Singapore Airlines Flight Tickets

Most Popular Singapore Airlines Flights

SQ Singapore Airlines 08 July 2024
Ankara Hong Kong 24,199 TL
Buy
SQ Singapore Airlines 02 January 2024
Antalya Singapur 63,877 TL
Buy
SQ Singapore Airlines 07 February 2024
İstanbul Auckland 33,068 TL
Buy
SQ Singapore Airlines 14 August 2024
Amsterdam Sidney 30,183 TL
Buy
SQ Singapore Airlines 30 November 2023
Denpasar Antalya 23,598 TL
Buy
SQ Singapore Airlines 05 May 2024
Dubai Singapur 24,547 TL
Buy
SQ Singapore Airlines 19 January 2024
Hangzhou İstanbul 18,362 TL
Buy
SQ Singapore Airlines 18 July 2024
Hanói İstanbul 19,576 TL
Buy
SQ Singapore Airlines 29 February 2024
Köln Pekin 30,327 TL
Buy
SQ Singapore Airlines 13 July 2024
Manila Ankara 24,966 TL
Buy
SQ Singapore Airlines 24 December 2023
Melbourne Antalya 59,527 TL
Buy
SQ Singapore Airlines 02 May 2024
Seul Ankara 19,889 TL
Buy
SQ Singapore Airlines 10 March 2024
Şanghay Köln 27,576 TL
Buy
SQ Singapore Airlines 10 January 2024
Tokyo İstanbul 18,527 TL
Buy

Fast access

Singapore Airlines Hakkında

Singapore Airlines tickets

72 seneden beri hizmet vermekte olan Singapore Airlines, Star Alliance üyesidir. Merkezi, Singapore Changi Havaalanı’dı. Skytrax tarafından 20’yi aşkın sefer en iyi havayolu olarak seçilmiştir. 137 uçaklık filosu ile Airbus A330, Airbus A350, Airbus A380, Boeing 777 ve Boeing 787 modellere sahiptir. Singapore Airlines, Türk Hava Yolları, Eurowings ve United Airlines gibi dünya genelinde yaygın olarak kullanılan şirketlerle iş ortağına sahiptir. Firmada Ekonomi, Premium Ekonomi ve Business olmak üzere üç uçuş statüsü bulunur.

Singapore Airlines Rota ve Seferler

Singapore Airlines, Asya, Afrika, Amerika ve Orta Doğu’ya olan seferlerini Singapore Changi Havaalanı üzerinden gerçekleştirir. Firma, Türkiye’de İstanbul Havalimanı’na uçar. Uluslararası Singapore Airlines uçuşlarının düzenlendiği 32 ülke şunlardır: Avustralya, Avusturya, Bahreyn, Bangladeş, Belçika, Brezilya, Brunei, Kanada, Çin, Danimarka, Mısır, Fransa, Almanya, Yunanistan, Hong Kong SAR, Hindistan, Endonezya, İran, İtalya, Japonya, Kuveyt, Macau, Malezya, Maldivler, Malta, Myanmar, Nepal, Hollanda, Yeni Zelanda, Pakistan, Filipinler, Rusya, Suudi Arabistan, Güney Afrika, Güney Kore, İspanya, Sri Lanka, İsveç, İsviçre, Tayvan, Tayland, Vietnam, Türkiye, Birleşik Arap Emirlikleri, Birleşik Krallık ve Amerika Birleşik Devletleri.


Check-in İşlemleri

Online check in işlemleri uçuştan 48 saat önce başlar ve 1.5 saat sonra sona erer. Mobil biniş kartının yanı sıra yolcular havalimanlarındaki kontuarlardan da biniş kartı edinebilir. Bagajı bulunmayan yolcular kontuara uğramadan uçağa gidebilir.


Bagaj Hakkı Kuralları

Suit ve First Class yolcuları 50 kg, Business class yolcuları 40 kg, Premium Ekonomi yolcuları 35 kg ve Ekonomi sınıfı yolcuları için de 35 kg’dır. Kabin bagaj hakkı Ekonomi ve Premium ekonomi sınıfı için 1 parça 7 kg, Suit, First class ve Business class yolcular için 2 parça her biri en fazla 7 kilogramdır. Bagaj limiti aşıldığında ödenecek ücret uçuş destinasyonu ve yolcu statüsüne göre değişiklik gösterir. Çoğu uçuş rotası için kilogram başına 3.5 Amerikan dolarıdır.


Singapore Airlines İkramlıkları

Suit, First, Business veya Premium Economy Class'ta yolculuk edenler uçuş öncesinde ana yemekleri için seçim yapabilirler. Dini ya da sağlık sebeplerinden dolayı farklı yemek sipariş etmek isteyenler, diyet yapanlar ya da diş çıkaran bebekler için yolcular, uçuş saatinden en geç 24 saat öncesine kadar özel yemek rezerve ettirebilir. Yemeklerin hepsi şefler tarafından özel olarak yapılmaktadır.


Koltuk Seçimi

Koltuk seçimi kalkıştan 48 saat önce online check in sırasında yapılabilir. Seyahat sınıfına ve ücret türüne bağlı olarak misafirler, ücretsiz olarak koltuk seçimini gerçekleştirebilir. Suit, First Class ve Business class için tüm uçuşlarda her koltuk ücretsizdir. Premium Ekonomi sınıfı için bazı koltuklar ücretsiz ve ekstra diz mesafeli koltuklar ise ücretlidir. Ekonomi sınıfı yolcuları koltuk seçimi yapmazlarsa kendilerine ücretsiz otomatik atama yapılır.


Singapore Airlines Özel Programları

  • KrisFlyer
Singapore Airlines yolcularının mil biriktirdiği program KrisFlyer olarak adlandırılır. Kazanılan puan sayısı, sahip olunan mil sayısı ve seyahat planının esnekliğine göre farklılık gösterir. KrisFlyer yolcu statüleri Saver ve Advantage’dır. Advantage yolcuları daha çok mile sahiptir ve her uçuşlarında daha fazla avantajdan yararlanırlar. Uçuş mesafesi, kazanılan mil miktarını etkiler.
  • KrisShop & KrisFlyer Spree
Singapore Airlines alışveriş noktaları KrisShop ve KrisFlyer Spree, yolculara hediyelik eşya alternatifleri sunar. Bunun yanı sıra bu noktalardan gerçekleştirilen alışverişlerde yolcular, mil kazanırlar.


İletişim

Web sitesi: singaporeair.com
24 saat açık müşteri hizmetleri: (+852) 3516 8699
Telefon numarası: (+852) 3666 7022
Email adresi: [email protected][email protected]
 

Singapore Airlines Flight Tickets FAQ (Frequently Asked Questions)

You can find all Singapore Airlines flight tickets from the list that appears after choosing a route on Bilet.com flight ticket page.
If you have completed your Bilet.com membership, you will receive instant information about all active campaigns. In addition, if you use a mobile application, you will receive a notification directly on your phone. When these campaigns are active, you will be able to buy Singapore Airlines flight tickets in valid date ranges and on routes that comply with the campaign conditions.
With a Singapore Airlines flight ticket, you can go to Adana, Izmir, Kayseri, Antalya, Dalaman domestic cities.
With a Singapore Airlines flight ticket, you can go to Accra, Hobart, Banjarmasin, Busan, Atlanta major foreign cities.
The popular countries to which Singapore Airlines airlines go are listed as Endonezya, Güney Kore, Türkiye, Güney Kore, Türkiye.
In general, the baggage policies of many airlines are the same. Singapore Airlines airlines have a luggage limit of 23 kg for economy class and 32 kg for business class. You can take items with a maximum weight of 8 kg in the overhead baggage.
Firearms or non-firearms, scissors, pocketknife and other pointed items are not allowed in hand luggage.
You can reach Singapore Airlines customer service from the contact numbers on their official website.
Check-In process of Singapore Airlines flight ticketsBilet.com Check-Infrom the page.
Hot / cold meals are served on international and transoceanic flights of Singapore Airlines flights. It may vary depending on the flight time.

Singapore Airlines About Comments

Very good ( )
Good ( )
Middle ( )
Bad ( )
Too bad ( )
Average Score

0

Yorum Yok