Asiana Airlines Flight Tickets

Most Popular Asiana Airlines Flights

OZ Asiana Airlines 15 February 2024
Ankara Jeju 79,520 TL
Buy
OZ Asiana Airlines 21 March 2024
İstanbul Tokyo 27,471 TL
Buy
OZ Asiana Airlines 01 February 2024
İzmir Ulsan 37,539 TL
Buy
OZ Asiana Airlines 28 January 2024
Almaata Seul 11,415 TL
Buy
OZ Asiana Airlines 22 December 2023
Daegu İstanbul 25,065 TL
Buy
OZ Asiana Airlines 09 April 2024
Οζάκα İstanbul 16,779 TL
Buy
OZ Asiana Airlines 29 April 2024
Seul Tokyo 12,508 TL
Buy
OZ Asiana Airlines 10 January 2024
Şanghay Honolulu 12,066 TL
Buy
OZ Asiana Airlines 15 December 2023
Sidney İstanbul 159,820 TL
Buy
OZ Asiana Airlines 01 December 2023
Taşkent Τόκιο 17,725 TL
Buy
OZ Asiana Airlines 20 February 2024
Tokyo İstanbul 32,191 TL
Buy

Fast access

Asiana Airlines Hakkında

Asiana Airlines tickets

Güney Kore’nin en büyük ikinci havayolu Asiana Airlines, 30’u aşkın senedir hizmet vermektedir. Merkezi Seul’daki Gimpo Uluslararası Havayolu, Incheon Uluslararası Havayolu ve Gimhae Uluslararası Havayolu’dur. Star Alliance üyesi olan firma, 86 uçağa sahiptir. Filosunda Airbus A320-200, Airbus A321-100, Airbus A321-200, Airbus A321neo, Airbus A380-800, Boeing 747-400, Boeing 767-300 ve Boeing 777-200ER model uçaklar yer alır. Türk Hava Yolları, United Airlines, Air Canada ve Air China gibi dünya genelindeki havayolları ile iş ortaklığı bulunmaktadır.

Asiana Airlines Rota ve Seferler

Asiana Airlines, yurt içinde 14 ve uluslararası uçuşlarında 90 noktaya seferler düzenler. Türkiye uçuşları İstanbul Havalimanı’na gerçekleşir. Yurt içinde Asiana Airlines: Yeosu Havaalanı, Yecheon Havaalanı, Ulsan Havaalanı, Incheon Uluslararası Havaalanı, Gimpo Uluslararası Havaalanı, Pohang Havaalanı, Muan Uluslararası Havaalanı, Mokpo Havaalanı, Sacheon Havaalanı, Jeju Uluslararası Havaalanı, Gwangju Havaalanı, Daegu Uluslararası Havaalanı, Cheongju Uluslararası Havaalanı ve Gimhae Uluslararası Havaalanı’na gitmektedir.
Uluslararası  Asiana Airlines rotaları şunlardır: Avustralya, Avusturya, Bangladeş, Belçika, Brunei, Kamboçya, Kanada, Çin, Mısır, Fransa, Almanya, Guam, Hong Kong, Macaristan, Hindistan, Endonezya, İtalya, Japonya, Kazakistan, Makao, Malezya, Moğolistan, Myanmar, Hollanda, Yeni Zelanda, Norveç, Palau, Filipinler, Portekiz, Rusya, Singapur, İspanya, Güney Kore, İsveç, Tayvan, Tayland, Türkiye, İngiltere, Amerika Birleşik Devletleri, Özbekistan, Vietnam.


Check-in İşlemleri

Yurt içi uçuşlarda online check in 24 saat önce başlar ve 30 dakika önce sona erer. Uluslararası uçuşlarda ise 48 saat önce aktif olur ve 1 saat önce kapanır. Amerika uçuşları için online check in 24 saat önce açılır.


Bagaj Hakkı Kuralları

Kabin bagaj hakkı Ekonomi sınıfı için 1 parça 10kg, First ve Business class için 2 parça 10 kilogramdır. Kargo bagajı, yurt içi uçuşlarda 20 kilogram, uluslararası uçuşlarda Ekonomi sınıfı için 1 parça 23 kg, Business class için 2 parça her biri maksimum 32 kilogramdır. Amerika için bagaj hakkı Ekonom sınıfında 2 parça 23’er kg, Business class’ta 2 parça 32’şer kilogramdır. Yurt içi uçuşlarda bagaj limiti aşımı kilo başına 1.7 Dolar, yurt dışı uçuşlarda ise rotaya göre belirlenmektedir.


Asiana Airlines İkramlıkları

Asiana Airlines uçak içi ikramlıklar uçuş saate ve seyahat sınıfına bağlı olarak değişir. Havayolu, geleneksel Kore yemeklerinin geniş bir yelpazesini sunar. First class yolcuları çok çeşitli ana yemek yemeklerinden ön sipariş verme hakkına sahiptirler. Seul ve Busan'dan gelen yolcular da özel bir kutlama pastası sipariş edebilir.


Koltuk Seçimi

Özel olarak koltuk seçimi Asiana Airlines uçuşları için ücretlidir. Yolcular, standart koltuklardan en az 16 cm daha fazla diz mesafesine sahip koltukların ayrıcalığından faydalanabilir. Ayrıca, acil çıkış sırasını önceden rezerve edebilir. Yardıma ihtiyaç duyan misafirler, özel koltuklar için gerekli bilgilendirmeyi yapmalıdır.


Asiana Airlines Özel Programları

  • Asiana Club
Asiana Club Üyeleri, Asiana Airlines veya Star Alliance ortakları tarafından düzenlenen uçuşlardan mil kazanabilir. Kazanılan miller, uçak bileti alırken, ekstra bagaj için, öncelikli check inde ya da diğer uçak içi hizmetlerde kullanılabilir. Ayrıca yolcular, Asiana Airlines ile iş ortaklığı bulunan otellerden rezervasyon yaptırarak ya da anlaşmalı yerlerden araç kiralayarak hem mil kazanabilir hem de kazandıkları milleri harcayabilir. Mil kazanım koşulları uçuş rotaları için değişiklik gösterir.


İletişim

Asiana Airlines Telefon Numarası: +82 2 2669 3847
E-mail adresi: [email protected] 
İnternet sitesi:  www.flyasiana.com
Adres: Asiana Town, PO Box 98, No 47 Osae-Dong, Gangseo-gu, Seoul, 157-713, Güney Kore
 
 
 

Asiana Airlines Flight Tickets FAQ (Frequently Asked Questions)

You can find all Asiana Airlines flight tickets from the list that appears after choosing a route on Bilet.com flight ticket page.
If you have completed your Bilet.com membership, you will receive instant information about all active campaigns. In addition, if you use a mobile application, you will receive a notification directly on your phone. When these campaigns are active, you will be able to buy Asiana Airlines flight tickets in valid date ranges and on routes that comply with the campaign conditions.
With a Asiana Airlines flight ticket, you can go to Istanbul, Izmir, Kayseri, Ankara domestic cities.
With a Asiana Airlines flight ticket, you can go to Hiroshima, Gisborne, Ulsan, Zhongwei, Ulanhot major foreign cities.
The popular countries to which Asiana Airlines airlines go are listed as Türkiye, Güney Kore, Güney Kore, Türkiye, Japonya.
In general, the baggage policies of many airlines are the same. Asiana Airlines airlines have a luggage limit of 23 kg for economy class and 32 kg for business class. You can take items with a maximum weight of 8 kg in the overhead baggage.
Firearms or non-firearms, scissors, pocketknife and other pointed items are not allowed in hand luggage.
You can reach Asiana Airlines customer service from the contact numbers on their official website.
Check-In process of Asiana Airlines flight ticketsBilet.com Check-Infrom the page.
Hot / cold meals are served on international and transoceanic flights of Asiana Airlines flights. It may vary depending on the flight time.

Asiana Airlines About Comments

Very good ( )
Good ( )
Middle ( )
Bad ( )
Too bad ( )
Average Score

0

Yorum Yok