Oman Air Flight Tickets

Most Popular Oman Air Flights

WY Oman Air 15 December 2023
Ankara Bangkok 24,265 TL
Buy
WY Oman Air 11 January 2024
İstanbul Doha 9,488 TL
Buy
WY Oman Air 15 February 2024
Μπανγκόκ İstanbul 13,774 TL
Buy
WY Oman Air 04 January 2024
Cidde Sivas 10,769 TL
Buy
WY Oman Air 18 January 2024
Dubai Melbourne 32,908 TL
Buy
WY Oman Air 01 December 2023
Τζακάρτα Ankara 17,180 TL
Buy
WY Oman Air 20 March 2024
Κουάλα Λουμπουρ İstanbul 11,248 TL
Buy
WY Oman Air 01 December 2023
Melbourne İstanbul 29,372 TL
Buy
WY Oman Air 06 December 2023
Moskova Cakarta 44,646 TL
Buy
WY Oman Air 02 January 2024
Maskat Kayseri 25,921 TL
Buy
WY Oman Air 03 January 2024
Phuket İstanbul 20,784 TL
Buy
WY Oman Air 01 December 2023
Tahran Moskova 9,081 TL
Buy
WY Oman Air 20 December 2023
Zanzibar İstanbul 15,584 TL
Buy

Fast access

Oman Air Hakkında

Oman Air tickets

Umman ulusal havayolu şirketi olan Oman Air 1993 yılında kurulmuştur. Merkezi, Muscat uluslararası havalimanında bulunuyor. Oman Air uçak bileti satışları 23 farklı ülkedeki 40 farklı nokta için yapılıyor. Herhangi bir ortaklık anlaşması olmadan, beş farklı havayolu şirketi ile ortak uçuşlar yapıyor. Filosunda bulunan uçaklarda, çift kabin ve üç kabin seçenekleri sunuyor. Çift kabinlerde ekonomik ve ticari sınıf, üç kabin uçaklarda ise birinci sınıf, ekonomik sınıf ve ticari sınıf bölümleri yer alıyor.

Oman Air havayolu şirketi, Muscat şehrindeki uluslararası havalimanından yurtiçi ve yurtdışı uçuşlar gerçekleştiriyor. 1993 yılında kurulmuş ve IATA kodu (WY), ICAO kodu ise (OMA) kullanılıyor. 50’den fazla uçak filosu ile 50’den fazla noktaya uçuşlar yapıyor. Arap Hava Taşıyıcıları Örgütü üyesi olan havayolu şirketi, yurtdışında da birçok noktaya yolcu ve ticari uçuşlar yapıyor.


Oman Air Rota Ve Seferleri

Oman Air firması, Umman bayraklı uçuşları ile dünya havayolu taşımacılığı sektöründe önemli bir yere sahiptir. 50’den fazla noktaya düzenli seferler düzenliyor. Rotasında yer alan ülkeler şunlardır:
Türkiye, Almanya, İngiltere, Mısır, Katar, Hindistan, Maldivler, Pakistan, Tayland, Suudi Arabistan ülkelerine seyahatler için uçak bileti satışları yapılıyor. Ulusal havayolu şirketi olduğu için Avrupa, Asya, Afrika ve Orta Doğu’da 23 ülkeye uçuş seferleri düzenliyor. Firma, resmi web sitesi üzerinden tüm misafirlerini, seferleri ve diğer hizmetleri hakkında bilgilendirme yapıyor.


Check-in İşlemleri

Oman Air uçak bileti check-in işlemlerini resmi web sitesi üzerinden online olarak yapabiliyorsunuz. Bilet satın aldıktan ve uçuş saatine 24 saat kaldıktan sonra check-in işlemlerini yapmaya başlayabiliyorsunuz. Resmi web sitesindeki check-in bölümünü seçenler, bilet PNR numaralarını ve adını soyadını yazanlar, check-in işlemlerini online olarak yapmaya başlayabiliyor. Havalimanlarında da Oman air kontuarları aracılığı ile check-in işlemlerinizi yapabilirsiniz. Online check-in yapanlar, e-biniş kartını oluşturabiliyor ve havalimanlarında sıra bekleme sorunu yaşamıyorlar. Bu zaman kazanmalarını ve havalimanında daha rahat işlem yapmalarını sağlıyor.


Bagaj Hakkı Kuralları

Oman air uçak bileti sınıfı, yurt içi ya da yurtdışı uçuşlara göre ücretsiz bagaj hakları farklı belirleniyor. Yurtiçi uçuşlarda, bagaj boyutu 159 cm’ye ve 32 kg’a kadar ücretsiz bagaj hizmetinden faydalanılabiliyor. 32 kg fazla olan bagajlar için kg başına 15 $ ek ücret talep ediliyor. Uluslararası uçuşlarda da ücretsiz bagaj hakkı maksimum 32 kg’dır. Fazla bagaj işlemlerinde kg başı ücretler, uçuş rotalarına göre değişiyor. Fiyat bilgilerini web sitesinde güncel olarak yayınlıyor.


Oman Air İkramlıklar

Oman air havayolu şirketi, son yıllarda, covid-19 tedbirleri kapsamında bazı ikram hizmetlerinde değişiklik yapmıştır. Tüm ikram hizmetlerini, sağlık ve hijyen kurallarına göre uyguluyor. Yiyecek ve içecek servislerinde, Arap ve uluslararası mutfak lezzetlerine yer veriyor.


Koltuk Seçimi

Oman air uçuşlarında, online check-in yapılırken özel koltuk rezervasyonları ücretli olarak yapılabiliyor. Standart koltuk seçimi yapanlar uçuştan 48 saat önce check-in yaptıklarında ücretsiz koltuk seçimi yapabiliyor. Diz mesafesi daha geniş koltukları tercih edenler, 3$’dan başlayan fiyatlarla ek ücret ödeyebiliyor. Uçağa hızlı bir şekilde binmek ve inmek isteyen yolcular, Choice koltuklarını yani ilk koltuk sonrası 8 – 15. Sıralar arasındaki koltukları seçebiliyor.


Oman Air Özel Programları

Oman Air havayolu şirketi, özel programları ile misafirlerine özel hizmetler sunuyor. Özel ihtiyaçlara göre program seçenekleri sunuyor ve misafirlerin uçuş öncesi ve sonrası bu hizmetlerden faydalanmaları sağlanıyor. Promosyon kodu kullanarak, uçak biletlerinizi daha uygun fiyatlara satın alabiliyorsunuz.


Oman Air İletişim

Oman Air havayolları, telefon numarası: +968 - 24356302
E-mail adresi: [email protected]
Web sitesi: https://www.omanair.com/
İletişim adresi: Muscat Uluslararası Havalimanı, Maskat, Umman

Oman Air Flight Tickets FAQ (Frequently Asked Questions)

You can find all Oman Air flight tickets from the list that appears after choosing a route on Bilet.com flight ticket page.
If you have completed your Bilet.com membership, you will receive instant information about all active campaigns. In addition, if you use a mobile application, you will receive a notification directly on your phone. When these campaigns are active, you will be able to buy Oman Air flight tickets in valid date ranges and on routes that comply with the campaign conditions.
With a Oman Air flight ticket, you can go to Cairo, Nairobi, Krabi, Phnom Penh, Salalah major foreign cities.
The popular countries to which Oman Air airlines go are listed as Endonezya, Endonezya, Japonya, Endonezya, Endonezya.
In general, the baggage policies of many airlines are the same. Oman Air airlines have a luggage limit of 23 kg for economy class and 32 kg for business class. You can take items with a maximum weight of 8 kg in the overhead baggage.
Firearms or non-firearms, scissors, pocketknife and other pointed items are not allowed in hand luggage.
You can reach Oman Air customer service from the contact numbers on their official website.
Check-In process of Oman Air flight ticketsBilet.com Check-Infrom the page.
Hot / cold meals are served on international and transoceanic flights of Oman Air flights. It may vary depending on the flight time.

Oman Air About Comments

Very good ( )
Good ( )
Middle ( )
Bad ( )
Too bad ( )
Average Score

0

Yorum Yok