılmaktadır. Eva Air iç hat rotaları arasında Tayvan Taoyuan Uluslararası Havaalanı, Taipei Songshan Havaalanı, Taichung Uluslararası Havaalanı ve Kaohsiung Uluslararası Havaalanı yer alır.
Eva Air dünya genelinde şu ülkelere uçuşlar gerçekleştirir: Hollanda, ABD, Japonya, Yeni Zelanda, Tayland, Çin, Avustralya, Belçika, Filipinler, Vietnam, Hindistan, Endonezya, Birleşik Arap Emirlikleri, Almanya, Japonya, Guam, Hong Kong, Türkiye, Tayvan, Malezya, İngiltere, Makao, Maldivler, İtalya, Rusya, Panama, Fransa, Kamboçya, Kore, Singapur, Kanada, Avusturya, Laos ve Myanmar.


Check-in İşlemleri

Mobil cihaz, bilgisayar veya kiosk ile kolayca check-in yapmayı seçebilir ve zaman kazanmak için self servis bagajı bırakmayı kullanabilirsiniz. Online check in kalkıştan 48 saat önce aktif hale gelir ve  1,5 saat önce kapanır. Biniş kartınızı kalkıştan en geç 1 saat önce alabilirsiniz. Kalkıştan 30 dakika önce tüm işlemler tamamlanmalı ve kapıda hazır olarak beklenmeli.


Bagaj Hakkı Kuralları

Kabin bagaj boyutları en fazla 56 x 36 x 23 cm ve ağırlık 7 kg olabilir. 40 x 30 x 10 cm büyüklüğündeki kişisel eşyalar, ücretsiz olarak taşınabilir. Bebekli yolcular 1 tane bebek puseti ya da arabasını yanlarında taşıyabilirler. Bebekler için bagaj hakkı 5 kilogramdır. Business, Premium Laurel ve Royal Laurel statüsündeki yolcular 2 parça 32’şer kilogramlık bagaj hakkına sahiptirler. Premium Economy sınıfı için bagaj hakkı 2 parça – 28’er kilogramdır. Standart ekonomi yolcuları 2 parça 23 kg bagaj limitine sahiptirler.


Eva Air İkramlıkları

Eva Air, Economy Class'ta kahvaltı, Elite premium ekonomi ve Premium Laurel / Royal Laurel iş kabinlerinde yolcular için yerel temalı Çin yemekleri sunar. Premium Economy sınıfında Eva Air ile seyahat eden yolcular, genellikle Çin tarzı ve Batı tarzı olmak üzere iki ana yemek seçeneği arasından tercih yapabilirler. Koşer yemekler en az 72 saat önceden bildirilmelidir ve vejetaryen, Müslüman, diyabet ve çocuk yemekleri ise 24 saat öncesine kadar bildirilebilir.


Koltuk Seçimi

Tüm EVA Air koltukları, konforlu seyahat imkanı sunar. Uçak kalkışından 12 saat önce koltuk seçimi yapılabilir. Özel koltuk seçimleri için ek ücretler ödenmektedir. Grup için koltuk seçimi kontuarlardaki personeller tarafından yapılır. Önceden koltuk seçimi yapan yolcuların, uçuşlarının kalkış saatinden en az bir saat önce check-in işlemlerini tamamlamaları tavsiye edilir.


Eva Air Özel Programları

  • Infinity Lounge
BR Royal Laurel / Premium Laurel / Business Class ve Star Alliance First / Business Class gezginleri Infinity lounge’ı kullanabilirler. Lounge’ta yiyecek ve içecekler, tatlılar, dergi, gazete, ücretsiz wifi, duş ve engelli alternatifli lavabolar bulunur.


İletişim

Eva Air Telefon Numarası: 1 (800) 695 1188
E-mail adresi:  [email protected]
Web sitesi: www.evaair.com
Adres: 117, Sec 2, Chang An E. Rd., Taipei 104 Taywan

Eva Air Flight Tickets FAQ (Frequently Asked Questions)

You can find all Eva Air flight tickets from the list that appears after choosing a route on Bilet.com flight ticket page.
If you have completed your Bilet.com membership, you will receive instant information about all active campaigns. In addition, if you use a mobile application, you will receive a notification directly on your phone. When these campaigns are active, you will be able to buy Eva Air flight tickets in valid date ranges and on routes that comply with the campaign conditions.
With a Eva Air flight ticket, you can go to Taipei, Istanbul, Ankara major foreign cities.
The popular countries to which Eva Air airlines go are listed as Tayvan, Türkiye, Türkiye, Türkiye, Türkiye.
In general, the baggage policies of many airlines are the same. Eva Air airlines have a luggage limit of 23 kg for economy class and 32 kg for business class. You can take items with a maximum weight of 8 kg in the overhead baggage.
Firearms or non-firearms, scissors, pocketknife and other pointed items are not allowed in hand luggage.
You can reach Eva Air customer service from the contact numbers on their official website.
Check-In process of Eva Air flight ticketsBilet.com Check-Infrom the page.
Hot / cold meals are served on international and transoceanic flights of Eva Air flights. It may vary depending on the flight time.

Eva Air About Comments

Very good ( )
Good ( )
Middle ( )
Bad ( )
Too bad ( )
Average Score

0

Yorum Yok