Cook Adaları Flight Tickets

Information About Cook Adaları

Country code

CK

Time period

Pacific/Rarotonga

Language

Maorice

Currency

Yeni Zelanda Doları

Phone code

682

Capital city

Avarua

Cheapest Cook Adaları Flight Ticket Prices and Schedules

Most Popular Cook Adaları Flights

QR Qatar Airways 14 June 2024
İstanbul Rarotonga 45,844 TL
Buy

The Cheapest Destinations on Bilet.com

İstanbul Rarotonga flights take an average of 25 hours.

Date Company Departure Arrival Price
14.06.2024 Qatar Airways İstanbul Rarotonga 45,844 TL

Cook Adaları

Ada 15 küçük adacıktan oluşmaktadır ve Pasifik denizinde toplam 2 milyon kilometre karelik bir alana sahip olan Cook adaları hem uzak hem de ulaşımı kolaydır, ayrıca hem modern hem de aynı zamanda gelenekseldir. Güçlü kafe kültürü, hem organik hem de artizan yemekleri, farklı barları ve gece kulüpleri ile Rarotonga’da 21. Yüzyılı yaşayabilirsiniz. Ama adanın turist merkezlerinin ve çağdaş görüntüsünün dışında güçlü bir kültürü vardır ve ada geleneksel Polinezya değerlerine ve sözlü kültürüne sahiptir.  
Raro’nun kuzeyinde Aitutaki’nin kireç lagünlerinde küçük ıssız adalar bulunur ve burada Pasifik’in en güzel manzaralarını görme şansı elde edebilirsiniz. Güçlü Polinezya geleneklerini keşfedebilir ve geçmişten günümüze nasıl kültürlerine sahip çıktıklarına şahit olabilirsiniz. Burada kendi yaptıkları özel biralardan (Atiuan tumunu) içebilir, eski mercan kayalıklarını (makatea) keşfedebilir ve Mangai’daki taro çalılıklarıyla dolu arazileri gezebilir ya da Mitiaro ile Ma’uke mağara göllerinde yüzebilirsiniz. Adanın Kuzey bölgesindeki Güzey Denizleri ise sadece şanslı birkaç kişinin gördüğü oldukça farklı bir deneyim sunar. 

Airlines Flying to Cook Adaları

Cook Adaları Flight Tickets FAQ (Frequently Asked Questions)

When you search for a flight ticket between the place of departure and Cook Adaları, you can choose the most suitable one from the list of departures.
Currently, the most affordable Cook Adaları flight ticket price is 45,843.94 TL.